Voor een band als Maxïmo Park wil ik wel een stukje van mijn ziel afstaan.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 14:01 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Maar Grobbel..het is wel inAmsterdam
, hoor..
Is de nieuwe Max al af dan? Met de kleine zaal in de Melkweg is niets mis overigens.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 14:07 schreef lienelien het volgende:
[..]
![]()
Liever Paradiso natuurlijk, vooral nu de melkweg ineens een stuk groter is![]()
Ehmm, wel zo goed als dacht ik. Tegen die tijd zeker wel.quote:Op dinsdag 6 februari 2007 14:11 schreef Z het volgende:
[..]
Is de nieuwe Max al af dan? Met de kleine zaal in de Melkweg is niets mis overigens.
quote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:00 schreef icebliss het volgende:
Kijken of er iemand meegaat, ik wil er iig graag heen![]()
één lelijke grote bouwputquote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:50 schreef MaJo het volgende:
JeeIk ga met Lien
Wist trouwens niet dat ze al bezig waren met de Melkweg
Nouja, wel positief dat er een tweede bar bij komtquote:Het is zover!
De Melkweg is begonnen aan de grote verbouwing van The MAX. De grootste concertzaal van de Melkweg wordt ongeveer tien meter verlengd, waardoor er binnenkort 1500 in plaats van 1000 bezoekers concerten kunnen bijwonen. Ook worden de balkons naar voren doorgetrokken en komt er een tweede bar voorin in de zaal.
Een verbouwing zorgt natuurlijk altijd voor wat ongemakken, ook voor de bezoekers. We doen ons uiterste best om gedurende de komende twee maanden die de verbouwing duurt alle faciliteiten voor bezoekers zo goed mogelijk beschikbaar te houden. Maar bij deze alvast onze excuses voor eventuele overlast!
Begin maart gaat de geheel vernieuwde The MAX weer open voor publiek. Dit wordt gevierd met een openingsweek vanaf 7 maart, met onder andere Stone Sour en De Dijk.
Meer info binnenkort op deze site!
Hopelijk tot snel in de Melkweg!
Dat was precies wat ik dacht toen ik het lasquote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:54 schreef lienelien het volgende:
[..]
Nouja, wel positief dat er een tweede bar bij komt
Idem, moet nu nog ff iemand zien te ronselenquote:Op dinsdag 6 februari 2007 16:00 schreef icebliss het volgende:
Kijken of er iemand meegaat, ik wil er iig graag heen![]()
quote:Op woensdag 7 februari 2007 16:40 schreef MaJo het volgende:
Lien heeft kaartjes gehaald
Wie gaan er nog meer?
Newbiequote:
Maar dát maakte de avond nou juistquote:Op woensdag 7 februari 2007 17:48 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Maar ik sla het abri-stukje wel over dit keer..
Absoluut, maar vanuit Maastricht is het natuurlijk ook een stuk minder ver dan bijvoorbeeld Amsterdam. Daarnaast zijn de kaarten in NL tegenwoordig erg snel uitverkocht, in België is het nog te doen. Tenslotte schenken ze natuurlijk ook veel beter bierquote:Op woensdag 7 februari 2007 20:20 schreef JeroenV het volgende:
Jij bent meer in Brussel dan in Nederland te vinden voor concerten geloof ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |