Nee gewoon viool volgens Drs. P.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:43 schreef HarigeKerel het volgende:
Tweede viool?
Vanwaar de onvrede over de snelheid van het mergen mutant?quote:
Ik geef klachten door van ene user genaamd Loedertje.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:44 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Vanwaar de onvrede over de snelheid van het mergen mutant?
Je kan je inlezen vanaf hier: Feedback / wannabe slowchatquote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:43 schreef HeatWave het volgende:
Wie kent deze man?? Dit is toch ook van Redux?
Dat is niet nodig, kan (en kon) ze zelf ook erg goed.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:45 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik geef klachten door van ene user genaamd Loedertje.
Daar hebben we er éénquote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:40 schreef extreme het volgende:
verder heb je geen last van vooroordelen?
niet iedere asielzoeker heeft een kleurtje hoor, we hebben een heel oostblok vol met vrijwilligers die graag in het westen willen zitten.
Van de week tekent hij een viool, krijgt vervolgens een viool en gaat dan als een bezetene violeren, let maar op!quote:
Ik zal mijn best doen meester.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:46 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Dat is niet nodig, kan (en kon) ze zelf ook erg goed.
Helaas waren er geen mensen die het op wilde pikken, neem jij mijn taak over?
Misschien wel even uitproberen of hij net zo handig is in casinos als rainman.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:45 schreef Loedertje het volgende:
deze autische man
Hij ziet er dus niet uit als een Afrikaner?quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:46 schreef ChrisJX het volgende:
Daar hebben we er éénMakkelijk he? Gelijk beginnen over vooroordelen? Maar speciaal voor jou zal ik het ff uitleggen, zodat je het de volgende keer snapt
Meneer ziet eruit alsof hij uit Noord-West Europa komt. Groot-Brittannië zelf, Nederland, België, Duitsland, Scandinavië, uit die richting. Niet bepaald de gemiddelde (let vooral op mijn woorden) asielzoeker, oftewel: de kans dat het hier een asielzoeker betreft is vrij klein en ik zou daar dus vooral niet van uitgaan.
quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:46 schreef Loedertje het volgende:
MUTANT ON TOPIC
beetje bewust deze thread zo draaien dat je er weer een slotje op kunt gooien hè?
En ze hem nog steeds niet gemist hebbenquote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:45 schreef Loedertje het volgende:
Labeltjes worden overigens wel vaker uit kleding geknipt in instellingen, het zou dus zomaar kunnen dat deze autische man is weggelopen uit een inrichting ergens..
Iedereen is doodziek van dat pianospelen van hemquote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:48 schreef milagro het volgende:
[..]
En ze hem nog steeds niet gemist hebben
Best treurig dan
"Karen Dorey-Rees, the adult mental health services manager for West Kent NHS Trust" Zoals je in het nieuwsbericht was ik in de openingspost heb gezet kunt lezen.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:50 schreef Mutant01 het volgende:
Wie zegt dat het een man is?
Het is het enige puntje in het artikel waarvan ik iig zoiets heb als "waarokm zou iemand zelf in verwarde toestand zijn labeltjes verwijderen?"quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:48 schreef milagro het volgende:
En ze hem nog steeds niet gemist hebben
Best treurig dan
Het is vast een Canadese autist die met zijn instelling een dagje naar Newfoundland was en over een klif is geslagen. De golfstroom deed de rest.quote:
Ik vind het ècht knap dat je iemands nationaliteit kan zien aan z´n uiterlijk, respect daarvoor, misschien moet je eens een solicitatiebrief sturen naar de immigratiedienst. Verder was ik me idd niet bewust dat er zoiets bestond als een 'gemiddelde' asielzoeker, wat moet ik me daar trouwens bij voorstellen? is dat een mixje tussen diverse nationaliteiten?quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:46 schreef ChrisJX het volgende:
bla.
OMG, is het niet eens tijd dat ze je gaan uithuwlijken?quote:Op dinsdag 17 mei 2005 11:50 schreef Mutant01 het volgende:
Wie zegt dat het een man is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |