ja, superquote:Op dinsdag 10 mei 2005 19:55 schreef Rnnz het volgende:
Ik hou van Frankrijk.Heb ik altijd al iets mee gehad. Ben er zo'n 5/6 keer geweest, meestal in de regio Midi-Pyrénées. Ook 1 keertje aan de Middellandse zee.
Prachtig land.![]()
Ooit iemand in Rocamadour geweest? Is een klein stadje tegen een berg aangebouwd. Hier is een foto: (niet zo mooi)
[afbeelding]
Daar ga ik in de buurt rotsklimmen komdende zomer, is ook redelijk in de buurt van een bekend wintersport gebied: Serre Chevalier. (2x wezen boarden daar).quote:Op zondag 15 mei 2005 18:58 schreef fingers het volgende:
Er zijn heel veel mooie gebieden in Frankrijk, maar voor mij steekt er 1 met kop en schouders boven uit en dat is Le Parc Régional du Vercors. Dit is het grootste natuurreservaat van Frankrijk hier hebje alles wat jij zoekt bergen, bossen en water. Het ligt ongeveer 100km ten zuid-oosten van Lyon tegen Grenoble aan. Maar mocht je dit te ver vinden kan ik je ook het Juragebergte tegen de Zwitsersegrens aanraden ook een schiterend stukje natuur in Frankrijk.
quote:Op zondag 15 mei 2005 19:34 schreef Sport_Life het volgende:
[..]
Daar ga ik in de buurt rotsklimmen komdende zomer, is ook redelijk in de buurt van een bekend wintersport gebied: Serre Chevalier. (2x wezen boarden daar).
Misschien wel leuk om even langs te gaan als we toch in de buurt zijn.
Heb jij er fotos van op internet?
Juistquote:
Met de trein zijn ook die streken bereikbaar. Thalys naar Parijs en dan verder.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 23:19 schreef amr_diab het volgende:
Ik begin Frankrijk te herontdekken. In mijn jeugd ben ik met mijn ouders veel naar Frankrijk geweest: Loire, Alpen, Drome, Ardèche en Jura.
Ik zou er dolgraag nog eens heen willen. Zonder auto is dat niet zo gemakkelijk. Misschien moet ik maar eens met Parijs beginnen
Als je wilt Raften, Mountainbiken etc raad ik je aan om wel naar de Alpen te gaanquote:Op donderdag 23 maart 2006 20:09 schreef marteltor het volgende:
deze zomer ga ik samen met 4 vrienden en een autobusje naar la France. Het is de bedoeling om golven te zien, dus zuid west frankrijk zou dat worden. Het liefst naar een plek waar ook nog wel wat te doen is mbt uitgaan, maar het zal geen zuipvakantie only worden. Raften, mountainbiken, bootje huren en andere leuke activiteiten mogen zeker in het programma! Uiteraard zijn er genoeg campings, maar heeft iemand nog specifieke tips?
we zaten te denken aan deze regio:
[[url=http://upload4.postimage.org/56506/campings.jpg]afbeelding][/url]
(het blauwe rondje dus...)
Daar hoop ik eind augustus heen te gaan! Welke plaatsen zijn dit?quote:Op zaterdag 25 maart 2006 22:51 schreef Vava het volgende:
Normandie![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Nou leuk tochquote:Op woensdag 29 maart 2006 01:07 schreef dutch-mamma het volgende:
[..]
Daar hoop ik eind augustus heen te gaan! Welke plaatsen zijn dit?
Ik ga (lach niet) met een georganiseerde bus-excursie, ik weet dat je op eigen gelegenheid meer vrijheid hebt, maar op dit moment is dit voor mij de beste optie. Ik heb er, hoe dan ook, enorm zin in!
Ooit hoop ik terug te komen op de municipal van Locmariaquer (municipal La Falaise), net ten westen van de monding van de Golf van Morbihan (op schreeuw-afstand van Kerpenhir). zuid Bretagne.
Dat is een geweldig stukje waar ze me zo 2 weken mogen droppen (met een brommertje of zo, en een tentje).
Een strand waar je kan graven naar beestjes, een omgeving vol prehistorische sporen, het verschil tussen eb en vloed, de aardige mensen daar... Maar helaas, zonder auto zal ik er niet meer zo snel komen, vrees ik...
hoewel ik blijf hopen op een wonder!
quote:Op woensdag 29 maart 2006 15:17 schreef faberic het volgende:
Frankrijk is geweldig, mooie taal, en mooi land.
Bayeux niet (helaas), de rest wel...!quote:Op woensdag 29 maart 2006 15:11 schreef Vava het volgende:
Misschien wel veel ouderen maar niet alleen maar ouderen denk ik hoorik ben pas met een groepsreis naar Beijing geweest, daar was de oudste iets van 65 en de jongste was 5.
Honfleur is erg toeristisch maar ontzettend leuk, er zijn veel schattige winkeltjes en galerietjes. Verder vind ik Rouen ook een leuke stad en de kust bij Deauville. Jullie gaan zeker ook naar Bayeux en de invasiestranden? En Le Mont Saint Michel?
En dát is het belangrijkst, inderdaad...!quote:Op woensdag 29 maart 2006 15:46 schreef Vava het volgende:
Ja Le Mont Saint Michel is heel erg toeristisch, ik ben toen ik er naartoe ging al heel vroeg gegaan en toen viel het nog wel mee met de drukte maar later op de ochtend werd het al veel drukker. Er zitten ook allemaal van die toeristenwinkeltjes![]()
Ik denk ook wel dat de kans op ouderen wat groter is bij Frankrijk dan bij China, maar ach, als er maar wat gezellige mensen tussen zitten![]()
Ik zat net te denken, ik ben ook een keer met een groep naar Marokko geweest, toen was ik met mijn moeder. Ik was toen 22 en wel de jongste maar de volgende jongste was 28 en er waren er nog een paar onder de 40.quote:Op woensdag 29 maart 2006 18:50 schreef dutch-mamma het volgende:
[..]
En dát is het belangrijkst, inderdaad...!
Omaha Beach vond ik heel indrukwekkendquote:Op woensdag 29 maart 2006 23:00 schreef dutch-mamma het volgende:
Omaha Beach staat ook op het program.
Enorm bedankt voor je aandeel aan mijn vakantievoorpret!
Klinkt goed! Heb je al een beetje idee waar in Frankrijk je gaat rondtrekken? En wat voor busje heb je dan onder je kont? VW-busjequote:Op dinsdag 13 juni 2006 08:41 schreef RaisinGirl het volgende:
Deze zomer drie à vier weken naar Frankrijk (en Spanje waarschijnlijk) om rond te trekken in een busje/kampertje.. Ik heb er verschrikkelijk veel zin in.
Le Mont Saint Michel wordt weer een eilandquote:Op woensdag 29 maart 2006 15:46 schreef Vava het volgende:
Ja Le Mont Saint Michel is heel erg toeristisch, ik ben toen ik er naartoe ging al heel vroeg gegaan en toen viel het nog wel mee met de drukte maar later op de ochtend werd het al veel drukker. Er zitten ook allemaal van die toeristenwinkeltjes![]()
Ik denk ook wel dat de kans op ouderen wat groter is bij Frankrijk dan bij China, maar ach, als er maar wat gezellige mensen tussen zitten![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |