Waarderingquote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:41 schreef PieterCK het volgende:
[..]
Hahaha niet levensmoe hoor...
maar wel leuke schrijfstijl![]()
![]()
NIET!?quote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:41 schreef Copycat het volgende:
[..]
Maar dit word ook een beetje simpel, onderhand.
Okay: simpel in een andere betekenis, maar desalniettemin toch simpel...
Mij vermaeck je er iig niet meer mee...
NEE...quote:
het leuke gaat er idd wel een beetje af, vind je zelf ook nietquote:
Ik zal wat nieuwe personages gaan casten!quote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:45 schreef Copycat het volgende:
[..]
NEE...
Sorry... Begin het een beetje vermoeiend en suf te vinden... Of het nu aan Henkie of aan jou ligt, weet ik niet. Maar eengevoel van déjà vu overviel me bij het lezen van je OP.
Maar dat is dan voor jou natuurlijk weer een uitdaging om mij als vermaeckte lezer terug te winnen.
Lees je eigen stukje eens terug en denk eens na over alle plaatsen waar je een vorm van het werkwoord 'vinden' had kunnen invoegen waar het over jouw mening over Henk gingquote:
Ach, ik vind het zelf zo leuk om later nog eens terug te lezen, soort veredeld dagboek, maar dan MET ingebouwd geweten dat me terechtwijstquote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:45 schreef petitlapin het volgende:
[..]
het leuke gaat er idd wel een beetje af, vind je zelf ook niet, en je vertelsels worden griezelig gedetailleerder, jij vindt die misschien leuk, maar ons zal het allemaal niet zoveel schelen.
je had even goed kunnen schrijven: ook tijdens de boottocht heeft er geen 'chemische' reactie plaatsgehad bij Henk, dat had voor ons dezelfde informatieve waarde gehad.
Hee, ik ben de god in mijn eigen topic ja?quote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:47 schreef JeRa het volgende:
[..]
Lees je eigen stukje eens terug en denk eens na over alle plaatsen waar je een vorm van het werkwoord 'vinden' had kunnen invoegen waar het over jouw mening over Henk ging
Eh..nee?quote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:47 schreef het.ismij het volgende:
Wat denk je van uhmzz,..
Laat je verhaal lekker zitten??
Of ik laat hem verdrinken tijdens het diepzeepunnikenquote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:49 schreef Copycat het volgende:
En gooi er wat oude uit... In soaps krijgt iemand die geen interessante verhaallijn meer heeft toch ook een ongeluk? Laat Henkie in een liftschacht vallen of zo... Al dan niet fictief.
Oh en die 2e the in je TT is dubbelop zo te zien, dus verwijder ik even
quote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:24 schreef Vivi het volgende:
[..]
laat mij nou lekker Milagro, ook jij HOEFT je niet te ergeren hoor, ik verplicht je niet tot lezen
![]()
Nee, ik word niet meer gewaardeer merk ikquote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:51 schreef zoalshetis het volgende:
laat ons horen hoe het verder gaat vivi.
Dat ben je niet, waarschijnlijk slechts enorm arrogant.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:49 schreef Vivi het volgende:
[..]
Hee, ik ben de god in mijn eigen topic ja?
Tuurlijk wel.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:52 schreef Vivi het volgende:
[..]
Nee, ik word niet meer gewaardeer merk ik
Je hebt het niet eens goed gelezen want hij heeft daar niet met dames gepraatquote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:51 schreef milagro het volgende:
[..]
true true, maar pas dat zelf eens tue tue..
ook jij hoeft je niet te ergeren aan hem, kwestie van hem niet steeds opzoeken.
in een vorig topic zeg je dat je onverschillig gaat doen op de geplande boottocht, meneer praat daar dan vervolgens iets te lang met wat dames (die natuurlijk meteen afgefikt worden op uiterlijk door jou ) en dan ga jij lopen klagen dat hij jou negeert?
raar wijf ben je
Voor een godin ben ik best bescheidenquote:Op dinsdag 17 mei 2005 14:53 schreef JeRa het volgende:
[..]
Dat ben je niet, waarschijnlijk slechts enorm arrogant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |