Gelukkig, blijkt alweer hoeveel verstand ik ervan hebquote:Op donderdag 12 mei 2005 12:46 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
De stoelen komen even hoog hoor.
Die foto is gewoon van een te hoog punt genomen.
Daarom moet je een broodtrommeltje aanschaffenquote:Op donderdag 12 mei 2005 12:46 schreef Teardrop-nl het volgende:
Ik zit nu aan een bammetje met bezweette kaas omdat het in een plastic zakje heeft gezeten
Daar hebben ze koelkasten voorquote:Op donderdag 12 mei 2005 12:46 schreef Teardrop-nl het volgende:
Ik zit nu aan een bammetje met bezweette kaas omdat het in een plastic zakje heeft gezeten
Gelukkig heb je meer verstand van verzekerenquote:Op donderdag 12 mei 2005 12:47 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Gelukkig, blijkt alweer hoeveel verstand ik ervan heb![]()
Hoezo?quote:Op donderdag 12 mei 2005 12:47 schreef Teardrop-nl het volgende:
[..]
Gelukkig heb je meer verstand van verzekeren![]()
das van zo'n reclame joh kuttekopquote:Op donderdag 12 mei 2005 12:48 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Hoezo?
Ik heb meer verstand van zeilen
Neeheee want een broodtrommeltje past niet in mijn jaszak, ik neem nooit een tas mee namelijk, mijn bammetjes in plastic zakje gaan elke morgen gewoon in mijn jaszakquote:Op donderdag 12 mei 2005 12:47 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Daarom moet je een broodtrommeltje aanschaffen.
Aluminiumfoliequote:Op donderdag 12 mei 2005 12:52 schreef Teardrop-nl het volgende:
[..]
Neeheee want een broodtrommeltje past niet in mijn jaszak, ik neem nooit een tas mee namelijk, mijn bammetjes in plastic zakje gaan elke morgen gewoon in mijn jaszak![]()
Moet ik hier serieus op ingaan, of zal ik je maar gewoon laten blaten?quote:Op donderdag 12 mei 2005 12:51 schreef Teardrop-nl het volgende:
[..]
das van zo'n reclame joh kuttekop
Laat mij maar gewoon blatenquote:Op donderdag 12 mei 2005 12:55 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Moet ik hier serieus op ingaan, of zal ik je maar gewoon laten blaten?
Beter te vroeg dan te laatquote:Op donderdag 12 mei 2005 13:01 schreef Megter het volgende:
Sorry dat ie een beetje te vroeg was, maar m'n stagebegeleider wilde het 1 en ander bespreken dus ik moest wel op invoeren klikken
Je moet dat zeepje ook niet oprapenquote:Op donderdag 12 mei 2005 12:58 schreef Ballicious het volgende:
schraal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |