4DJsOnlyquote:Op donderdag 7 juli 2005 12:12 schreef DLevi het volgende:
heeft iemand toevallig een lijst met goeie/goedkope online platenwinkels ?
mvg Daniel
daar voeg ik bij toe: Freakyquote:Op vrijdag 8 juli 2005 08:54 schreef swopfile het volgende:
[..]
4DJsOnly
Recess
DanceGrooves
Rare Records
Juno
Heb je die bij Midtown gevonden? Moet die plaat namelijk ook nog hebbenquote:Op vrijdag 8 juli 2005 17:28 schreef Emphasis het volgende:
Vandaag maar weer eens Eindhoven in gedoken om een paar plaatjes op de kop te tikken en dit is het resultaat ervan:
- Jones & Stephenson - The First Rebirth (Phobos Recordings)
A1. Original
B1. Airwave Remix
Dat is een re-release op een Duits label, van ZYX, die is nog niet zo lang geleden uitgekomen. Moet nog wel hier en daar te krijgen zijn voor de gewone prijs, op Recess b.v.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 18:25 schreef koston het volgende:
[..]
Heb je die bij Midtown gevonden? Moet die plaat namelijk ook nog hebben
bij 4djsonly is ie te koopquote:Op donderdag 7 juli 2005 17:05 schreef Malebolgia het volgende:
wie weet waar ik Above & Beyond ft. Andy Moore - Air For Life kan halen in Nederland?
vind nl 15 pond voor een promo uit Engeland een beetje te gortig..
Al eens op eBay gekeken? Als je oudere platen wilt is dat DE plek om je collectie aan te vullen.. vaak kun je er voor een goeie prijs dingen op de kop tikken..quote:Op zaterdag 9 juli 2005 02:18 schreef danni het volgende:
Ik koop zelfniet zo vaak house-platen.
Ik ben beniuewd of Innercity - Big Fun (de originele versie, geen remix)
nog ergens op 12 te krijgen is
Ik zie overal van die kut-remix-releases waar ik ziek van word, nergens het
origineel.
Ook "DHS - House of God", niet de remixes.
De 12"quote:
Ben daar ook een keer geweest. Maar vind dat die een erg beperkte platenkeus heeft.quote:Op maandag 11 juli 2005 16:35 schreef mrcool het volgende:
[..]
De 12"
Vandaag bij de Waaghals in NMGN geweest:
Various Artists - Liquid V: Club Sessions - Volume 1 LP Sampler - Part 1
D.Kay - Planet Music
DJ Trace & Tactile - Body Move
Devize & 3A - Once Again
Ligt eraan voor wat voor muziek je komt denk ik.quote:Op maandag 11 juli 2005 17:18 schreef trance40 het volgende:
[..]
Ben daar ook een keer geweest. Maar vind dat die een erg beperkte platenkeus heeft.
quote:Op woensdag 20 juli 2005 18:31 schreef trance40 het volgende:
EIndelijk weer wat vers vinyl kunnen scoren. Het is alweer ruim 2 maanden terug. Dus ook wat oudere plaatjes er bij.
Showtek - Brain Crackin' (Dutch Work Masters)
DJ Zany - Pure / Sky High (Technoboy Remix) (Fusion Records)
quote:Op woensdag 20 juli 2005 19:05 schreef PuinzOOi het volgende:
Northern Exposure I - Sasha & John Digweed![]()
- voor m'n vriend.
I know!!!quote:
Dat is een van de nieuwste platen van Scot Project is het niet? volgens mij is de 2de ook net uit of komt zeer binnenkort uit. Toch eens een paar keer goed naar luisteren, misschien toch nog eens kopen dan...quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 23:19 schreef Jape het volgende:
Tocs - 1 (Druck Druck 012)
Klopt, dit is zijn nieuwste eigen plaat. Vanwege de problemen bij Overdose nu op Druck met zijn naam achterstevoren. Er komt ook een nieuwe remix van hem uit van de nieuwe Yakooza, op een nieuw label, Traffic Tunes.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 14:56 schreef Emphasis het volgende:
[..]
Dat is een van de nieuwste platen van Scot Project is het niet? volgens mij is de 2de ook net uit of komt zeer binnenkort uit. Toch eens een paar keer goed naar luisteren, misschien toch nog eens kopen dan...
Lang zoeken? Apart. Ik heb die plaat een hele tijd nadat ie uitkwam gewoon nieuw voor 7 euro gekocht. Volgens mij zijn daar zat exemplaren van geperst en zou je er niet veel moeite mee moeten hebben normaal gesproken..quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 22:02 schreef LeonH het volgende:
Heb vandaag Monika Kruse - Latin Lovers binnengekregen via marktplaats. Voor een tientje en heel lang zoeken...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |