een vriend van mij heeft ook een vernauwing en dat is opgelost door een zalf die de huid rekt, dus een besnijdenis is niet perse nodig.quote:Op maandag 24 april 2006 15:58 schreef 1Dick het volgende:
[..]
Mijn zoon van 7 had een verkleving na lange periode pijn. Ik deed het wel onder de douche zo goed als ik kon schoonmaken maar dan kom hij op een leeftijd dat hij 'het' zelf wilde doen ik dacht dat wel goed zou gaan. Zijn voorhuid was te nauw (net als bij mij) en kon haast nooit goed schoongemaakt worden. Nog voor zijn 7e verjaardag was het medisch gezien de beste oplossing om hem te laten besnijden.
Name onequote:Op maandag 24 april 2006 13:03 schreef Ke2v2in het volgende:
[..]
Wat dacht je van een medische noodzaak?![]()
Dit is zeer serieus.quote:Op maandag 24 april 2006 11:43 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Is dit een serieuze post? Ik kan het me haast niet voorstellen, want ik vind het nogal een primitieve mening....
Ik ben besneden, en wel omdat ik erfelijk belast ben met een te nauwe voorhuid. Lijkt me plausibel genoeg...
Is dit serieus? In de post onder die van jou quote je mijn plausibele reden, maar ga je daar niet op in....quote:
Uitstel van excecutie! Heb ik ook geprobeerd, denk je nu echt dat het werkt?quote:een vriend van mij heeft ook een vernauwing en dat is opgelost door een zalf die de huid rekt, dus een besnijdenis is niet perse nodig.
Gooi het in een forum voor een zwangerschap tijdens modellenwerk......quote:een vriend van mij heeft ook een vernauwing en dat is opgelost door een zalf die de huid rekt, dus een besnijdenis is niet perse nodig.
het is wel degelijk hygienischer dan onbesneden, onbesneden heeft meer kans op smegma, kopskaas, etc. Bij besneden is de kans veel en veel kleiner en ook makkelijker schoon te houden. (dit houd dus niet in dat een onbesneden schoner is dan een onbesneden "voordat je weer gaat miepen"quote:Op zondag 23 april 2006 17:50 schreef laforest het volgende:
[..]
Ik heb nooit last van kopkaas, die flauwekul of dat het hygienischer moet maar eens ophouden, daar hebben ze namelijk ooit wat voor uitgevonden en dat heet WASSEN.
Degene die wel last hebben van kopkaas zijn gewoon ranzig
Denk je niet dat als dat zou gaan alle besneden mensen (uit medische redenen) ook niet een zalfje zou gekregen hebben? die doktors komen niet uit een ei ofzowquote:Op maandag 24 april 2006 16:17 schreef laforest het volgende:
[..]
een vriend van mij heeft ook een vernauwing en dat is opgelost door een zalf die de huid rekt, dus een besnijdenis is niet perse nodig.
wat een onzin lul jij nouw weerquote:Op maandag 24 april 2006 16:18 schreef laforest het volgende:
[..]
Dit is zeer serieus.
Besnijdenissen moeten volledig verboden worden.
Sorry beetje onduidelijk..quote:Op dinsdag 25 april 2006 11:30 schreef speknek het volgende:
de striem die het zaakje bij elkaar houdt? Wat bedoel je?
Toompje dus..quote:Op dinsdag 25 april 2006 12:18 schreef THeeF het volgende:
[..]
Sorry beetje onduidelijk..
Weet ook niet precies hoe t heet..
Nou ramdebiel, er zijn ook medische redenen.quote:Op zondag 23 april 2006 17:44 schreef laforest het volgende:
Besnijding is ranzig.![]()
Primitief en absurd.
Er is geen enkele plausibele reden om dit te doen.
quote:Op donderdag 12 mei 2005 23:42 schreef BB-King het volgende:
Besneden mannen zijn mietjes.
whehehe....quote:Op zondag 23 april 2006 17:44 schreef laforest het volgende:
Besnijding is ranzig.![]()
Primitief en absurd.
Er is geen enkele plausibele reden om dit te doen.
En zware ontstekingen enzo.quote:Op dinsdag 25 april 2006 23:09 schreef avotar het volgende:
[..]
whehehe....
* avotar gunt jou een te nauwe voorhuid..![]()
ja hmm motivatie vooral de hygienische/cosmetische redenen en mijn vriendin waardeert t vanwege haar culturele achtergrond. die 2 gecombineerd hebben mij ertoe gebracht.quote:Op zondag 23 april 2006 19:51 schreef melonovy het volgende:
Wat stoer dat je dit komt vertellen! Goed om eens te lezen hoe een volwassen vent een besnijdenis ervaart! Wat is jouw motivatie geweest om je te laten besnijden?
Jeukende huid bij wonden is een teken van herstel, dus een prima signaal in mijn ogen
Veel plezier met je besneden piemel
ik douche niet zo vaak tijdens het uitgaan maar je hebt gelijk helaas is het niet altijd mogelijk om 3x per dag te douchen ;-) hehequote:Op zondag 23 april 2006 23:23 schreef nog.een.keer het volgende:
[..]
Het enige voordeel met een besneden penis is dat het vocht dat later de "kaas" vormt al vroegtijdig aan kledingstukken, lakens of op andere dingen komt waardoor het lijkt alsof je er geen last van hebt en het schoner lijkt te zijn.
Als je gewoon een paar keer per dag je worstje goed schoonmaakt is er ook geen probleem meer. Besneden en onbesneden.
Ben ik (OLLB) het niet mee eens... Heb jaren last gehad van de huidaandoening LSA die in eerste instantie met steroid-achtige zalf behandeld is (leverde geen verbetering). Uiteindelijk was besnijdenis de enige oplossing die overbleef, heb er tot nu toe geen spijt van!quote:Op zondag 23 april 2006 17:44 schreef laforest het volgende:
Besnijding is ranzig.![]()
Primitief en absurd.
Er is geen enkele plausibele reden om dit te doen.
Ow ja? Bron?quote:Op woensdag 26 april 2006 15:59 schreef Killaht het volgende:
Het velletje heeft geen nut meer, ivm evolutie.
Waarschijnlijk omdat die lui een kleine penis hebben en de penis als ie besneden is groter lijkt.quote:De meerderheid van de Pornosterren hebben ook een besneden penis, in Amerika, Israel, Arabische landen, portugal etc is dit een normaal iets, waar het vaak bij geboorte gebeurt.
Uit onderzoek blijkt dat 99% van de vrouwen het niet kan schelen hoe een penis eruitziet, zolang het zijn werk maar doet.quote:Uit onderzoek bleek dat 75% de voorkeur uitgaat naar een besneden penis. Het is gewoon hygienischer Ook is het zo dat je als je besneden bent minder vatbaarbent voor HIV. Met voorhuid is onhygiensischer met smegma enzo (sperma en plasresten onder je voor huid) die kunnen gaan ontsteken.
Ja vast, vrouwen krijgen toch ook geen last van onstekingen etc, die hebben altijd 2 gaten openstaan (pisgat, vagina)quote:Op woensdag 26 april 2006 23:45 schreef Soul79 het volgende:
Hm, ik heb eens gehoord dat joden en moslims eerder blaasontsteking en soortgelijke akeligheden oplopen omdat bij hun de tunnel altijd open staat en er dus meer rotzooi naar binnen waait, woestijnzand bijvoorbeeld.
Weet niet of er iets van waar is trouwens, maar ergens klinkt het best logisch en het is sowieso leuk om in de groep te gooien als ik het met joden of moslims over dit onderwerp heb. Blikken van ongeloof en twijfel krijg je dan![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |