Gewoon in een doek, en dan zo dat alleen de armpjes vast zitten.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 23:39 schreef Leah het volgende:
Je kunt ze anders gaan inbakeren als je denkt dat ze om gaan rollen, dan worden met name de beentjes wat strakker ingepakt. Hoe baker jij nu dan in Tex?
Thijs is nog niet eerder verkouden geweest hoorquote:Op maandag 9 mei 2005 11:19 schreef gnoompje het volgende:
@ Bar_en_Mar
Is het misschien geen allergie dat Thijs zo verkouden is iedere keer. Heb je daar al eens naar laten kijken.
Een collega van mij heeft laatst haar katten de deur uit moeten doen vanwege het feit dat haar dochtertje ook iedere keer zo verkouden was en met grote hoeveelheden hinderlijk slijm.
Puffer hielp ook niet zoals gehoopt en toen bleek ze allergisch te zijn voor katten.
quote:Op maandag 9 mei 2005 22:34 schreef Luchtbel het volgende:
Toen legde ze haar hoofd tegen m'n borst aan na d'r laatste flesje en zei ze met d'r kleine stemmetje mijn naamweliswaar beginnend met de m in plaats van de l maar het was toch wel heel duidelijk
![]()
quote:Op maandag 9 mei 2005 22:34 schreef Luchtbel het volgende:
Toen legde ze haar hoofd tegen m'n borst aan na d'r laatste flesje en zei ze met d'r kleine stemmetje mijn naamweliswaar beginnend met de m in plaats van de l maar het was toch wel heel duidelijk
![]()
Kan het zijn dat kat minder aandacht van jullie krijgt?quote:Op dinsdag 10 mei 2005 09:31 schreef texelonia het volgende:
Nou we hebben heel erg gelet hoe de kat op Noah reageerde, en hij wilde niks van Noah weten eigenlijk, het intereseerde hem niet. Hij is ook veel rustiger geworden, houdt zich veel meer op de achtergrond. En hij had zijn eigen slaapplek, waar hij áltijd lag. Dus er was geen reden om zorgen te maken vonden wij. Maar nu opeens...De kat heeft gisteren wel gevochten en was klein beetje gewond, dus misschien dat dat ermee te maken heeft ofzow, ik weet het anders ook niet. Maar voortaan slaapt ie dus maar in de woonkamer....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |