Haha, dat wordt lachen. Met honderd vrouwen vechten om één kerel. Waarschijnlijk nog een lelijke kerel ook, want als er een overvloed aan vrouwen is dan denk ik dat ze ècht niks anders meer doen dan bierzuipen en TV kijken.quote:Op zondag 15 mei 2005 11:19 schreef Alicey het volgende:
Ach, tegen die tijd hebben we gewoon reservaten waar nog mannen in het wild rondlopen.
Maar waarom vechten die vrouwen dan alsquote:Op zondag 15 mei 2005 12:36 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Haha, dat wordt lachen. Met honderd vrouwen vechten om één kerel. Waarschijnlijk nog een lelijke kerel ook, want als er een overvloed aan vrouwen is dan denk ik dat ze ècht niks anders meer doen dan bierzuipen en TV kijken.
?quote:ze ècht niks anders meer doen dan bierzuipen en TV kijken.
Om hun zaad te bemachtigen ofzo. Ik had het over die mannen, dat díe niks anders meer doen.quote:Op zondag 15 mei 2005 12:56 schreef Yosomite het volgende:
Maar waarom vechten die vrouwen dan als
??
quote:Op zondag 15 mei 2005 13:00 schreef Doffy het volgende:
Die mannen worden gewoon homo. Die wijven zoeken het onderling maar uit!
Omdat het biologisch te verklaren valt, en er dus een fysiek verschil is, moet dit door de medische wetenschap aan te passen zijn. Misschien niet nu, maar in de toekomst. Genezen staat tussen haakjes, omdat homo's zeggen dat ze niet genezen kunnen, worden omdat ze niet ziek zijn.quote:
Daarom stond het dus tussen haakjes.quote:Op zondag 15 mei 2005 13:07 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Genezen doe je met iets waar je last van hebt.
Je moet maar eens aan een arts vragen, wat hij/zij vindt van deze stelling. Zo zwart/wit is het zelden.quote:Op zondag 15 mei 2005 13:08 schreef Flash_Gordon het volgende:
Omdat het biologisch te verklaren valt, en er dus een fysiek verschil is, moet dit door de medische wetenschap aan te passen zijn. Misschien niet nu, maar in de toekomst. Genezen staat tussen haakjes, omdat homo's zeggen dat ze niet genezen kunnen, worden omdat ze niet ziek zijn.
Als het biologisch aantoonbaar is, is het toch ook fysiek behandelbaar? Als homofilie compleet psychisch was, was het veel moeilijker.quote:Op zondag 15 mei 2005 13:09 schreef Doffy het volgende:
Nog los van de vraag of het mogelijk is.
Hoe bedoel je?quote:Op zondag 15 mei 2005 13:11 schreef Doffy het volgende:
[..]
Je moet maar eens aan een arts vragen, wat hij/zij vindt van deze stelling. Zo zwart/wit is het zelden.
Ik denk inderdaad niet dat het is aan te passen, omdat vele eigenschappen door je hele hersenen vertakt zitten. Dat maakt het heel onduidelijk wat nu "abnormaal" is en wat niet. "Genezen" is dus niet zo zwart/wit.quote:Op zondag 15 mei 2005 13:10 schreef Flash_Gordon het volgende:
Niet dat ik wil dat alle homo's hetero moeten worden, maar dan is het argument dat homofilie niet niet aan te passen is, dus niet waar.
En hier zit dus de fout in je redenatie. Er is geen duidelijke grens tussen "psychisch" en "fysiologisch".quote:Op zondag 15 mei 2005 13:12 schreef Flash_Gordon het volgende:
Als het biologisch aantoonbaar is, is het toch ook fysiek behandelbaar? Als homofilie compleet psychisch was, was het veel moeilijker.
Alles wat fysiek aantoonbaar is, is behandelbaar?quote:Op zondag 15 mei 2005 13:12 schreef Flash_Gordon het volgende:
Als het biologisch aantoonbaar is, is het toch ook fysiek behandelbaar?
Ik probeer niet het een abnormaler te stellen dan het andere, ik heb het alleen over de mogelijkheid. De mogelijkheid tot genezen, niet of het zou moeten, of dat het beter zou zijn.quote:Op zondag 15 mei 2005 13:13 schreef Doffy het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad niet dat het is aan te passen, omdat vele eigenschappen door je hele hersenen vertakt zitten. Dat maakt het heel onduidelijk wat nu "abnormaal" is en wat niet. "Genezen" is dus niet zo zwart/wit.
Ik ook. Het ging me er alleen om of het mogelijk zou zijn.quote:Op zondag 15 mei 2005 13:15 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Ik vind het trouwens ethisch onverantwoord om homo's te gaan 'behandelen'.
Hmja. Je hebt gelijk.quote:Op zondag 15 mei 2005 13:14 schreef Doffy het volgende:
[..]
En hier zit dus de fout in je redenatie. Er is geen duidelijke grens tussen "psychisch" en "fysiologisch".
Maar toont zo'n onderzoek niet aan dat er waarschijnlijk een grotere kans is dat het mogelijk is dan dat men tot nu toe verwacht had?quote:Op zondag 15 mei 2005 13:17 schreef Doffy het volgende:
Het is dus maar de vraag of het mogelijk is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |