FOK!forum / Planes, Trains & Automobiles / Gumball 3000: Part Seven
-Eddow-donderdag 19 mei 2005 @ 13:24



Vorige delen
Gumball 3000: Part Four
Gumball 3000: Part Five
Gumball 3000: Part Six

[ Bericht 50% gewijzigd door -Eddow- op 19-05-2005 13:40:50 ]
-Mzraki-donderdag 19 mei 2005 @ 13:29
Kan iemand even een overzichtje maken met noemswaardige filmpjes? Ik heb er nu al wat bekeken, maar de meesten waren niet veel soeps.

De on-board cams komen later zeker pas.
Bonobo11donderdag 19 mei 2005 @ 13:44
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 13:29 schreef -Mzraki- het volgende:
Kan iemand even een overzichtje maken met noemswaardige filmpjes? Ik heb er nu al wat bekeken, maar de meesten waren niet veel soeps.

De on-board cams komen later zeker pas.
Topic 6 laatste reacties
-Eddow-donderdag 19 mei 2005 @ 13:53
Gumball 3000: walgelijk

door Carlo Brantsen
Eén van de allereerste films die ik me herinner was The Great Race uit 1965 met Tony Curtis, waarin équipes in fraaie voertuigen een traject aflegde en met allerlei trucs de politie aftroefde. Ik vond dat prachtig, ook om het taartgevecht dat er in voorkwam.

Een andere aardige film, zestien jaar later, was Cannonball Run. Die had hetzelfde thema: racen tegen de klok, desnoods in een tot ambulance omgebouwde Ferrari, alle regels aan je laars lappen en als eerste aankomen. Hilarisch, omdat Oom Agent steeds het nakijken had, zoals Bromsnor met Swiebertje.

Vraag is nu of hedendaagse evenementen als de Gumball 3000 en, in mindere mate The Quote Challenge, ook met een dergelijke sympathie moeten worden bekeken. Hierbij gaat het immers om échte races, met échte auto’s en échte omstanders. Nog steeds zijn de ingrediënten aansprekend: er rijdt in deze rally’s een veld dat bestaat uit auto’s die we allemaal wel zouden willen bezitten, bereden door mensen met geld dat we allemaal wel zouden willen hebben en bovendien net zo brutaal als we allemaal wel zouden willen zijn. Beladen met detectoren en véél cash op zak racen de équipes van hot naar her. De Gumball bijvoorbeeld is afgelopen zaterdag gestart in Londen, het veld zit nu ergens tussen Boedapest en Dubrovnik, om vrijdag in Monaco te finishen. Kosten om mee te doen: 16 mille per auto. Geef toe: klinkt allemaal goed.

Nou… tot op zekere hoogte. Want met een vaartje van 200 in je Gallardo over de vluchtstrook langs de file knallen klínkt misschien heel stoer, maar de huisvader die daar net even zijn kinderen laat uitstappen om te plassen denkt daar heel anders over. Die zal terecht denken dat dat zooitje over het paard getilde gokbazen zich beter op een circuit kan gaan uitleven. En de kroegbaas die ’s avonds vertelt over het feit dat hij zijn bolide heeft platgereden en nu per vliegtuig onderdelen laat invliegen om de rally te kunnen vervolgen heeft ’s avonds misschien een tópverhaal aan de bar, maar de omstanders die dezelfde kroegbaas onderweg goddank nèt heeft gemist zullen ervan walgen.

Daar zit ‘m dus de kneep. Zolang er niks ernstigs gebeurt is er weinig aan de hand met dit soort rally’s. Maar de risico’s die daarbij genomen worden (voor dat goeie verhaal, ’s avonds in de kroeg), zijn te groot. Vandaar dat ik, Carlo Brantsen, autoliefhebber pur sang, van harte hoop dat de deelnemers aan de Gumball deze week alleen zichzèlf te barsten rijden. En dat dit soort rijkelui’s feestjes daarna historie is.

bron: carros.nl, 18-05-2005
===============================================================================
Fugiedonderdag 19 mei 2005 @ 13:58
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 13:53 schreef -Eddow- het volgende:
verhaal
de beste man heeft zeker een punt hier, zodra er ernstige ongevallen gebeuren door gumballers zal het ongetwijfeld verboden worden. Maar ik denk dat de meeste mensen die deelnemen toch wel redelijk ervaren zijn en niet zomaar met 200 langs een file knallen.

en die onboad filmpjes zullen waarschijnlijk na de rally pas komen
-Mzraki-donderdag 19 mei 2005 @ 13:58
Eigenlijk kan het ook niet, maar toch is het wel leuk. Als er schade moet vallen, laat het dan inderdaad vooral de bestuurders zelf zijn, en geen onschuldige omstanders.
zijledonderdag 19 mei 2005 @ 14:07
tvp
DJ_WBdonderdag 19 mei 2005 @ 14:16
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 13:58 schreef Fugie het volgende:

[..]

de beste man heeft zeker een punt hier, zodra er ernstige ongevallen gebeuren door gumballers zal het ongetwijfeld verboden worden. Maar ik denk dat de meeste mensen die deelnemen toch wel redelijk ervaren zijn en niet zomaar met 200 langs een file knallen.

en die onboad filmpjes zullen waarschijnlijk na de rally pas komen
ervaren van ze hebben wel eens in een snelle auto gereden jah
maar 99% van degene die mee rijden denken dat ze schumacher him zelf zijn en proberen daarna ook te rijden wat ze niet kunnen dat kan ik je op een briefje mee geven
Mr._T-Rexdonderdag 19 mei 2005 @ 14:20
Ja, maar tcoh blijt het vet
derekhughdonderdag 19 mei 2005 @ 14:26
iedereen die zeikt op gumball is gewoon gefrustreerd dat hij/zij te weinig geld heeft om zelf mee te doen .
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 14:27
Paar algemene filmpjes:

http://mirror.getfragged.nl/~gumball/gumball3000-Vienna.wmv
http://mirror.getfragged.nl/~gumball/gumball2005_tv_orfWien.wmv
http://mirror.getfragged.(...)aroring-balko.hu.wmv

Filmpje van Eddow en Boink:

http://mirror.getfragged.nl/~gumball/gumball3000.mpg

De (uitgepakte) files van BitTorrent:

http://mirror.getfragged.(...)005_belgium_acoz.avi
http://mirror.getfragged.(...)ium_aston_martin.avi
http://mirror.getfragged.(...)_and_carrera_gt2.avi
http://mirror.getfragged.(...)o_and_carrera_gt.avi
http://mirror.getfragged.(...)2005_hungary_box.avi
http://mirror.getfragged.(...)y_phantom_arrive.mov
http://mirror.getfragged.(...)ngary_slr_arrive.mov
http://mirror.getfragged.(...)_tv_rtl_16052005.wmv
http://mirror.getfragged.(...)lefacts_16052005.mpg
http://mirror.getfragged.(...)_tv_vtm_15052005.mpg
http://mirror.getfragged.(...)l2005_uk_highway.wmv
http://mirror.getfragged.(...)k_london_driving.avi
http://mirror.getfragged.(...)don_pagani_zonda.avi
http://mirror.getfragged.(...)uk_london_start1.wmv
http://mirror.getfragged.(...)uk_london_start2.wmv
http://mirror.getfragged.(...)uk_london_start3.wmv
http://mirror.getfragged.(...)uk_london_start4.mov
http://mirror.getfragged.(...)n_start_supercar.avi

Carrera GT burnout:

http://mirror.getfragged.nl/~gumball/GT_Burnout.AVI
http://mirror.getfragged.nl/~gumball/GT_Burnout1.AVI

Weer een algemeen filmpje, nog niet gezien dus zou niet weten wat de inhoud is:
http://mirror.getfragged.nl/~gumball/Calais-Charleroi.wmv

Hosted by:

Get Fragged!

Verbruik van mirror.getfragged.nl:

(Rood is verbruikte traffic)

Deze links aub. binnen Fok! houden anders ben ik geforceerd de mirror te slopen

[ Bericht 3% gewijzigd door aKra op 19-05-2005 23:26:20 ]
Xtreemdonderdag 19 mei 2005 @ 14:27
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 14:26 schreef derekhugh het volgende:
iedereen die zeikt op gumball is gewoon gefrustreerd dat hij/zij te weinig geld heeft om zelf mee te doen .

Ben je al lid van de lijst Wilders?
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 14:28
Eddow, vraag anders even aan Boink de FTP toeganggegevens dan kan je daar wat foto's uploaden evt. die je hier wilt posten in het topic?

Overigens, klopt het dat meer mensen ondervinden dat je sloom kan downloaden van de mirror?
ThaFreakdonderdag 19 mei 2005 @ 14:31
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 14:28 schreef aKra het volgende:
Eddow, vraag anders even aan Boink de FTP toeganggegevens dan kan je daar wat foto's uploaden evt. die je hier wilt posten in het topic?

Overigens, klopt het dat meer mensen ondervinden dat je sloom kan downloaden van de mirror?
hier niet, zit op 500kb/s (meer kan @home ook niet)

ps, heb je er bezwaar tegen als de links ook hier Gumball 3000, het multimedia topic! komen te staan???
derekhughdonderdag 19 mei 2005 @ 14:31
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 14:27 schreef Xtreem het volgende:

[..]


Ben je al lid van de lijst Wilders?
neuh.
politiek is een farce .
j0rritdonderdag 19 mei 2005 @ 14:34
Haha.. Het is toch leuk om te volgen? Ik vind die onboard filmpjes echt prachtig! Links, rechts, overal tussendoor, stukje vluchtstrook en lekker doortrekken terwijl je snelheidsmeter al lang in het niets staat te wijzen. Je krijgt gewoon een stukje van de volledige sfeer mee (zeker bij de AntandPete filmpjes zoals Rick'sCaféToMarrakech en SundayDrivingInMorroco.) En tja, dat er risico's genomen worden, dat zeker. Sommige deelnemers zijn ongeleide projectielen die keihard over de autobahn schieten, maar er zitten er ook een stel tussen die de situatie prima in de hand hebben...
j0rritdonderdag 19 mei 2005 @ 14:34
mên
DJ_WBdonderdag 19 mei 2005 @ 14:36
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 14:26 schreef derekhugh het volgende:
iedereen die zeikt op gumball is gewoon gefrustreerd dat hij/zij te weinig geld heeft om zelf mee te doen .
natuurlijk
maar dat neemt niet weg dat je comentaar mag leveren op het gedrag van sommige spelers
Xtreemdonderdag 19 mei 2005 @ 14:38
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 14:28 schreef aKra het volgende:
Eddow, vraag anders even aan Boink de FTP toeganggegevens dan kan je daar wat foto's uploaden evt. die je hier wilt posten in het topic?

Overigens, klopt het dat meer mensen ondervinden dat je sloom kan downloaden van de mirror?
Jups. Ik kom niet verder dan 60kbps, terwijl ik met deze verbinding regelmatig over het mb /s kom...
-Eddow-donderdag 19 mei 2005 @ 15:22
http://www.torquenstein.net/movies/

zijn dit die filmpjes van extreme sports?
is het het downen waard?
Kierewiet1985donderdag 19 mei 2005 @ 15:23
ze zijn zeker de moeite waard
hermandepermandonderdag 19 mei 2005 @ 15:44
tvp
-Eddow-donderdag 19 mei 2005 @ 15:44
Nog wat foto's van crashes van vorig jaar









Mikkiedonderdag 19 mei 2005 @ 16:14
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 93% gewijzigd door Sander op 17-05-2011 12:52:10 ]
jochem8donderdag 19 mei 2005 @ 16:32
Alweer een nieuw topic, damn het gaat snel. En weer smullen met die filmpjes
derekhughdonderdag 19 mei 2005 @ 16:52
ant & pete hebben een beetje enginetrouble vandaag.
turbo in hun 330 bouwde geen druk op... en nog wat dingetjes..
toen zijn ze gestopt, engine opnieuw opgestart.. en nu doet alles het weer.
de 1e drivers zijn al gearriveerd bij hotel Exedra in Rome .
.
-Mzraki-donderdag 19 mei 2005 @ 16:54
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 16:52 schreef derekhugh het volgende:
ant & pete hebben een beetje enginetrouble vandaag.
turbo in hun 330 bouwde geen druk op... en nog wat dingetjes..
toen zijn ze gestopt, engine opnieuw opgestart.. en nu doet alles het weer.
de 1e drivers zijn al gearriveerd in hotel Exedra in Rome .
.
Hoorde onze Polizei kerel ook al over zijn BMW, een M5 met 8 cilinders nog.

Volgens hem viel een hele rij cilinders in één keer weg, dot gas en wham, back in business .

Gaat hij ook zo pijnlijk op het slappe dak van z'n auto staan om de menigte eventjes te filmen, z'n homie zo van: "Kerel, ga nou van dat dak af ". Pijnlijk ja.
Gumballsdonderdag 19 mei 2005 @ 17:07
die m5 van alex roy heeft sowieso maar 8 cil hoor;)
Xtreemdonderdag 19 mei 2005 @ 17:12
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:07 schreef Gumballs het volgende:
die m5 van alex roy heeft sowieso maar 8 cil hoor;)
even duidelijk maken dat het geen e60 is... selectief lezen is een kunst opzich..
Ultimoradonderdag 19 mei 2005 @ 17:23
nouja ik vond em er nogal opgefokt uitzien toen hij op het dak ging staan... net alsof hij de auto in mekaar wou trappen..
Boinkdonderdag 19 mei 2005 @ 17:24
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:23 schreef Ultimora het volgende:
nouja ik vond em er nogal opgefokt uitzien toen hij op het dak ging staan... net alsof hij de auto in mekaar wou trappen..
Link?!
Fugiedonderdag 19 mei 2005 @ 17:25
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:24 schreef Boink het volgende:

[..]

Link?!
filmpje van hongarije.
Tu5donderdag 19 mei 2005 @ 17:26
Akra, Bedankt voor de filmpjes! Dat wordt inderdaad smullen
Viperdesigndonderdag 19 mei 2005 @ 17:27
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 13:53 schreef -Eddow- het volgende:
Gumball 3000: walgelijk
door Carlo Brantsen
Idd. Maar zolang alles goed gaat blijft het leuk.
-Mzraki-donderdag 19 mei 2005 @ 17:28
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:12 schreef Xtreem het volgende:

[..]

even duidelijk maken dat het geen e60 is... selectief lezen is een kunst opzich..
Gelukkig, de boodschap is sommigen nog wel duidelijk .
Boinkdonderdag 19 mei 2005 @ 17:28
http://mirror.getfragged.(...)2005_hungary_box.avi

deze?
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 17:29
Het is ook heel duidelijk te zien dat de rode balk niet verder wilt dan een bepaald punt, even een mailtje naar de provider toe, ben bang dat ze mijn 'geheime' mirror bak niet zo leuk vinden

(Vroeger gebeurde er niks op, en nu mirror ik af en toe een filmpje )
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 17:30
quote:
Deze:
http://mirror.getfragged.(...)aroring-balko.hu.wmv
Youssefdonderdag 19 mei 2005 @ 17:33
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:25 schreef Fugie het volgende:

[..]

filmpje van hongarije.
Ehrhr, wat de neuk is er met die gast die die gele mannetjes de hele tijd slaat?
Boinkdonderdag 19 mei 2005 @ 17:33
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:33 schreef Youssef het volgende:

[..]

Ehrhr, wat de neuk is er met die gast die die gele mannetjes de hele tijd slaat?
Hij wilde niet terug achter het hek...
Youssefdonderdag 19 mei 2005 @ 17:34
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:33 schreef Boink het volgende:

[..]

Hij wilde niet terug achter het hek...
Ah, goede reden

Xtreemdonderdag 19 mei 2005 @ 17:35
quote:
104 mb

enige hint qua tijd? welk moment?
BazzoSdonderdag 19 mei 2005 @ 17:40
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 14:27 schreef aKra het volgende:

Filmpje van Eddow en Boink:

http://mirror.getfragged.nl/~gumball/gumball3000.mpg
codec gezeik
Fugiedonderdag 19 mei 2005 @ 17:43
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:35 schreef Xtreem het volgende:

[..]

104 mb

enige hint qua tijd? welk moment?
vroeg in het filmpje al
Youssefdonderdag 19 mei 2005 @ 17:55
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:43 schreef Fugie het volgende:

[..]

vroeg in het filmpje al
2 minuten... dat oranje mannetje. Had wel wat spectaculairders verwacht
Boinkdonderdag 19 mei 2005 @ 18:12
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:40 schreef BazzoS het volgende:

[..]

codec gezeik
ff met powerdvd ofzo openen
Hugsterdonderdag 19 mei 2005 @ 18:33
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:40 schreef BazzoS het volgende:

[..]

codec gezeik
Quicktime 7
Hugsterdonderdag 19 mei 2005 @ 18:39
en ik heb idd ook een erg trage verbinding naar de getfragged miriror (50-60kb/s)
j0rritdonderdag 19 mei 2005 @ 18:39
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 17:40 schreef BazzoS het volgende:

[..]

codec gezeik
Nimo, K-Lite en Media Player Classic. Kom je een heel eind mee!
MI55ILLEdonderdag 19 mei 2005 @ 19:31
die holografische nummerplaat (VTM reportage video) koop je trouwens hier:

http://www.specterguard.com/lasersg.htm
DaMookdonderdag 19 mei 2005 @ 19:32
Nou ik ben ook maar wat filmpjes aan het downloaden .
Boinkdonderdag 19 mei 2005 @ 19:37
http://gumball3000.autogespot.com/links.php
Nieuwe links toegevoegd!
Gumballsdonderdag 19 mei 2005 @ 19:44
Die covers zijn er niet in Europese formaat nr borden ofwel?
jochem8donderdag 19 mei 2005 @ 19:48
En werkt het wel?
Gumballsdonderdag 19 mei 2005 @ 19:49
hmm nou zie ik wel meer maten, maar in de shoppingkar krijg ik alleen us cover ?!
alsemdonderdag 19 mei 2005 @ 20:05
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 19:32 schreef DaMook het volgende:
Nou ik ben ook maar wat filmpjes aan het downloaden .
ik ook
ninja-moddonderdag 19 mei 2005 @ 20:11
Ik heb de video van autogespot.com omgezet naar wmv , geen codec probleempjes meer en een stuk kleinere file.
Te downloaden via de mirror van Akra , dank daarvoor overigens!

http://mirror.getfragged.nl/~gumball/gmbll_05-autogespot_com.wmv
Boinkdonderdag 19 mei 2005 @ 20:35
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 20:11 schreef ninja-mod het volgende:
Ik heb de video van autogespot.com omgezet naar wmv , geen codec probleempjes meer en een stuk kleinere file.
Te downloaden via de mirror van Akra , dank daarvoor overigens!

http://mirror.getfragged.nl/~gumball/gmbll_05-autogespot_com.wmv
Nog een keer bedankt!
Fugiedonderdag 19 mei 2005 @ 20:40
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 19:49 schreef Gumballs het volgende:
hmm nou zie ik wel meer maten, maar in de shoppingkar krijg ik alleen us cover ?!
je moet dan zelf de maten doorsturen van het nummerbord En of het werkt is de vraag, is vooral voor de amerikaanse markt geloof ik. En volgens mij had die alex roy een super specterguard
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 20:45
Zo, probleem opgelost, switch stond op 10Mbit, dus gaat weer op volle snelheid, en zoals je de "Usage Bar" nu ziet staan wordt er goed gepompt @ 90Mbit

Boinkdonderdag 19 mei 2005 @ 20:49
kan je ook zien hoevaak er iets gedowned is ?!
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 20:52
Ehm, sorry

Kan het wel gaan grepcounten
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 21:01
Zo, nog even een aanpassing gedaan...

*.nl en *.be kunnen met volle snelheid leechen, maar als je hostname hierbuiten valt maximaal een totaal van 500kB/s (om leechers vanaf buitenland beetje te pesten ).

Mocht je dus langzamer downloaden omdat je buiten het bootje valt even vermelden kan ik het aanpassen
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 21:07
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 14:31 schreef ThaFreak het volgende:

[..]

hier niet, zit op 500kb/s (meer kan @home ook niet)

ps, heb je er bezwaar tegen als de links ook hier Gumball 3000, het multimedia topic! komen te staan???
Dat mag ThaFreak, als wel bereid bent mijn spam er bij aan toe te voegen
Boinkdonderdag 19 mei 2005 @ 21:26
Die xtreme sport filmpjes zijn echt super tof!!!
ThaFreakdonderdag 19 mei 2005 @ 21:46
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 21:07 schreef aKra het volgende:

[..]

Dat mag ThaFreak, als wel bereid bent mijn spam er bij aan toe te voegen
doen we
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 21:57
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 21:46 schreef ThaFreak het volgende:

[..]

doen we
Moet je het wel goed aanpassen he

Part Six is al dicht... Hint

---

Zijn er ondertussen al wat meer filmpjes te mirroren?
ThaFreakdonderdag 19 mei 2005 @ 22:07
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 21:57 schreef aKra het volgende:

[..]

Moet je het wel goed aanpassen he

Part Six is al dicht... Hint

---

Zijn er ondertussen al wat meer filmpjes te mirroren?
kon niet meer editten (bug)
nieuwe sticky gemaakt dan maar....
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 22:50
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 22:07 schreef ThaFreak het volgende:

[..]

kon niet meer editten (bug)
nieuwe sticky gemaakt dan maar....
MI55ILLEdonderdag 19 mei 2005 @ 22:55
iemand van dit forum heeft een link geplaats naar deze post Gumball 3000: Part Six van aKra zie ik net...
MI55ILLEdonderdag 19 mei 2005 @ 23:02
nieuwe video

http://users.telenet.be/filestorage/Calais-Charleroi.wmv
ChRoNiCdonderdag 19 mei 2005 @ 23:09
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 22:50 schreef aKra het volgende:

[..]

Gast echt super dat je dit allemaal mirrort!
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 23:26
Weer een algemeen filmpje, nog niet gezien dus zou niet weten wat de inhoud is:
http://mirror.getfragged.nl/~gumball/Calais-Charleroi.wmv

Hosted by:

Get Fragged!

Verbruik van mirror.getfragged.nl:

(Rood is verbruikte traffic)

Deze links aub. binnen Fok! houden anders ben ik geforceerd de mirror te slopen
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 23:27
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 22:55 schreef MI55ILLE het volgende:
iemand van dit forum heeft een link geplaats naar deze post Gumball 3000: Part Six van aKra zie ik net...
Waar staat die link dan?!
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 23:09 schreef ChRoNiC het volgende:

[..]

Gast echt super dat je dit allemaal mirrort!
Kleine moeite, kunnen we weer met z'n allen genieten van deze leuke happening
Fugiedonderdag 19 mei 2005 @ 23:30
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 23:27 schreef aKra het volgende:

Kleine moeite, kunnen we weer met z'n allen genieten van deze leuke happening
genieten ja, elke keer als ik een filmpje zie moet ik me daarna weer uit de droom helpen, wordt er moedeloos van
ChRoNiCdonderdag 19 mei 2005 @ 23:38
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 23:30 schreef Fugie het volgende:

[..]

genieten ja, elke keer als ik een filmpje zie moet ik me daarna weer uit de droom helpen, wordt er moedeloos van
Ik heb dat ook
Fugiedonderdag 19 mei 2005 @ 23:39
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 23:38 schreef ChRoNiC het volgende:

[..]

Ik heb dat ook
ik ga vannacht maar dromen erover ofzo, schijnt dat dat helpt om dingen te verwerken
aKradonderdag 19 mei 2005 @ 23:42
Ghmz...

Sorry
ChRoNiCdonderdag 19 mei 2005 @ 23:49
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 23:39 schreef Fugie het volgende:

[..]

ik ga vannacht maar dromen erover ofzo, schijnt dat dat helpt om dingen te verwerken

Wat moet je anders heh
MI55ILLEdonderdag 19 mei 2005 @ 23:59
quote:
Op donderdag 19 mei 2005 23:27 schreef aKra het volgende:

[..]

Waar staat die link dan?!
[..]
http://board.ultimaterally.com/forum/viewtopic.php?t=1197&postdays=0&postorder=asc&start=50

4e bericht van onder
aKravrijdag 20 mei 2005 @ 00:21
quote:
En bedankt jongens... Wie voelt zich aansprakelijk?
ddxvrijdag 20 mei 2005 @ 00:43
zal wel iemand zijn die half aan het lezen is (of tja moedwillig natuurlijk...)
irritant trouwens dat alleen .nl en .be hosts snel zijn
(al mijn machines zijn .com (en thuis .nu))
Sjaeckvrijdag 20 mei 2005 @ 01:06
Zag ik dat nou goed, doet er een 288 GTO mee?
Ultimoravrijdag 20 mei 2005 @ 09:43
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 00:21 schreef aKra het volgende:

[..]

En bedankt jongens... Wie voelt zich aansprakelijk?
anders stuur je hem een private message om het weg te halen voordat het te laat is en het overal op internet staat.
Kierewiet1985vrijdag 20 mei 2005 @ 09:53
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 00:21 schreef aKra het volgende:

[..]

En bedankt jongens... Wie voelt zich aansprakelijk?
Je moet je zelf aansprakelijk voelen Als je dit soort dingen op plaatst kun je verwachten dat het niet binnen FOK! blijft, hoe lief je het ook vraagt
ThaFreakvrijdag 20 mei 2005 @ 09:56
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 00:21 schreef aKra het volgende:

[..]

En bedankt jongens... Wie voelt zich aansprakelijk?
kwestie van tijd totdat de mirror ook op andere sites zal verschijnen helaas.....

alle buitenlandse hosts op 5kb/s zetten (mits dat mogelijk is)
of naam van mapje waar de films in staan veranderen anders....
osmovrijdag 20 mei 2005 @ 10:28
Heb ook ooit eens zoiets gehost, het makkelijkste was de link iedere dag te veranderen en de aangepaste link opnieuw te posten op het forum waar de files voor bedoeld waren

anyway, bedankt voor het hosten van al dat moois aKra
MI55ILLEvrijdag 20 mei 2005 @ 11:22
Ant & Pete's video teaser voor dit jaar:

http://www.videos.onestopwebhosting.com/Videos/Newmozrob.wmv
alsemvrijdag 20 mei 2005 @ 12:38
hehe dit is precies mijn 3000'ste post
Desvrijdag 20 mei 2005 @ 12:59
Alle autootjes en deelnemers :p


Meer dan 400 foto's...


http://board.ultimaterally.com/forum/viewtopic.php?t=1175


Groeten
Mikkievrijdag 20 mei 2005 @ 13:47
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 90% gewijzigd door Sander op 17-05-2011 12:52:11 ]
MI55ILLEvrijdag 20 mei 2005 @ 13:52
Italy at its best:



meer hier:
http://xoomer.virgilio.it/terryliotta/Gumball_Taormina_1/
MI55ILLEvrijdag 20 mei 2005 @ 14:00
Sicily to Rome; Supercars tested to destruction

Yesterday's drive from Sicily to Rome was absolute chaos, and like day five of last year's rally (Morocco) there were crashes right, left and centre. The Buick is completely out of the rally, the driver said he was going fairly slowly when it span out and for his insurance's sake we'll run with that.

A Ferrari 355 was also written off between Naples and Rome, and the silver Porsche GT drifted 300 metres down the Autostrada bouncing both nose and tail off the barriers. That's been gaffer taped up and is still on the rally, but the Lamborghini Murcielago isn't so lucky...



The Lambo got impounded in Belgium within hours of being on the rally, so it's driver called up for his Maclaren F1 to be delivered to him immediately. His F1 was taken out of the rally between Budapest and Dubrovnik (not sure whether it was impounded or crashed) so the relentless Gumballer paid £6000 to have his Lamborghini released, and another £6000 to have it driven to Bari (how many of you would have done that for free?!).

Then disaster struck a final blow when his freshly delivered Lamborghini was written off between Sicily and Naples. He only bought it on the Thursday before the rally, so drove it for a total of 8 hours before it was destroyed!

In other Lamborghini news, Jodie Kidd rinsed the clutch on her's, so her and fiancee Ben are having to take it easy for the rest of the rally.

Alex Roy proved his legendary status once again yesterday by getting to the Sicilian ferry port by 8:25am and cordoning it off with police tape. He then sailed alone on a ferry to mainland Italy and "cruised at 8/10ths" (140mph in torrential rain) towards Rome, sirens and lights on continuously.



The M5 cop car is permanently online and get updates on the positions of other Gumballers, so it didn't come as a suprise when it's lead was threatened by a blue Porsche Turbo being driven brilliantly by Spencer Bourne.

A 90 minute battle ensued taking the cars all the way into Rome, with the Porsche overtaking on clear roads and Alex using his sirens to take the lead when traffic built up. Eventually the Porsche slipped back due to Spencer's "poor toll booth strategy" and "poor GPS strategy" (wrong turn) leaving the delighted cops claiming another victory.



This morning I went on the hunt for gadgets and will type it up right now, so find out which car has a cloaking device in a few hours!

James

(bron: http://www.extreme.com/gumball05.asp)
Fugievrijdag 20 mei 2005 @ 14:26
dat wordt dan in ieder geval weer een mooie dvd met van alles wat
Maar wel jammer van al die autos
hermandepermanvrijdag 20 mei 2005 @ 14:30
die GT
Fugievrijdag 20 mei 2005 @ 14:33



[ Bericht 5% gewijzigd door Fugie op 20-05-2005 14:48:19 ]
Desvrijdag 20 mei 2005 @ 15:02
Selectie van de mooiste fotootjes van deze Gumball:

http://board.ultimaterally.com/forum/viewtopic.php?t=1260
ToXiCitYvrijdag 20 mei 2005 @ 15:05
Continu online met je politie-M5 . Een ferry afspannen met politielint om een voorsprong te krijgen . Die kerel is echt gek in zn hoofd.
Boinkvrijdag 20 mei 2005 @ 15:36
Ik upload vanacht de dvd van gumball , die van vorig jaar.
j0rritvrijdag 20 mei 2005 @ 16:39
Wtf is hier aan de hand dan?

Boinkvrijdag 20 mei 2005 @ 16:41
Haha daar is ook een filmpje van, maar die gast mocht niet binnen de hekken komen, toen ging die maar ff losrossen
Gumballsvrijdag 20 mei 2005 @ 16:44
alex roy, geweldig die kerl!
BLADEZZvrijdag 20 mei 2005 @ 16:47
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 15:36 schreef Boink het volgende:
Ik upload vanacht de dvd van gumball , die van vorig jaar.
Naar aKra's server ?
Boinkvrijdag 20 mei 2005 @ 16:51
ja als het mag
BLADEZZvrijdag 20 mei 2005 @ 16:53
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 16:51 schreef Boink het volgende:
ja als het mag
Cool, ik houd me aanbevolen voor een downloadlinkje
MI55ILLEvrijdag 20 mei 2005 @ 16:57
illegaal niet?
-Eddow-vrijdag 20 mei 2005 @ 16:57
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 15:36 schreef Boink het volgende:
Ik upload vanacht de dvd van gumball , die van vorig jaar.
Dat mag niet dat is illegaal!!!!!!!!!!!!!
Mikkievrijdag 20 mei 2005 @ 17:24
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 89% gewijzigd door Sander op 17-05-2011 12:52:11 ]
j0rritvrijdag 20 mei 2005 @ 17:35
Op welk filmpje is dat te zien, bij hoeveel minuten ongeveer? Kijk over het algemeen wat selectief naar het gedownloade materiaal. Heb geen zin en tijd om uuuuren naar stapvoets passerende auto's te kijken in een menigte.
Halfgedraaidevrijdag 20 mei 2005 @ 17:39
Die Alex Roy
aKravrijdag 20 mei 2005 @ 17:39
http://mirror.getfragged.nl/~gumball/Newmozrob.wmv

Hosted by:

Get Fragged!

Verbruik van mirror.getfragged.nl:

(Rood is verbruikte traffic)

Deze links aub. binnen Fok! houden anders ben ik geforceerd de mirror te slopen
aKravrijdag 20 mei 2005 @ 17:40
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 00:43 schreef ddx het volgende:
zal wel iemand zijn die half aan het lezen is (of tja moedwillig natuurlijk...)
irritant trouwens dat alleen .nl en .be hosts snel zijn
(al mijn machines zijn .com (en thuis .nu))
500kByte/s is nog best een redelijke verbinding, hoe meer de link wordt verspreid hoe minder snel jij kan downloaden dan

Zoals ik duidelijk had gepost, meld dan je adressen voeg ik ze toe voor de volle 100Mbit, zolang het maar een Nederlandsche verbinding is
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 15:36 schreef Boink het volgende:
Ik upload vanacht de dvd van gumball , die van vorig jaar.
Je mag hem van me uploaden (voor mij dus ), maar het is niet de bedoeling dat hij zeg maar gedistributeerd gaat worden over/via mijn server dat is namelijk illegaal en krijg ik straks BREIN op me kop.

(Of selectief zeg maar )
BLADEZZvrijdag 20 mei 2005 @ 17:48
Top, bedankt aKra voor al die filmpjes
Jasperaldovrijdag 20 mei 2005 @ 18:08
jongens check torrentspy.com voor gumball 3000 2005 filmpjes. 1.11gb..
MI55ILLEvrijdag 20 mei 2005 @ 18:15
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 18:08 schreef Jasperaldo het volgende:
jongens check torrentspy.com voor gumball 3000 2005 filmpjes. 1.11gb..
als je de vorige topics, of het multimedia topic had doorgelezen had je kunnen zien dat aKra al die filmpjes op zijn server heeft gemirrord
Boinkvrijdag 20 mei 2005 @ 18:19
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 17:40 schreef aKra het volgende:

[..]

500kByte/s is nog best een redelijke verbinding, hoe meer de link wordt verspreid hoe minder snel jij kan downloaden dan

Zoals ik duidelijk had gepost, meld dan je adressen voeg ik ze toe voor de volle 100Mbit, zolang het maar een Nederlandsche verbinding is
[..]

Je mag hem van me uploaden (voor mij dus ), maar het is niet de bedoeling dat hij zeg maar gedistributeerd gaat worden over/via mijn server dat is namelijk illegaal en krijg ik straks BREIN op me kop.

(Of selectief zeg maar )
Ik zet hem wel in een mapje met een htxs erop, mail ik je de login ervan wel
aKravrijdag 20 mei 2005 @ 18:20
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 18:19 schreef Boink het volgende:

[..]

Ik zet hem wel in een mapje met een htxs erop, mail ik je de login ervan wel
Of zet hem buiten de public_html?
jaccovrijdag 20 mei 2005 @ 18:27
Gumball 2005 Participants Portfolio! ALL CARS. 400+ PHOTOS!
j0rritvrijdag 20 mei 2005 @ 18:29
Hmmm bugje hier.. Kan wél Gumball 3000: Part Seven - Page 1+2 bekijken, maar page 3 lukt niet...
Boinkvrijdag 20 mei 2005 @ 18:30
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 18:20 schreef aKra het volgende:

[..]

Of zet hem buiten de public_html?
Okidoki
jaccovrijdag 20 mei 2005 @ 18:38
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 18:29 schreef j0rrit het volgende:
Hmmm bugje hier.. Kan wél Gumball 3000: Part Seven - Page 1+2 bekijken, maar page 3 lukt niet...
Wat doe je dan hier ?
j0rritvrijdag 20 mei 2005 @ 18:43
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 18:38 schreef jacco het volgende:

[..]

Wat doe je dan hier ?
Kan wel een quick reply schrijven, maar zie geen topic verder. Zal wel ff contact opnemen met feedback of whatever. Met Gumball 3000: Part Seven kan ik het wel zien, maar met Gumball 3000: Part Seven bijvoorbeeld niet.
jaccovrijdag 20 mei 2005 @ 18:46
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 16:41 schreef Boink het volgende:
Haha daar is ook een filmpje van, maar die gast mocht niet binnen de hekken komen, toen ging die maar ff losrossen
Filmpje
Jasperaldovrijdag 20 mei 2005 @ 18:48
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 18:15 schreef MI55ILLE het volgende:

[..]

als je de vorige topics, of het multimedia topic had doorgelezen had je kunnen zien dat aKra al die filmpjes op zijn server heeft gemirrord
Ja, maar in die torrent is het 1 zip bestandje. Heb je alles in 1 keer

Weltrusten
jaccovrijdag 20 mei 2005 @ 18:49
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 14:00 schreef MI55ILLE het volgende:


Haha Richie (eigenaar Fuel rechts op foto) heef dit jaar bij ons op de stand gestaan bij de ETS. Wij gaan dit jaar met hem in zee om verschillende auto shows in NL bij te wonen.

VanDreadvrijdag 20 mei 2005 @ 19:00
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 18:49 schreef jacco het volgende:

[..]

Haha Richie (eigenaar Fuel rechts op foto) heef dit jaar bij ons op de stand gestaan bij de ETS. Wij gaan dit jaar met hem in zee om verschillende auto shows in NL bij te wonen.

[afbeelding]
Hij rijd/reed toch ook in een Beemer 850 mee? Nog steeds die 850 of tegenwoordig wat anders? ^^
Hij was oa te zien in de jackass aflevering.
-Eddow-vrijdag 20 mei 2005 @ 19:02
Iemand nog intresse om een support car te rijden voor de UR
http://board.ultimaterally.com/forum/viewtopic.php?t=1065
aKravrijdag 20 mei 2005 @ 19:07
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 18:48 schreef Jasperaldo het volgende:

[..]

Ja, maar in die torrent is het 1 zip bestandje. Heb je alles in 1 keer

Weltrusten
Waar je 4 x langer over doet omdat dat BitTorrent niet meteen voluit gaat

Ik had geen zin om de .zip te gaan hosten, als je maar 1 filmpje specifiek wilt zien moet je alsnog hele zip binnenhalen :/
aKravrijdag 20 mei 2005 @ 19:08
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 19:02 schreef -Eddow- het volgende:
Iemand nog intresse om een support car te rijden voor de UR
http://board.ultimaterally.com/forum/viewtopic.php?t=1065
Je maakt toch geen kans meer, en ik zie die Kimble toch geen hitsige tieners onder de 30 aannemen op een of ander gevoel
VanDreadvrijdag 20 mei 2005 @ 19:17
Die UR ben benieuwd hoe ver dat nou eigenlijk gaat komen.... aangezien kimble nou niet echt te vertrouwen is denk ik niet zo heel ver

ps:
http://www.ultimaterally.com/
intro: sinds wanneer doen kmtellers hetzelfde als rpm tellers
jaccovrijdag 20 mei 2005 @ 19:24
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 19:00 schreef VanDread het volgende:

[..]

Hij rijd/reed toch ook in een Beemer 850 mee? Nog steeds die 850 of tegenwoordig wat anders? ^^
Hij was oa te zien in de jackass aflevering.
Was een 840 maar nu dus met de challenger met een erg uitgebreide muziek installatie

Team 11: (UK) OIW 5663

Gumball Veterans! Did Gumball 2004 in a Fuel BMW 840!
11 Benjamin Rousseau British 1970 Dodge Challenger 440 R/T
11 Richard David Warren British 1970 Dodge Challenger 440 R/T

jaccovrijdag 20 mei 2005 @ 19:28
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 19:17 schreef VanDread het volgende:
Die UR ben benieuwd hoe ver dat nou eigenlijk gaat komen.... aangezien kimble nou niet echt te vertrouwen is denk ik niet zo heel ver

ps:
http://www.ultimaterally.com/
intro: sinds wanneer doen kmtellers hetzelfde als rpm tellers
Ik denk dat hij heel ver komt. Je kan zeggen wat je wil maar elk idee die hij heeft bedacht is ook werkelijkheid geworden. Het heeft niet altijd gewerkt. Maar reken er maar dat die UR eraan komt.
jaccovrijdag 20 mei 2005 @ 19:30
quote:
Dates:
Sunday 3rd July - Friday 9th July 2005

Route:
No informations about the trip but they said that 7 countries will be cross.

The start venue is Horsley Towers, East Horsley, Surrey and spectators are welcome from 12.30pm on Sunday 3rd July to watch the cars start. The final night venue is The Oatlands Park Hotel, Weybridge, Surrey and additional tickets are now available for sale to the Friday 8th July Final Night Party.
10 spaces remaining for this years event.
DaMookvrijdag 20 mei 2005 @ 19:35
Whehe met zwaailichten en sirene aan door italie scheuren Alex
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 19:02 schreef -Eddow- het volgende:
Iemand nog intresse om een support car te rijden voor de UR
http://board.ultimaterally.com/forum/viewtopic.php?t=1065
Our requirements:

1. You have to be at least 20 years old.
2. You need a valid driving license (we require a high quality copy).
3. You need a valid passport (we require a high quality copy).
4. You need to send us your resume including your work/study history.
5. You will work without a salary, but you will be a part of the UR team with full access to all areas and parties.
6. You will pay the costs for your airfare, accommodation, insurance, etc. in full and upfront to the organizers (USD 1,650).


Oftewel, je moet nog betalen ook . Zoveel geld heb ik er niet voor over om te mogen werken .
Halfgedraaidevrijdag 20 mei 2005 @ 19:44
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 19:35 schreef DaMook het volgende:
Whehe met zwaailichten en sirene aan door italie scheuren Alex
[..]

Our requirements:

1. You have to be at least 20 years old.
2. You need a valid driving license (we require a high quality copy).
3. You need a valid passport (we require a high quality copy).
4. You need to send us your resume including your work/study history.
5. You will work without a salary, but you will be a part of the UR team with full access to all areas and parties.
6. You will pay the costs for your airfare, accommodation, insurance, etc. in full and upfront to the organizers (USD 1,650).


Oftewel, je moet nog betalen ook . Zoveel geld heb ik er niet voor over om te mogen werken .
Wel onvergetelijk denk ik.

En in wat voor auto rijd je dan??
MI55ILLEvrijdag 20 mei 2005 @ 20:06
lekker 15 maanden van te voren 1315 euro betalen en Kim er lekker rente over trekken. Hij heeft het aantal plaatsen voor support rijders al verdubbeld sinds z'n post.
Halfgedraaidevrijdag 20 mei 2005 @ 20:13
Je kunt nu ook een Porsche 911 Turbo winnen met 2 tickets voor deelname van Kimble.

Here is your fair chance to win a Porsche Turbo including Ultimate Rally entry and the starting number "100" for just USD 99. Buy one of our 2000 Limited Edition framed UR posters and take your chance. 50% of these posters are allready SOLD
ook_gekvrijdag 20 mei 2005 @ 20:45
kimble heeft wel eens vaker foute dingen met geld gedaan....
-Eddow-vrijdag 20 mei 2005 @ 23:22
He gasten,

Verwacht niet teveel van de gumball dvd. Er zitten wat leuke stukjes in maar er wordt teveel in ge-ouwehoerd. Weinig acties (zoals inhaal acties, crashes (alleen die van torquestein)). Je kan beter de filmpjes van Extreme sportschannel achter elkaar plakken dan heb je nog een beter DVD
pictunervrijdag 20 mei 2005 @ 23:27
is die crash van torque niet genoeg dan? Die van torque samen met de cosworth waren de beste crashen van vorig jaar. Allebei met 200+ gemaakt dus niet genoeg 'actie is geen reden:P
-Eddow-vrijdag 20 mei 2005 @ 23:28
Er zijn er nog meer geweest, maar die worden niet eens getoond (1 sec). Bij een beetje samenvatting hadden ze er wel ingestaan
ook_gekvrijdag 20 mei 2005 @ 23:46
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 23:22 schreef -Eddow- het volgende:
He gasten,

Verwacht niet teveel van de gumball dvd. Er zitten wat leuke stukjes in maar er wordt teveel in ge-ouwehoerd. Weinig acties (zoals inhaal acties, crashes (alleen die van torquestein)). Je kan beter de filmpjes van Extreme sportschannel achter elkaar plakken dan heb je nog een beter DVD
was wel te verwachten de gumball gasten willen de nadruk leggen op de feesten en mooie auto,s dan op het hart rijden. En dat is dan ook een reden dat de gumball dood gaat uit eindelijk. Het word een elite feest met veel feesten en mooie auto,s. Maar het rijden word totaal vergeten. 2 jaar geleden was het rijden als of je leven er van af hangt en dat is wat gumball voor mij is
ddxzaterdag 21 mei 2005 @ 00:06
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 17:40 schreef aKra het volgende:

[..]

500kByte/s is nog best een redelijke verbinding, hoe meer de link wordt verspreid hoe minder snel jij kan downloaden dan

Zoals ik duidelijk had gepost, meld dan je adressen voeg ik ze toe voor de volle 100Mbit, zolang het maar een Nederlandsche verbinding is
gaaap was ik zelf dus ook iemand die maar half aan het lezen was
iig hostname van mijn machine thuis; ddx.a2000.nu
DaMookzaterdag 21 mei 2005 @ 00:27
Ik heb vanavond 3 delen van die extreme filmpjes gekeken. Daar in Marokko was wel zwaar relaxed rijden voor hun zeg . Die crashes waren wel zwaar lomp (had ze vorig jaar al gezien, maar was een beetje vergeten hoe hard dat gind ).

En Alex Roy blijft mijn favoriet .
Hepheastuszaterdag 21 mei 2005 @ 01:58
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 18:49 schreef jacco het volgende:

[..]

Haha Richie (eigenaar Fuel rechts op foto) heef dit jaar bij ons op de stand gestaan bij de ETS. Wij gaan dit jaar met hem in zee om verschillende auto shows in NL bij te wonen.

[afbeelding]
hubba hubba
wie is die schone aan de rechterzijde?

[edit]
even voor de duidelijkheid: van de vrouwen

[ Bericht 11% gewijzigd door Hepheastus op 21-05-2005 02:04:47 ]
jaccozaterdag 21 mei 2005 @ 11:50
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 01:58 schreef Hepheastus het volgende:

[..]

hubba hubba
wie is die schone aan de rechterzijde?

[edit]
even voor de duidelijkheid: van de vrouwen
Dat is Nikita en 19 lentes jong komt dit jaar nog wel vaker naar NL houd de gewoon Gofaster in de gaten
MI55ILLEzaterdag 21 mei 2005 @ 11:58
één of andere domme kutbelg heeft alle links van aKra op het forum van Ultimate Rally geplaatst:

http://board.ultimaterally.com/forum/viewtopic.php?t=1197&postdays=0&postorder=asc&start=75

4e bericht.
jochem8zaterdag 21 mei 2005 @ 12:29
Alle belgen bannen!
Welke klootmongool doet nou zoiets....damn denk eens na.
j0rritzaterdag 21 mei 2005 @ 12:50
Rename anders alle filmpjes even, de linkjes in het Multimedia-topic zijn zo weer gewijzigd...
MI55ILLEzaterdag 21 mei 2005 @ 13:09
van Extreme website

Gadgets on Gumball 3000

seven absolutely amazing modifications and gadgets on this year's rally, in rough order of practicality.

1. The ice cream van is fully functioning, so although it's not necessarily a modification, the ability to make ice creams at any time is still a ridiculous gadget.

2. 888.com's stretched Hummer has a not-so-minibar, enough seats for about ten people and a sick entertainment system with plasma screens and game consoles. If blacked out windows could talk...

3. Bez's van has an orgasm chair in the back of it. This is probably the most incredible gadget on the rally - it's a leather seat almost made of speakers, designed for the sensual women. Custom audio specialists Fuel lent the van to Bez because his pimped out taxi is three weeks behind schedule. That's due to have a mixing desk in the pack and be powered by a 5.5litre chevy engine, but no word yet as to whether Bez is going to get an orgasm chair.



4. Richie Warren is the owner of Fuel (www.liquidinjuredhearing.com) and had been on five Gumball 3000s. He's travelling in a Dodge Challenger with a deafening 5000 watt sound system in, including a set of speakers that rise up on hydraulics out of the bootspace like a spoiler. Richie's car fits him perfectly; it's rock n' roll at it's rawest - completely trashed inside with CD's, porn and screwed up maps all over the place. Gotta love the fact he spent £20,000 installing audio equipment but didn't bother with a fancy GPS system.

5. The Mclaren SLR, many say is the most prestigious car on the rally, has a full cloaking device. It's not your run of the mill radar detectors, it's an invisibility shield you'd expect the US military to use. This probably helped him get away with a ruthless 216 mph (347 km/u) blast in Croatia.



6. Remy's Mercedes CLK DTM is one step away from a Death Star, with more electronics in it than Dixons and none of it for show. He's got a rear view camera piped through to an LCD screen on the dash, to save using the mirrors. It has an onboard PC with broadband internet access, which he uses to get new tunes when he's bored of his CDs, and it did have a CB but he ripped the aerial off because the extra drag was costing him 4mph off the top end (around 195mph (313 km/u)). Like lots of the Gumballers he has a videocamera bolted to the dash, but I doubt many of them went to the trouble of getting an image stabilisation mounting for it. And although he has so many radar detectors, reflectors and scramblers that when he pulls into motorway services the toilets stop automatically flushing, and he also has a pair of binoculars for the passenger to spot cops with. It may seem ridiculous but at 180 mph (290 km/u) he covers a mile every 20 seconds!



7. You could write a book about Alex's cop car. It has a lot of the features that Remy's has, but of course it's painted up like a replica Spanish police car and has working sirens, tannoy and flashing lights (which Alex uses all the time). He also has a range of cop disguises including replica cop badges from the various countries we're visiting, aswell as reels of police "road closed" tape, signs and more.

jaccozaterdag 21 mei 2005 @ 13:20
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 13:09 schreef MI55ILLE het volgende:
van Extreme website

Gadgets on Gumball 3000

seven absolutely amazing modifications and gadgets on this year's rally, in rough order of practicality.

1. The ice cream van is fully functioning, so although it's not necessarily a modification, the ability to make ice creams at any time is still a ridiculous gadget.

2. 888.com's stretched Hummer has a not-so-minibar, enough seats for about ten people and a sick entertainment system with plasma screens and game consoles. If blacked out windows could talk...

3. Bez's van has an orgasm chair in the back of it. This is probably the most incredible gadget on the rally - it's a leather seat almost made of speakers, designed for the sensual women. Custom audio specialists Fuel lent the van to Bez because his pimped out taxi is three weeks behind schedule. That's due to have a mixing desk in the pack and be powered by a 5.5litre chevy engine, but no word yet as to whether Bez is going to get an orgasm chair.

[afbeelding]

4. Richie Warren is the owner of Fuel (www.liquidinjuredhearing.com) and had been on five Gumball 3000s. He's travelling in a Dodge Challenger with a deafening 5000 watt sound system in, including a set of speakers that rise up on hydraulics out of the bootspace like a spoiler. Richie's car fits him perfectly; it's rock n' roll at it's rawest - completely trashed inside with CD's, porn and screwed up maps all over the place. Gotta love the fact he spent £20,000 installing audio equipment but didn't bother with a fancy GPS system.

5. The Mclaren SLR, many say is the most prestigious car on the rally, has a full cloaking device. It's not your run of the mill radar detectors, it's an invisibility shield you'd expect the US military to use. This probably helped him get away with a ruthless 216 mph (347 km/u) blast in Croatia.

[afbeelding]

6. Remy's Mercedes CLK DTM is one step away from a Death Star, with more electronics in it than Dixons and none of it for show. He's got a rear view camera piped through to an LCD screen on the dash, to save using the mirrors. It has an onboard PC with broadband internet access, which he uses to get new tunes when he's bored of his CDs, and it did have a CB but he ripped the aerial off because the extra drag was costing him 4mph off the top end (around 195mph (313 km/u)). Like lots of the Gumballers he has a videocamera bolted to the dash, but I doubt many of them went to the trouble of getting an image stabilisation mounting for it. And although he has so many radar detectors, reflectors and scramblers that when he pulls into motorway services the toilets stop automatically flushing, and he also has a pair of binoculars for the passenger to spot cops with. It may seem ridiculous but at 180 mph (290 km/u) he covers a mile every 20 seconds!

[afbeelding]

7. You could write a book about Alex's cop car. It has a lot of the features that Remy's has, but of course it's painted up like a replica Spanish police car and has working sirens, tannoy and flashing lights (which Alex uses all the time). He also has a range of cop disguises including replica cop badges from the various countries we're visiting, aswell as reels of police "road closed" tape, signs and more.

[afbeelding]
Kijk dat zijn de echte Gumballers Moeten maar eens proberen die Dodge naar NL te halen als de Gumball is afgelopen
ook_gekzaterdag 21 mei 2005 @ 13:28
de eigenaar van die CLK DTM deed afgelopen jaar mee in de gele enzo.

Door ruimte gebrek heeft hij dit jaar voor de DTM wagen gekozen.
jaccozaterdag 21 mei 2005 @ 13:45
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 13:28 schreef ook_gek het volgende:
de eigenaar van die CLK DTM deed afgelopen jaar mee in de gele enzo.

Door ruimte gebrek heeft hij dit jaar voor de DTM wagen gekozen.
ook geen straf lijkt mij. Vind dit eigenlijk best een mooie Merc.
ook_gekzaterdag 21 mei 2005 @ 13:53
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 13:45 schreef jacco het volgende:

[..]

ook geen straf lijkt mij. Vind dit eigenlijk best een mooie Merc.
die enzo is sneller. En hij rijd vaak de top van zijn auto,s
derekhughzaterdag 21 mei 2005 @ 13:57
de winnaar wordt vanavond op de boot bekend gemaakt
jaccozaterdag 21 mei 2005 @ 13:58
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 13:53 schreef ook_gek het volgende:

[..]

die enzo is sneller. En hij rijd vaak de top van zijn auto,s
Zal ongetwijfeld sneller zijn. Maar voor lange afstanden zoals ze nu rijden. Lijkt mij de CLK wat aangenamer rijden.
ook_gekzaterdag 21 mei 2005 @ 14:09
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 13:58 schreef jacco het volgende:

[..]

Zal ongetwijfeld sneller zijn. Maar voor lange afstanden zoals ze nu rijden. Lijkt mij de CLK wat aangenamer rijden.
Volgens hun maakt het niks uit. Er zitten goeie stoelen in de enzo maar je hebt bijna nou ja lees GEEN ruimte voor kleding

Daarom dit jaar maar de CLK DTM.

Ze hadden vlak voor de gumball hun enzo naar de dealer gebracht voor onderhoud. De dealer kan dan de computer uitlezen en kijken hoe hard hun top geweest is en hoe hun rij gedrag is. Ze hadden gewoon de 349 gehaald Na de gumball van afgelopen jaar wist de computer te vertellen dat ze gedurende 23KM een top gehaald hadden van 342KM en meer dan 15min rond de 329 hadden gereden Dat klopt ook wel want ik heb een filmpje gezien waar ze met de rode enzo als een mogol door franrijk aan het scheuren waren (dacht dat het frankrijk was ) Reden ze achter en naast elkaar op hoge snelheid. Zelfs de helocopter wist ze niet bij te houden. Politie heeft geen poging gedaan om ze aan te houden omdat dit te gevaarlijk was. Ik kan helaas dat filmpje nergens meer vinden. Was helemaal geweldig ze waren zwaar aan het plakken bij elkaar en gingen echt als een debiel door het verkeer heen

Ze doen wel meer mee aan een soort van gumball race. En ook met de Enzo. Deze gasten rijden echt veel met de enzo en ze rijden zoals hij bedoeld is. Gewoon planken
Steve-Ozaterdag 21 mei 2005 @ 14:19
Die CLK-DTM is nog zeldzamer als een slr
hermandepermanzaterdag 21 mei 2005 @ 14:26
dan
jochem8zaterdag 21 mei 2005 @ 14:31
derekhughzaterdag 21 mei 2005 @ 14:35
alex roy is als 1e in monaco aangekomen
Fugiezaterdag 21 mei 2005 @ 14:44
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 14:35 schreef derekhugh het volgende:
alex roy is als 1e in monaco aangekomen
weinig verassend, zal wel weer wat wegen hebben afgezet ofzo
Steve-Ozaterdag 21 mei 2005 @ 14:47
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 14:26 schreef hermandeperman het volgende:
dan
poep
derekhughzaterdag 21 mei 2005 @ 14:55
LoL
ze overnachtten op een schip... maar er waren 15 teams die geen cabine hadden
maximillian had er waarschijnlijk rekening mee gehouden dat er meer teams uit zouden vallen
wel lame... slechte zaak
hermandepermanzaterdag 21 mei 2005 @ 14:57
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 14:47 schreef Steve-O het volgende:

[..]

poep
lekkahzaterdag 21 mei 2005 @ 14:58


[ Bericht 100% gewijzigd door Havoc op 21-05-2005 15:55:06 ]
Fugiezaterdag 21 mei 2005 @ 15:08
wat is dat voor spam ?
hermandepermanzaterdag 21 mei 2005 @ 15:09
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 14:58 schreef lekkah het volgende:


ff gratis registreren.
Tyf op met je spamaccount

[ Bericht 14% gewijzigd door Havoc op 21-05-2005 15:55:20 ]
derekhughzaterdag 21 mei 2005 @ 15:10
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 14:58 schreef lekkah het volgende:


ff gratis registreren.
ja tief eens dood

[ Bericht 16% gewijzigd door Havoc op 21-05-2005 15:55:32 ]
hermandepermanzaterdag 21 mei 2005 @ 15:55
Danku Havoc
JWDzaterdag 21 mei 2005 @ 16:46
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 14:35 schreef derekhugh het volgende:
alex roy is als 1e in monaco aangekomen
Toen ik in Monaco aankwam waren de Rainbow Diablo en de CLK DTM net aangekomen, volgens mij is een van deze 2 nummer 1 geworden.
Alex kwam pas veel later aan (buiten de top 5 sowieso) en had nog even een aanvaring met de politie.
Alles staat op tape en is waarschjinlijk vanaf woensdag beschikbaar als ik weer terug in NL ben
ook_gekzaterdag 21 mei 2005 @ 16:49
Cool zelfs Bericht 100% gewijzigd door Havoc op 21-05-2005 15:55 ] havoc komt in PTA
ook_gekzaterdag 21 mei 2005 @ 18:45
http://www.extreme.com/Story_Image/gumball%20videoMed_Prog001.mov
http://www.extreme.com/St(...)ge%20Med_Prog002.mov
Oeh dit kan mooi worden
aKrazaterdag 21 mei 2005 @ 19:00
Ze doen hun links maar posten, dieptriest en jammer... Maar ze zijn gelimiteerd op 500kB/s en als ik straks tijd heb doe ik ze voor straf wel even een paar stappen terugschoeven, 100Mbit me reet

Wat leuke mirror informatie:
Server uptime: 1 day 22 hours 1 minute 51 seconds
Total accesses: 9716 - Total Traffic: 85.1 GB
.0586 requests/sec - 0.5 MB/second - 9.0 MB/request
aKrazaterdag 21 mei 2005 @ 19:02
http://mirror.getfragged.nl/~gumball/gumball_videoMed_Prog001.mov
http://mirror.getfragged.(...)tage_Med_Prog002.mov

Hosted by:

Get Fragged!

Verbruik van mirror.getfragged.nl:

(Rood is verbruikte traffic)

Deze links aub. binnen Fok! houden anders ben ik geforceerd de mirror te slopen
ook_gekzaterdag 21 mei 2005 @ 19:06
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 16:46 schreef JWD het volgende:

[..]

Toen ik in Monaco aankwam waren de Rainbow Diablo en de CLK DTM net aangekomen, volgens mij is een van deze 2 nummer 1 geworden.
Alex kwam pas veel later aan (buiten de top 5 sowieso) en had nog even een aanvaring met de politie.
Alles staat op tape en is waarschjinlijk vanaf woensdag beschikbaar als ik weer terug in NL ben
Appart verhaal want dit had kimble te melden,
quote:
Ant & Pete just confirmed to me on the phone that Alex Roy arrived first in Monaco. He was racing against an SLR which had an engine blow hundred kilometers before Monaco. So he arrived first
Fugiezaterdag 21 mei 2005 @ 19:09
quote:
dat 2de filmpje, die mafkees uit de limo
JWDzaterdag 21 mei 2005 @ 19:26
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 19:06 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Appart verhaal want dit had kimble te melden,
[..]
Tsja als dat echt zo is dan moeten ze terug gekomen zijn naar het Casino Square aangezien de wagens na een rondje Casino Square direct naar de parkeergarage geleid werden om van daaruit op een tender te stappen naar een schip dat voor de kust lag.
Ze maakten ook niet echt een overwinnings indruk op me.... wel grappige gasten overigens, erg amicaal en zwaar prettig gestoord.
ook_gekzaterdag 21 mei 2005 @ 20:14
ag we merken het wel
jaccozaterdag 21 mei 2005 @ 20:21


http://vkmag.com/index.php/weblog/comments/2918/

Zullen we voor het FOK! PTA Gumballers team ook sponsors zoeken?

Ik meld me alvast aan voor bestuurder.
ook_gekzaterdag 21 mei 2005 @ 20:23
ik ga op zeker mee
Fugiezaterdag 21 mei 2005 @ 20:32
ik rij de support auto wel, is wel nodig met jacco als bestuurder
Argentozaterdag 21 mei 2005 @ 20:33
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 01:06 schreef Sjaeck het volgende:
Zag ik dat nou goed, doet er een 288 GTO mee?
Nee. Omgebouwde 308.
aKrazondag 22 mei 2005 @ 02:52
Met welke auto e.d.

Denk dat we beter de koppen bijelkaar kunnen steken en gewoon weten dat we alleen kunnen genieten van het beeldmateriaal (of bijv. bij deze route op de route gaan staan) en genieten van de auto's
DaMookzondag 22 mei 2005 @ 05:49
quote:
Op zondag 22 mei 2005 02:52 schreef aKra het volgende:
Met welke auto e.d.

Denk dat we beter de koppen bijelkaar kunnen steken en gewoon weten dat we alleen kunnen genieten van het beeldmateriaal (of bijv. bij deze route op de route gaan staan) en genieten van de auto's
Een vriend (achterneef) van mij zegt dat ie volgend jaar mee gaat doen aan de quote challenge (let op het woordje zegt ).

Is dat net zo vet als de Gumball, of is dat een stuk minder ?
Fugiezondag 22 mei 2005 @ 11:52
quote:
Op zondag 22 mei 2005 05:49 schreef DaMook het volgende:

[..]

Een vriend (achterneef) van mij zegt dat ie volgend jaar mee gaat doen aan de quote challenge (let op het woordje zegt ).

Is dat net zo vet als de Gumball, of is dat een stuk minder ?
stuk minder lijkt me, quote is op veel kleinere schaal en niet zo over de top denk ik
rwbrinkzondag 22 mei 2005 @ 11:56
heeft iemand een link waar je net als vorig jaar alle afleveringen kan downen of komt dat dit jaar iet?
Hugsterzondag 22 mei 2005 @ 12:01
is er nog niet
rwbrinkzondag 22 mei 2005 @ 12:06
quote:
Op zondag 22 mei 2005 12:01 schreef Hugster het volgende:
is er nog niet
komt het nog wel?
-Eddow-zondag 22 mei 2005 @ 12:13
Komt vast wel
rwbrinkzondag 22 mei 2005 @ 12:16
quote:
Op zondag 22 mei 2005 12:13 schreef -Eddow- het volgende:
Komt vast wel
beter
ook_gekzondag 22 mei 2005 @ 12:50
quote:
Op zondag 22 mei 2005 05:49 schreef DaMook het volgende:


Is dat net zo vet als de Gumball, of is dat een stuk minder ?
Dat is voor mensen die niet genoeg geld hebben voor de gumball

Is een slap aftreksel maar wel leuk om te volgen. Afgelopen jaar is er een AM DB7 cabrio totaal in de tering gereden en de gasten er in lagen ook totaal in de kreukels. Zijn met 200+ tegen een betonnen wand geklapt met als gevolg dat de achterkant los kwam en de hele zooi over dat blok gegooid heeft paar koprollen gemaakt en toen was het einde verhaal

En bij terugkomst van de challenge in nederland zijn bijna alle auto,s in beslag genomen door de politie zelfs de RR phantom van hessing. Omdat hij niet beschrikte over de juiste papieren hahah. Die gast is de inporteur van die wagens en dan niet beschikken over de juiste auto,s Die wagens zijn bij de politie neer gezet en ze zijn toen op vakantie gegaan voor 4 weken. Dus 4 weken lang is er NIKS gedaan aan die zaak betreft de auto,s waren ze niet heel erg blij mee de eigenaren van die auto,s whehehe OH en ook leuk om te weten. Die wagens hebben dus 4 weken lang stil gestaan en gewoon lekker buiten
aKrazondag 22 mei 2005 @ 13:19
Quote Challenge is nep, keer meegereden en overal politie, je kan nergens hard rijden en het hele gebeuren is een en al lucht.
ook_gekzondag 22 mei 2005 @ 13:24
quote:
Op zondag 22 mei 2005 13:19 schreef aKra het volgende:
Quote Challenge is nep, keer meegereden en overal politie, je kan nergens hard rijden en het hele gebeuren is een en al lucht.
in buitenland niet

Die gasten met die porsche 911 tubo wisten anders wel het gas te vinden
Staat er een andere gast een band te verwisselen met de politie komen zijn met 290+ effe langs toeteren en wel En die agent van WTF was dat

Wat ook mooi was is dat die zelfde gaste bagger lang op een thuiskomertje gereden hebben. Ze wilde weten hoe lang dat wiel het zou houden. En de 180 is er mee gehaald
ook_gekzondag 22 mei 2005 @ 13:25
quote:
Op zondag 22 mei 2005 13:19 schreef aKra het volgende:
Quote Challenge is nep, keer meegereden en overal politie, je kan nergens hard rijden en het hele gebeuren is een en al lucht.
ik heb je een mailtje gestuurd gisteren. Doe eens reageren
jacksonzondag 22 mei 2005 @ 16:59
quote:
Op zaterdag 21 mei 2005 14:09 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Volgens hun maakt het niks uit. Er zitten goeie stoelen in de enzo maar je hebt bijna nou ja lees GEEN ruimte voor kleding

Daarom dit jaar maar de CLK DTM.
Beul van een auto... heb em zien rammen op het circuit van hockenheim 2 weken terug... knetters maar dat loopt ook hoor. 580Pk ofzo (uit mijn hoofd). En echt een gebulder dat geluid.. zelfde als die 55/65AMGs... mennn
Fugiezondag 22 mei 2005 @ 17:30
http://www.carmotion.it/

fotos uit florence, let ook op de schades die een aantal autos hebben en de uitlaten van de general lee
alsemzondag 22 mei 2005 @ 17:54
quote:
Op zondag 22 mei 2005 17:30 schreef Fugie het volgende:
http://www.carmotion.it/

fotos uit florence, let ook op de schades die een aantal autos hebben en de uitlaten van de general lee
tering die uitlaten, is dat een foutje of is dat bij elke 550lm zo?
Fugiezondag 22 mei 2005 @ 17:56
quote:
Op zondag 22 mei 2005 17:54 schreef alsem het volgende:

[..]

tering die uitlaten, is dat een foutje of is dat bij elke 550lm zo?
denk dat gemiddelde 550lm niet 12 uur achter elkaar 160 rijdt
DIAzondag 22 mei 2005 @ 18:03
tot hoelang duurd het ...... of is het al afgelopen>?
-Eddow-zondag 22 mei 2005 @ 18:10
Is nu afgelopen
ook_gekzondag 22 mei 2005 @ 18:23

WOW
MI55ILLEzondag 22 mei 2005 @ 18:37
die heeft behoorlijk hard een stoep geraakt o.i.d.
aKrazondag 22 mei 2005 @ 19:11
quote:
Op zondag 22 mei 2005 13:25 schreef ook_gek het volgende:

[..]

ik heb je een mailtje gestuurd gisteren. Doe eens reageren
Over wat dan?
ook_gekzondag 22 mei 2005 @ 19:13
quote:
Op zondag 22 mei 2005 19:11 schreef aKra het volgende:

[..]

Over wat dan?
oh iets over gumball 2004 of zo
aKrazondag 22 mei 2005 @ 19:22
quote:
Op zondag 22 mei 2005 19:13 schreef ook_gek het volgende:

[..]

oh iets over gumball 2004 of zo
Ohw wacht, je bent een van de weinigen waar ik daarover mails van krijg KUCH...

ook_gekzondag 22 mei 2005 @ 19:24
quote:
Op zondag 22 mei 2005 19:22 schreef aKra het volgende:

[..]

Ohw wacht, je bent een van de weinigen waar ik daarover mails van krijg KUCH...

hallo het is mail van ook_gek dat heeft altijd voorrang
aKrazondag 22 mei 2005 @ 19:34
quote:
Op zondag 22 mei 2005 19:24 schreef ook_gek het volgende:

[..]

hallo het is mail van ook_gek dat heeft altijd voorrang
Special price for you ¤ 10

(En dan heb ik nog alleen je mail gelezen... )
jacksonzondag 22 mei 2005 @ 19:35
quote:
Op zondag 22 mei 2005 19:13 schreef ook_gek het volgende:

[..]

oh iets over gumball 2004 of zo
Goh.... dat lijkt me ook wel fijn
zeg maar
MI55ILLEzondag 22 mei 2005 @ 19:42
torrentspy, luie honden...
jacksonzondag 22 mei 2005 @ 19:52
quote:
Op zondag 22 mei 2005 19:42 schreef MI55ILLE het volgende:
torrentspy, luie honden...
heb ik em niet gevonden....
Mail em anders even aan me door

Zou vet zijn
aKrazondag 22 mei 2005 @ 21:29
Ik moet JOU mailen zodat JIJ je film kan krijgen die JIJ NIET wilt zoeken...

Je zit aan het verkeerde eind.
ook_gekzondag 22 mei 2005 @ 21:30
quote:
Op zondag 22 mei 2005 21:29 schreef aKra het volgende:
Ik moet JOU mailen zodat JIJ je film kan krijgen die JIJ NIET wilt zoeken...

Je zit aan het verkeerde eind.
ik heb je een lief mailtje gestuurd en je reageerd niet
MI55ILLEzondag 22 mei 2005 @ 22:07
quote:
Op zondag 22 mei 2005 21:29 schreef aKra het volgende:
Ik moet JOU mailen zodat JIJ je film kan krijgen die JIJ NIET wilt zoeken...

Je zit aan het verkeerde eind.
ik denk dat dat bericht aan mij bedoeld was
jacksonzondag 22 mei 2005 @ 22:13
quote:
Op zondag 22 mei 2005 21:29 schreef aKra het volgende:
Ik moet JOU mailen zodat JIJ je film kan krijgen die JIJ NIET wilt zoeken...

Je zit aan het verkeerde eind.
Loser
Ik doelde idd niet op jou... zoals hoervoor al gezegt werd
bwhehehe...
Verkeerde eind... ja ZELF
jaccozondag 22 mei 2005 @ 22:18
The final results:


Winner of The Spirit of the Gumball Award: Team 76 - Caterham Series 7



The grand finale of the award ceremony was the coveted Spirit of the Gumball Award, which
went to the Caterham Girls in their first rally. Sue Bellarby and Kathryn Huddart decided
to come on the rally on a whim and bought an open top Caterham 7 just a few days before the
start.

The owners of a cleaning agency (Dustintime) had their credit cards and cash stolen in Budapest,
forcing them to drive under toll booth barriers for the rest of the route. They broke down
seven times between Budapest and Italy and were also stopped seven times for speeding in between
(although got away with no fines).

They were "continuously lost", got frozen and completely drenched due to their lack of a roof
(someone kindly gave them goggles, which they hadn't even brought). Then two hours out of Sicily
their Caterham finally blew up, forcing them to hitch hike the whole length of Italy to Monaco.

As if that wasn't hardcore enough, Sue has volunteered to drive the ice-cream van back to the UK,
as it's owners have to go back to the States and Beaulieu Motor Museum want to exhibit it!

Winner of the Cleanest car on the Rally Award: Team 13 - Golf GTI

Cleanest car on the Rally went to fashion designer Mark Eley's tricked out Golf GTI.

Winner of The Gumball Bling Award: Team 80 - Volkswagen Samba

The Gumball Bling Award went to the boys in the pimped out VW Campervan, with Porsche
engine and suspension.

Winner of The Tough Guys of Gumball Award: Team 103 - Ford F150 SVT Lightning

Tough Guys of Gumball were former London gangster Dave Courtney and his team, driving an
imposing black Ford F150. It's hardly suprising he won when you consider the first line
of his autobiography (Stop the Ride; I Want to Get Off') says:
"One time, this guy came at with an axe in his hand and murder in his eyes. He was proper
annmoyed, let me tell you. Fortunately, I had a sword in my hand. So I stuck it through
him".

Winner of The Copilot Navigation Award: Team 61 - Ice Cream Van

The Copilot Navigation Award went to the ice cream van, who managed to complete the entire
3000 mile route with a top speed of 55mph; narrowly missing out on the Spirit of the Gumball.

Winner of the DC Shoes Lifetime Achievement Award: Team ?? - Nissan 350Z

DC Shoes Lifetime Achievement Award went to Carter Healey, who has been on every Gumball 3000,
this year in a Nissan 350Z.

Winner of A Special Award: Team 31 - Lamborghini Murcialago/Mercedes SL55

A special award went to the driver of the Lamborghini Murcielago who was busted at 194mph
before he'd got out of the UK. That car was impounded, so he took his Mercedes round the
rest of the route, til he blew that up in Italy. He then had his Lambo disempounded and
brought to Italy, where hours later he completely wrote it off and had to hitch hike the
rest of the way to Monaco. He'd wish to remain anonymous for insurance purposes...more
on that story soon.

Winner of the Gumball Enthusiast Award: Team 72 - Lotus Esprit

The Gumball Enthusiast Award went to first timer Mark Muss, who had a slew of problems with
his 1994 black Lotus, but stayed totally on top of it and was up the front of the pack every
day.

Winner of the Quote of the Rally Award: Big Black - Team 41 - Subaru Impreza WRX STI

Quote of the Rally went to Big Black (but for my safety's sake I'm not putting that online
until I've got Big Black's security clearance ha ha!)

Winner of the Best Driver Award: Kim Mazelle

Best Driver went ironically to Kim Mazelle, who has now completed four Gumballs without
ever taking the wheel.


Congratulations!!
DaMookzondag 22 mei 2005 @ 22:34
quote:
Winner of A Special Award: Team 31 - Lamborghini Murcialago/Mercedes SL55

A special award went to the driver of the Lamborghini Murcielago who was busted at 194mph
before he'd got out of the UK. That car was impounded, so he took his Mercedes round the
rest of the route, til he blew that up in Italy. He then had his Lambo disempounded and
brought to Italy, where hours later he completely wrote it off and had to hitch hike the
rest of the way to Monaco. He'd wish to remain anonymous for insurance purposes...more
on that story soon.
Eerst je lambo in beslag genomen, dan je Merc slopen en daarna je Lambo over laten vliegen en ook slopen . Dure rally geworden voor hem .
alsemzondag 22 mei 2005 @ 22:46
quote:
Op zondag 22 mei 2005 22:34 schreef DaMook het volgende:

[..]

Eerst je lambo in beslag genomen, dan je Merc slopen en daarna je Lambo over laten vliegen en ook slopen . Dure rally geworden voor hem .
ghe ghe ghe, das inderdaad wel ziek, 2 lambo's en een dikke mercedes armer na een weekendje touren
Fugiezondag 22 mei 2005 @ 22:51
quote:
Op zondag 22 mei 2005 22:46 schreef alsem het volgende:

[..]

ghe ghe ghe, das inderdaad wel ziek, 2 lambo's en een dikke mercedes armer na een weekendje touren
1 lambo, hij had die in beslag genomen lambo vrijgekocht en over laten vliegen
alsemzondag 22 mei 2005 @ 22:55
ow, ik dacht al, een vriend had ze motor in beslag, kreeg hem terug in een paketje van 1 bij 1, zou zonde zijn als ze dat bij die lambo deden
MI55ILLEzondag 22 mei 2005 @ 22:59
Nog wat foto's erbij

Golf GTI




Lamborghini Murcialago / Mercedes SL55





Team 41 - Subaru Impreza WRX STI




Ice Cream Van



Volkswagen Samba




Ford F150 SVT Lightning



Lotus Esprit



Nissan 350Z

MI55ILLEzondag 22 mei 2005 @ 23:13
nog wat beschadigingen:
















MI55ILLEzondag 22 mei 2005 @ 23:20
En nog wat pics uit Monaco, dat lijkt op zich zelf al een soort Gumball stad:



Gele Enzo achter die Subaru





aKrazondag 22 mei 2005 @ 23:55
Nu beeldmateriaal jongens!
hermandepermanzondag 22 mei 2005 @ 23:55
quote:
Op zondag 22 mei 2005 23:55 schreef aKra het volgende:
Nu beeldmateriaal jongens!
Kom maar op met die linkjes
aKramaandag 23 mei 2005 @ 00:04
quote:
Op zondag 22 mei 2005 23:55 schreef hermandeperman het volgende:

[..]

Kom maar op met die linkjes
Jij eerst kan ik het mirrorren
hermandepermanmaandag 23 mei 2005 @ 00:04
quote:
Op maandag 23 mei 2005 00:04 schreef aKra het volgende:

[..]

Jij eerst kan ik het mirrorren
Oja dat was het
ninja-modmaandag 23 mei 2005 @ 07:26
Wel raar dat de ijsco wagen nog slomer was dan het eendje wat in 2004 meedeed
Dan wel cool dat ze nog steeds ijsjes konden maken
aKramaandag 23 mei 2005 @ 11:19
Dit jaar geen ernstige ongelukken of kapotte wagens? (behalve opgeblazen en die paar velgschades )
M.Picantomaandag 23 mei 2005 @ 12:05
IJSCOWAGEN
jaccomaandag 23 mei 2005 @ 16:59
quote:
Op maandag 23 mei 2005 11:19 schreef aKra het volgende:
Dit jaar geen ernstige ongelukken of kapotte wagens? (behalve opgeblazen en die paar velgschades )
Dit ziet er toch vrij ernstig uit.

Fugiemaandag 23 mei 2005 @ 17:04
volgens mij zijn er inderdaad geen klappers geweest zoals torquenstein en die coswort.
aKramaandag 23 mei 2005 @ 17:59
Owkee, die lambo dan
M.Picantomaandag 23 mei 2005 @ 18:09
gelukkig niet nee... die Torquenstein ging er echt hard af vorig jaar
aKramaandag 23 mei 2005 @ 18:17
quote:
Op maandag 23 mei 2005 18:09 schreef M.Picanto het volgende:
gelukkig niet nee... die Torquenstein ging er echt hard af vorig jaar
Gelukkig is hij nog hier om het na te vertellen, en moet je even nagaan hoe hij is gecrashed, beetje over de kop etc. en dat hij er alleen is afgekomen met wat verband en lichte hersenschudding toch?
mithrandirrrmaandag 23 mei 2005 @ 18:25
idd, heb vannacht nog een filmpje van de gumball van vorig jaar gekeken en daar zie je hem er af gaan (als het de viper is in ieder geval). ging behoorlijk hard ja
M.Picantomaandag 23 mei 2005 @ 18:35
quote:
Op maandag 23 mei 2005 18:17 schreef aKra het volgende:

[..]

Gelukkig is hij nog hier om het na te vertellen, en moet je even nagaan hoe hij is gecrashed, beetje over de kop etc. en dat hij er alleen is afgekomen met wat verband en lichte hersenschudding toch?
hij had gekneusde shouder, en paar sneden in z´n hoofd en lichte hersenshudding jah
z´n bijrijder had helemaaaal niks !!!

filmpjes (ook die crash van Torquenstein):
http://www.torquenstein.net/movies/

[ Bericht 12% gewijzigd door M.Picanto op 23-05-2005 18:39:19 (ff link toevoegen) ]
derekhughmaandag 23 mei 2005 @ 19:32
nja, torq reed idd die viper vorig jaar
jaccomaandag 23 mei 2005 @ 19:46
quote:
Op maandag 23 mei 2005 19:32 schreef derekhugh het volgende:
nja, torq reed idd die viper vorig jaar
Onboard

aKramaandag 23 mei 2005 @ 19:58
Wel vette dress
M.Picantomaandag 23 mei 2005 @ 20:29


zeker vette outfit
jaccomaandag 23 mei 2005 @ 20:40
Kijk net dat stukje van Extreme sports channel episode 2 van 2004

Waar Alex Roy laat zien waar hij een Zwarte Galardo aanhoudt. Echt lachen om te zien. Zoveel lol is er dit jaar volgens mij niet geweest.
M.Picantomaandag 23 mei 2005 @ 21:07
ik heb wel een vermoeden dat Alex Roy niet helemaal stil heeft gezeten in z'n politie M5
jaccomaandag 23 mei 2005 @ 21:18
Wie was nummer 145 van vorig jaar? met een porsche gt2 of gt3 ?
InTrePidIvitymaandag 23 mei 2005 @ 21:51
http://www.gumball144.com/Video/Tape1.mov

Hier staat dat filmpje waar Alex Roy die Lamborghini aanhoudt
aKramaandag 23 mei 2005 @ 21:52
Gumball.Rally.3000.6.Days.In.May.2005.MULTiSUBS.PAL.DVDR-FTS

Pssst...
CoolyBoymaandag 23 mei 2005 @ 22:13
thnx aKra
M.Picantomaandag 23 mei 2005 @ 22:27
quote:
Op maandag 23 mei 2005 21:52 schreef aKra het volgende:
Gumball.Rally.3000.6.Days.In.May.2005.MULTiSUBS.PAL.DVDR-FTS

Pssst...
Thanx aKra...

maareh.... zou je misschien nog een tipje kunnen geven waar ik die kan vinden, met mijn downprog kan ik (nog) niks vinden
Marijntjemaandag 23 mei 2005 @ 22:51
nooit gehoord van google en dan proberen te zoeken op torrentseachengines ?
M.Picantomaandag 23 mei 2005 @ 23:30
quote:
Op maandag 23 mei 2005 22:51 schreef Marijntje het volgende:
nooit gehoord van google en dan proberen te zoeken op torrentseachengines ?
dat wel... maar bij mij hebben torrents nooit lekker gewerkt.... maar zal misschien binnenkort weer ff aan zitten dan...
Desmaandag 23 mei 2005 @ 23:42


[ Bericht 59% gewijzigd door Des op 24-05-2005 18:55:38 ]
MI55ILLEdinsdag 24 mei 2005 @ 00:08
ik heb nog nooit complete posts gecopied van UR forum, alleen links...(en foto's )
Fugiedinsdag 24 mei 2005 @ 00:23
die rob dyrdek en big black doen ook lijpe shit in die 6days of may film
aKradinsdag 24 mei 2005 @ 00:33
quote:
Op maandag 23 mei 2005 23:42 schreef Des het volgende:
Jacco en MI55ILLE leuk dat jullie mijn complete posts copy/pasten van het UR board (http://board.ultimaterally.com) maar wees dan wel zo vriendelijk om mij even te bedanken ervoor
Nee en jullie daar ook bedankt voor het compleet kopieeren van mijn links
aKradinsdag 24 mei 2005 @ 00:34
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 00:23 schreef Fugie het volgende:
die rob dyrdek en big black doen ook lijpe shit in die 6days of may film
Auto aftapen en euhm de weg kwijtraken thats it?
Desdinsdag 24 mei 2005 @ 00:49


[ Bericht 81% gewijzigd door Des op 24-05-2005 18:55:13 ]
Fugiedinsdag 24 mei 2005 @ 09:09
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 00:34 schreef aKra het volgende:

[..]

Auto aftapen en euhm de weg kwijtraken thats it?
heb je dat stukkie rechts inhalen niet gezien dan ?
MI55ILLEdinsdag 24 mei 2005 @ 10:42
Stukje van Tsjechie en onderweg:

http://www.twincz.com/vid(...)ball05_clip_race.avi
aKradinsdag 24 mei 2005 @ 11:57
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 09:09 schreef Fugie het volgende:

[..]

heb je dat stukkie rechts inhalen niet gezien dan ?
Dat was dan ook wel alles ofzo.
aKradinsdag 24 mei 2005 @ 12:04
Met 120kB/s vond ik het niet bepaald snel dus mirror:

http://mirror.getfragged.nl/~gumball/gumball05_clip_race.avi

Hosted by:

Get Fragged!


Verbruik van mirror.getfragged.nl:

(Rood is verbruikte traffic)

Deze links aub. binnen Fok! houden anders ben ik geforceerd de mirror te slopen
Boinkdinsdag 24 mei 2005 @ 13:07
Leuk filmpje!! Zo'n infiniti blaast dus ook nog wel aardig
M.Picantodinsdag 24 mei 2005 @ 14:23
lekker filmpie ... zeker weten
Mr._T-Rexdinsdag 24 mei 2005 @ 15:05
Vet filmpje
ThaFreakdinsdag 24 mei 2005 @ 15:09
wie is nou eerste geworden kwa checkpoints, kijk ik er overheen of staat het gewoon nergens???
Fugiedinsdag 24 mei 2005 @ 18:56
2 unlimited als muziek
M.Picantodinsdag 24 mei 2005 @ 19:07
quote:
Op maandag 23 mei 2005 21:52 schreef aKra het volgende:
Gumball.Rally.3000.6.Days.In.May.2005.MULTiSUBS.PAL.DVDR-FTS

Pssst...

ik heb deze gedowned:
'Gumball 3000.Year.2004.SixDaysInMay.avi'
en hijs mooooi
Fidaidinsdag 24 mei 2005 @ 19:24
Dat is van vorig jaar.... 2004, het is nu 2005...
InTrePidIvitydinsdag 24 mei 2005 @ 19:30
Ja, maar helaas is de film van de Gumball 3000 editie 2005 nog niet uit... Nog niet eens gemaakt zelfs
Fidaidinsdag 24 mei 2005 @ 19:31
Gaar, download ik iig niet de verkeerde
jaccodinsdag 24 mei 2005 @ 19:55
Wie heeft er nu gewonnen? er zijn allemaal wel trophies uitgereikt.
Fugiedinsdag 24 mei 2005 @ 21:42
er is geen winnaar bij gumball dacht ik.
Jasperaldodinsdag 24 mei 2005 @ 21:44
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 21:42 schreef Fugie het volgende:
er is geen winnaar bij gumball dacht ik.
En Kimble dan?
InTrePidIvitydinsdag 24 mei 2005 @ 21:49
Figuurlijke winnaar
Maar Alex Roy (BMW M5, Guardia Civil-edition) was als eerste in Monaco.
Fugiedinsdag 24 mei 2005 @ 21:53
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 21:44 schreef Jasperaldo het volgende:

[..]

En Kimble dan?
in 6 days in may zegt hij duidelijk dat er geen winnaar is, maar dat hij zelf wist dat ie de beste was. Het was immers geen race maar rally, het gaat ook niet om wie eerste wordt bij de gumball
jacksondinsdag 24 mei 2005 @ 21:54
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 19:07 schreef M.Picanto het volgende:

[..]


ik heb deze gedowned:
'Gumball 3000.Year.2004.SixDaysInMay.avi'
en hijs mooooi
Ben er ook mee bezig maar heb liever de DVD... kan em alleen nergens vinden
DaMookdinsdag 24 mei 2005 @ 22:07
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 21:53 schreef Fugie het volgende:

[..]

in 6 days in may zegt hij duidelijk dat er geen winnaar is, maar dat hij zelf wist dat ie de beste was. Het was immers geen race maar rally, het gaat ook niet om wie eerste wordt bij de gumball
Ook bij een rally heb je winnaars .
j0rritdinsdag 24 mei 2005 @ 22:37
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 21:54 schreef jackson het volgende:

[..]

Ben er ook mee bezig maar heb liever de DVD... kan em alleen nergens vinden
Ja idd. Ik kan hem dus ook nergens vinden, geldt ook voor 'Gumball 3000.Year.2004.SixDaysInMay.avi'.. Helaas doen ze hier zo geheimzinnig als het gaat om URL's en dergelijke.
aKradinsdag 24 mei 2005 @ 22:48
Ja, vraag eens aan BREIN ofzo waarom
M.Picantodinsdag 24 mei 2005 @ 23:07
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 22:37 schreef j0rrit het volgende:

[..]

Ja idd. Ik kan hem dus ook nergens vinden, geldt ook voor 'Gumball 3000.Year.2004.SixDaysInMay.avi'.. Helaas doen ze hier zo geheimzinnig als het gaat om URL's en dergelijke.
ik ben maar ff begonnen met Torrents enzo, deze keer ging wel goed
ik heb het gevonden op
deze hb ik gebruikt:

geen torrents

[ Bericht 14% gewijzigd door ThaFreak op 24-05-2005 23:08:21 (torrent links verwijderd) ]
ThaFreakdinsdag 24 mei 2005 @ 23:09
Even een waarschuwing hier!
Geen torrent links plaatsen!!!
M.Picantodinsdag 24 mei 2005 @ 23:27
sorry, zal ik niet meer doen !!!
jacksondinsdag 24 mei 2005 @ 23:28
Sommigen mensen snappen ook nix heh
We zaten op et randje en dan moet er weer net iemand overheen gaan
Via mail enzo is soms wel handig
-Eddow-donderdag 26 mei 2005 @ 18:16
foto's

>>>> ENGLAND
http://www.copilotgumball3000.com/gumball3000 (launch party)
http://www.dotmillsy.com/thumbnails.php?album=20
http://people.pwf.cam.ac.uk/sbm24/gumball3000.html# (360 degre panorama)
http://www.wireimage.com/GalleryListing.asp?navtyp=gls====116374&nbc1=1 (movie premiere)
http://jamesmilsom.fotopic.net/c539702.html
http://www.davehall.ndo.co.uk/gumball/
http://news.bbc.co.uk/1/hi/in_pictures/4548133.stm
http://viliondzas.fotopic.net/c539664.html
http://www.dotmillsy.com/thumbnails.php?album=20
http://www.aixess.de/gumball2005.html
http://www.greatreporter.(...)20websize/allpix.htm
http://www.goingforapint.(...)005/london/index.htm
http://spaces.msn.com/members/venje/PersonalSpace.aspx?_c01_photoalbum=showdefault&_c=photoalbum
http://viliondzas.fotopic.net/c539664.html
http://www.digitaldreamworld.co.uk/tours/gumball3000/ (360° views)
http://www.picturetrail.com/gallery/view?p=12&uid=1467695&gid=7401600&
http://www.freelance-photo.co.uk/photos/image.browser.php?view=albm_view&albumid=1116360210&
http://www.goingforapint.(...)005/london/index.htm
http://pg.photos.yahoo.com/ph/mad_ivan/album?.dir=/f40a
http://www.wardrivers.be/files/Petzl/fun/gumball2005/iz1&2gumball2005/page_01.htm
http://www.wardrivers.be/(...)ball2005/page_01.htm
http://www.nickgoodall.org/pics/gumball2005/
http://www.picturetrail.com/gallery/
http://flickr.com/photos/schuppe/sets/351718/
http://www.mckjerral.umcus.org/mckjerral/ocuk/Final/
http://www.sendpix.com/albums/05051513/bigag3l9p4/
http://www.mukherjee.ch/gumball/cars.htm
http://www.m235.co.uk/party/2005_05_14_gumball_3000/index.html
http://jonni.fotopic.net/c540640.html
http://board.ultimaterally.com/forum/viewtopic.php?t=1269


>>>> BELGIUM
http://u5tn6f8h.dns4me.com/pictures/
http://spaces.msn.com/members/lievet/
http://moi.homeip.net/~po(...)osition/gumball2005/
http://rapidshare.de/files/1775319/gumball_2005_belgium.rar.html
http://www.crimescene.be/index.php?section=2&pictureID=80&alpha=2 (inside the castle of Accoz)
http://i.desig.n.free.fr/(...)_small/index_en.html
http://users.pandora.be/verrooten/Gumball%203000/index.htm
http://users.telenet.be/8ntwintig/gumball2/
http://users.telenet.be/8ntwintig/gumball1/
http://users.pandora.be/dj_magic/Gumball/Resized/
http://kater.evalve.org/gumball/
http://users.skynet.be/EVO-G/gumball.htm
http://gumball.a4n.be/
http://users.telenet.be/n(...)20Acoz%20Checkpoint/


>>>>CZECH
http://matheclub.ath.cx/gumball05_prague/index.html
http://hruda.ic.cz/albums/gumball3000/index.html
http://www.sendpix.com/albums/05051505/ofmswbpl3e/
http://jan555.madcap.info/list/index.php
http://home.vrweb.de/~mat(...)b/gumball%203000.htm
http://www.fotoz.szm.sk/gumball/gumball.htm
http://www.sendpix.com/albums/05051606/psnb3iln5m/
http://www.sendpix.com/albums/05051606/vbapeqlo8r/
http://www.sendpix.com/albums/05051606/bap1b7hgm8
http://www.ffoto.wz.cz/3000.html
http://gumball.loobick.com/thumbnails.html
http://polda.kvalitne.cz/3/index.html
http://gumball.unas.cz/


>>>> AUSTRIA
http://www.phj.at/Gumball2005/index.htm
http://paparazzi.virus.at(...)partners_gumball3000
http://paparazzi.virus.at(...)php?id=s_gumball3000
http://www.bottlebuam.net/showfotos.php?id=28
http://194.112.237.41/did/gallery.php?sessid=2893&showgallery=57&show=2005
http://titan.littleserverfarm.at/Gumball3k-2005-Vienna
http://photos.yahoo.com/mailto_phili
http://www.become.at/
http://members.chello.at/(...)umball3000/index.htm
http://www.mobisux.com/album/showgallery.php?ppuser=17481&cat=500
http://www.hobby-fotografen.at/categories.php?cat_id=23&sid=7f51d7af3eb1de00bee690ea2a870b16
http://chris.waikikidesign.com/bildanz.php?vz=122&im=0
http://www.rechtsisgas.com/Albums/Gumball%203000/index.html
http://gumball3000vienna.chill.to/
http://www.sendpix.com/albums/05051606/vbapeqlo8r/
http://www.sendpix.com/albums/05051606/bap1b7hgm8/
http://www.zerofunktion.c(...)000-2005-wien-vienna
http://www.tripple.net/co(...)3000+in+%D6sterreich
http://www.thomaskropf.at/gumball
http://www.walda.at/php/showthumbs.php3?pics=20050516&anzx=8&anzy=4&from=1
http://www.digitalpictures.at/Gumball3000Web/index.htm
http://www.autosport.at/gallery-album_album299.html
http://www.motorline.cc/autowelt/index.php?section=autowelt&article=127599
http://member.ycn.com/~tarherb/Gumball2005
http://www.oldtimerveranstaltungen.at/static/web_gumball/
http://www.die-paparazzi.at/schani/gumball3000
http://www.die-paparazzi.at/schani/gumball3000_martina/
http://www.dicht-ins-dunkel.at.tf


>>>>>> HUNGARY
http://kep.tar.hu/trimark/50058846#2
http://www.bongaa.com/en/events/othercarevents/?x=gumball2005
http://www.mijnalbum.nl/Album=CDCQD88I
http://www.mijnalbum.nl/Album=U6A6PSWN
http://balko.hu/kepek/thumbnails.php?album=22
http://www.bmwpower.hu/gallery/thumbnails.php?album=195
http://www.bmwpower.hu/gallery/thumbnails.php?album=191
http://www.iskon.hr/forum/thread.jspa?threadID=170648&tstart=0
http://w3.webgenius.org/savafan/gumball3000.htm
http://www.acmt.hr/gumball3000
http://balko.hu/kepek/thumbnails.php?album=22
http://wints.com/gumball3000.html
http://www.wellcomp95.com/gumball3000/index.html
http://pg.photos.yahoo.com/ph/casper911sk/album?.dir=b13f&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos
http://kac.duf.hu/~remage/gumball3000
http://wints.com/gumball3000.html
http://fotos.web.de/christopher.muenz
http://fototar.origo.hu/pages/albumlist/albumview.jsp?id=830646
http://kep.tar.hu/donhellner/50059136


>>>>>> CROATIA
http://www21.megaupload.c(...)45c0a89580db995659b3
http://www.hkstars.net/gumball/gumball.htm
http://www.mobisux.com/album/showgallery.php?ppuser=17481&cat=500
http://www.radiosibenik.c(...)asp?dir=Gumball+3000


>>>>>> SICILY
http://xoomer.virgilio.it/terryliotta/Gumball_Taormina_1/


>>>>>> ITALY
http://www.petrini.cc/galleries/gumball3000/
http://www.carmotion.it/Gallery/Gumball3000/index.html
http://www.cygnus.it/gb05/page_01.htm
http://www.cygnus.it/gb05/page_01.htm
http://www.partyx.it/agen(...)lbumName=gumball3000
http://www.photobox.co.uk/album/1431277
http://board.ultimaterally.com/forum/viewtopic.php?t=1291


>>>>>> MONACO
http://board.ultimaterally.com/forum/viewtopic.php?t=1269
http://spaces.msn.com/members/burton18/PersonalSpace.aspx?_c01_blogpart=blogmgmt&_c=blogpart


>>>>> MISC
http://www.extreme.com/gumball05.asp
http://gumball3000.pl/index.php?c=foto
http://home.vrweb.de/~mat(...)b/gumball%203000.htm
http://www.sk-audio.org/G3K (France)
aKradonderdag 26 mei 2005 @ 19:41
Foto's genoeg
M.Picantodonderdag 26 mei 2005 @ 21:30
What the (...), hier ben ik wel ff zoet mee
ook_gekdonderdag 26 mei 2005 @ 21:33
* ook_gek heeft vandaag de echte orginele gumball 2004 DVD gekregen
InTrePidIvitydonderdag 26 mei 2005 @ 23:11
2 filmpjes van Ant & Pete!

Filmpje 1
Filmpje 2
hermandepermanvrijdag 27 mei 2005 @ 12:22
Die ant & pete zijn echt leip

maar dat tweede filmpje
JWDvrijdag 27 mei 2005 @ 12:38
Korte samenvatting van de finish in Monaco

http://www.we-dare.tv/video/gumball.wmv (57mb)

Nu eens een filmpje met rustige muziek op de achtergrond
MI55ILLEvrijdag 27 mei 2005 @ 20:10
quote:
Op vrijdag 27 mei 2005 12:38 schreef JWD het volgende:
Korte samenvatting van de finish in Monaco

http://www.we-dare.tv/video/gumball.wmv (57mb)

Nu eens een filmpje met rustige muziek op de achtergrond
rustige muziek geen problemen mee, maar Enya vind ik totaal niet passen bij dit soort filmpjes
JWDzaterdag 28 mei 2005 @ 01:59
quote:
Op vrijdag 27 mei 2005 20:10 schreef MI55ILLE het volgende:

[..]

rustige muziek geen problemen mee, maar Enya vind ik totaal niet passen bij dit soort filmpjes
Ach, mischien iets met een diepere betekennis ofzo
Anyways... ik zal wel wat restmateriaal bewerken met een ander muziekje.
mithrandirrrwoensdag 1 juni 2005 @ 00:13
GT3000.com heeft ook z'n eerste filmpje online:
http://www.gt3000.com/videos2005/start.mpg

opzich niet heel erg spectaculair maar MAN wat veel mensen aan de weg!

tevens een verslagje + foto's hoe zij de gumball rally van 2005 hebben ervaard:
http://www.gt3000.com/2005.htm
MI55ILLEdonderdag 2 juni 2005 @ 22:57
http://videos.vault5.com/Gumballbowling.wmv

http://videos.vault5.com/Nodsthegathering.wmv

van Ant & Pete
M.Picantodonderdag 2 juni 2005 @ 23:34
die Gumballbowling.wmv is echt GENIAAAL man !!!!
vet lachuh met zo´n Ferrari
Desvrijdag 3 juni 2005 @ 16:31
http://gumball.icshosting.nl

Site met de winnaars van 2005, deelnemers van 2005, historie van de Gumball...

Foto's en meer dan 200 links naar gumball related sites.

Veel plezier
M.Picantomaandag 6 juni 2005 @ 10:17
dit kwam ik gister tegen op internet...
een of andere slap aftreksel van de gumball en canonball... (naar mijn mening)

www.playersrun.com

deze week bezig, maarjah... misschien iets om verder over te lullen totdat de ultimate rally begint.
Ultimoramaandag 6 juni 2005 @ 21:16
quote:
Op maandag 6 juni 2005 10:17 schreef M.Picanto het volgende:
dit kwam ik gister tegen op internet...
een of andere slap aftreksel van de gumball en canonball... (naar mijn mening)

www.playersrun.com

deze week bezig, maarjah... misschien iets om verder over te lullen totdat de ultimate rally begint.
oh die players run is best geinig hoor. iets minder party party, maar zeker vel keihard rijden, en op de teckademics DVD van vorig jaar zie je ook, dat zij behoorlijk ver gaan om niet gepakt te worden... btw Lonman rijdt ook mee
Bonobo11maandag 6 juni 2005 @ 21:53
quote:
Op maandag 6 juni 2005 10:17 schreef M.Picanto het volgende:
dit kwam ik gister tegen op internet...
een of andere slap aftreksel van de gumball en canonball... (naar mijn mening)

www.playersrun.com

deze week bezig, maarjah... misschien iets om verder over te lullen totdat de ultimate rally begint.
Quotechallenge da's pas een slap aftreksel
Halfgedraaidemaandag 6 juni 2005 @ 22:10
quote:
Op maandag 6 juni 2005 10:17 schreef M.Picanto het volgende:

een of andere slap aftreksel van de gumball en canonball... (naar mijn mening)

www.playersrun.com
Please note that ANYONE caught racing on the public highway will be excluded from further participation in the event immediately and will be banned from any future events. No refunds will be made, and all privileges will be withdrawn.

Ultimoramaandag 6 juni 2005 @ 22:33
als je nou eerst eens gaat kijken voordat je gaat oordelen... players run heeft het nieuws ook wel gehaald hoor...
j0rritmaandag 6 juni 2005 @ 23:02
En op naar Gumball deel 8...