Nou... van mij mag de prijs wel iets omlaag... Ik vind ze toch nog behoorlijk prijzig. (e35,00 per maand!)quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:58 schreef Tombias het volgende:
Ik doe nu alweer meer dan een jaar met mijn huidige paar. Maar zie behoorlijk goed.
Na 4 jaar nog steeds heeeeel blij met deze lenzen. Voor mij niks anders meer als het niet hoeft.
Elk kwartaal. En de reden is om te controleren of je ogen er wel tegen kunnen, of ze niet afsterven, zal ik maar zeggen.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:04 schreef xileS het volgende:
Was het niet zo dat je om de half jaar op controle moet bij de opcticien? Want het is bij mij bijna weer een jaar geleden dat ik naar de opti ben geweest voor nieuwe lenzen. Ik heb verder ook geen contact met de opcticien opgenomen, omdat ik nog nergens last van heb.
Jij moest wel stoppen?quote:Op dinsdag 12 februari 2008 08:01 schreef Bright het volgende:
[..]
Elk kwartaal. En de reden is om te controleren of je ogen er wel tegen kunnen, of ze niet afsterven, zal ik maar zeggen.
(Als blijkt dat er extra haarvaatjes in je oog groeien om voldoende zuurstof toe te voeren, dan is er duidelijk iets aan de hand en moet je stoppen! Maar gelukkig komt dat niet zo vaak voor)
Nee hoor, geen enkel probleem bij mij, gelukkig. Mijn broer heeft nog zachte lenzen en heeft wel die waarschuwing gekregen. Hij heeft nu extra zuurstofdoorlatende lenzen, maar die houden wat minder vocht vast, dus ik kan me voorstellen dat ze dan ook minder lekker zitten.quote:
Ik ben inmiddels ook sinds afgelopen weekend overgegaan op Menicon na meer dan 1,5 jaar Unique PH te hebben gebruikt. Via mylenses.nl nog aan een extra paar flesjes Unique PH kunnen komen anders had ik al eerder over moeten stappen op Menicon.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 21:46 schreef Tombias het volgende:
Sinds vandaag van Unique PH overgegaan naar Menicon.
Ik merg geen verschil.
Er is ook een extra mogelijkheid de lenzen in een apart bakje met speciale capsules te reinigen.
Ik gebruik ook Menicon.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 00:44 schreef _Floddertje_ het volgende:
Ik gebruik nu ook Menicon en ik merk geen enkel verschil, behalve in mijn portemonnee in positieve zin. Er zit veel meer in één flesje terwijl het goedkoper is dan Unique PH.
Het heet MeniCare Plus en het is dus van Menicon (zie hier). Waar je het online kunt bestellen, weet ik niet, moet je maar even googlen, maar iedere Pearle verkoopt het ook.quote:Op woensdag 9 april 2008 11:31 schreef EmilB het volgende:
Dag allemaal,
Ik gebruikte ook altijd Unique PH en ben nu op zoek naar een goed alternatief. Wat is de exacte naam van dat product van Menicon? En is er een online shop war je dat kunt kopen?
Alvast bedankt!
Emil
quote:Op vrijdag 8 februari 2008 22:04 schreef xileS het volgende:
omdat ik nog nergens last van heb.
quote:Op zaterdag 19 april 2008 14:39 schreef Breaker.Faker het volgende:
Ben nu 3 dagen verder met nachtlenzen.
Ik zag elke dag verbetering de eerste dag liep ik al te werken zonder bril.
Wat zijn die dingen ideaal kan nu goed zien zonder bril.
Lekker veel vrijheid kan zwemmen met goed zicht en sporten zonder dat je lenzen voelt zitten.
Merk wel dat s'avonds de sterkte wat minder word.
De controles zijn soms vervelend maar hij kijkt altijd goed naar de ogen of ze niet zijn beschadigd.
hehe t is geen uv-lamp, gewoon een blauwequote:Op zondag 27 april 2008 17:03 schreef Breaker.Faker het volgende:
Elke keer kijkt hij weer goed naar mij ogen met een gewone lamp en met een uv lamp dan doet hij eerst mij ogen aanstippen met iets.
Eerst moest ik 100 euro betalen aanpassing kosten en eigen risico. Ik moet dadelijk 35 euro per maand betalen is wel aan de hoge kant maar ze hebben wel goede service. Maar het gaat om me ogen en om daar meer voor te betalen daar heb ik wel voor over.quote:Op donderdag 24 april 2008 07:39 schreef Bright het volgende:
[..]
Gaat goed dus!! En die controles, ach, die worden wel minder na verloop van tijd hoor (hier 1x per 3 maanden)
Mag ik vragen wat jij betaalt en wat daar allemaal bij zit?
alleen normale lenzenquote:Op donderdag 22 mei 2008 15:15 schreef riX- het volgende:
Is nachtlenzen ook mogelijk als je de oogziekte keratoconus hebt ? Weinig over te vinden op internet, misschien weet iemand het hier.
Zowel zachte als harde lenzen heb ik al een aantal keer bij verschillende opticiens geprobeerd, altijd zonder resultaat. De ene keer was het zicht wel goed, maar mn ogen overgevoelig, andere keer andersom. Nu heb ik al wat gelezen over speciale lenzen voor keratoconus, maar daar zal ik even over informeren in een ander topic.quote:
dat is sowieso normaal, dan ziet ie namelijk hoe de vervorming is net nadat de lens uit isquote:Op donderdag 5 juni 2008 18:07 schreef sjors79 het volgende:
En moet de lenzen dan s nachts in hebben gehad..... en uit doen voor de controle... is dit wel goed?
nope, nachtlenzen werken op basis van vervorming van het hoornvlies, daar heeft je bril geen invloed op.quote:Op maandag 25 augustus 2008 13:37 schreef flower85 het volgende:
Ik was verder benieuwd of het dragen van een bril invloed heeft van op de werking van nachtlezen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |