Laat staan wat andersquote:Op zaterdag 14 mei 2005 22:59 schreef bixister het volgende:
ja gaat vast wel lukken githa. en behalve dat: het lijkt me heerlijk om weer wat meer geluid en licht te kunnen maken 's nachts als dat zo uitkomt. nu ging madame bij elk geluidje van ons liggen woelen en kreunen dus moesten wij uiterst voorzichtig doen als we naar bed gingen. nog even lezen of praten was uit den boze.
quote:Op zondag 15 mei 2005 01:10 schreef Leah het volgende:
Bij mij waren ze beiden ook te vroeg, maar wel 7 en 6 pond. Ze hadden meteen in 62 gekund als ik ze uitgedragen had.
Mij hoor je niet klagen. I love themquote:Op zondag 15 mei 2005 01:18 schreef Leah het volgende:
..Maar die van jou waren ook heel prima op gewicht toch?...
Noah is over 2 dagen precies 5 maanden en hij heeft ook nog steeds maat 62/68quote:Op zondag 15 mei 2005 01:04 schreef Smirre het volgende:
Het klein voordeeltje van te vroeg geboren kindjes: ze blijven zo lekker lang baby. Liz zit met haar 4½ maand nu in maatje 62 en Cas net in 68.
Grrrrmmmbblllll nou maar hopen dat ze daar geen gehoor aan gaat gevenquote:Op zondag 15 mei 2005 09:19 schreef Githa het volgende:
Ik gebruik al een dikke maand een slaapzak, Jordy kronkelt alle kanten uit in bed.
Het belangrijkste zijn de arm's gaten denk ik, die moeten niet al te groot zijn.
Ik heb voor Jordy slaapzakjes in maat 70 en 80 ( dit zijn lengte maten) en als de arms gaten echt te groot zijn maak ik deze zelf wat kleiner door een stukje vast te zetten.
De onderste flap vouw ik dan onderaan om het matrasje heen en dat gaat prima![]()
btw roep nou niet te hard Xanthe dat Isis niet zo hard groeit want ze kan ineens een spurt krijgen en zo een maat overslaan![]()
Discipline?quote:Op zondag 15 mei 2005 16:35 schreef Luchtbel het volgende:
Heb je nog wat nodig Smirre[afbeelding]
Maar euh wie je moet controleren? Discipline....
Hier ook...quote:Op zondag 15 mei 2005 12:14 schreef texelonia het volgende:
[..]
Noah is over 2 dagen precies 5 maanden en hij heeft ook nog steeds maat 62/68En hij was niet eens te vroeg geboren
Ik heb al aan een vriendin van me gevraagd (die vaak in de stad struind) om me even een seintje te geven als de opruiming begint.quote:Op zondag 15 mei 2005 20:30 schreef poemojn het volgende:
En de opruiming begint ook al bijna... dan krijg je pas veel korting bij Villa Happ!
Is goed (als betreffende vriendin het niet vergeet te vertellen) andersom geld het natuurlijk ookquote:Op zondag 15 mei 2005 20:42 schreef Ladybos het volgende:
Oe Xanthe geef hier ook ff een seintje dan als de uitverkoop begint !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |