En dan zegt Ludo: mensen hebben aan mijn geld gezeten en hebben het niet overleefd, mensen hebben aan mijn schilderijen gezeten en hebben het niet overleefd, mensen hebben aan mijn kinderen gezeten en hebben het ook niet overleefd, maar jij hebt met jouw vieze fingers aan mijn all time geliefde gezeten... Er zijn 1000x ergere dingen die ik met je ga doen en je zal ze allemaal overleven, want doodgaan, is te makkelijk MUWHAHAHAHAHAHAHAHMUWHAHAHAHAAHquote:Op donderdag 5 mei 2005 21:06 schreef Frey het volgende:
[..]
Of dat die gast zich aan Janine wil vergrijpen en dan grijpt Ludo in![]()
Of dat Valerie een deal met die man sluit, dat hij Janine moet pakkenquote:Op donderdag 5 mei 2005 21:09 schreef Dizer het volgende:
[..]
En dan zegt Ludo: mensen hebben aan mijn geld gezeten en hebben het niet overleefd, mensen hebben aan mijn schilderijen gezeten en hebben het niet overleefd, mensen hebben aan mijn kinderen gezeten en hebben het ook niet overleefd, maar jij hebt met jouw vieze fingers aan mijn all time geliefde gezeten... Er zijn 1000x ergere dingen die ik met je ga doen en je zal ze allemaal overleven, want doodgaan, is te makkelijk MUWHAHAHAHAHAHAHAHMUWHAHAHAHAAH![]()
2 vliegen in 1 klap! I like it!quote:Op donderdag 5 mei 2005 21:14 schreef Frey het volgende:
[..]
Of dat Valerie een deal met die man sluit, dat hij Janine moet pakken![]()
Dan kan Ludo ook meteen Valerie opruimen als hij erachter komt. Dat is pas geniaal![]()
Geniaalquote:Op donderdag 5 mei 2005 21:51 schreef _ELMaikel_ het volgende:
En Frey en Dizer jullie haden het over een echte badguy? Herman-Rien lijkt mij wel een optie dat hij zijn zusje Sjors opkomt zoeken en via zaken met Nick en Stefano in contact komt ofzo.
Volgens mijn kwam de punt in zijn slaap!quote:Op donderdag 5 mei 2005 22:24 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Nick die bloed uit zijn hoofd en zijn borst ofzo ?
Nauwja goed gedaan Nano
Maar dan kan Valerie zichzelf zo goed als dood beschouwenquote:Op donderdag 5 mei 2005 22:38 schreef Marseille het volgende:
vergeet niet dat Valerie op de hoogte is van Ludo's valstrik wat betreft Martine. Dus als Ludo Valerie verlaat, zal zij op hem wraak kunnen nemen door de waarheid te verklappen. Ludo kan geen kant op.
Check de screens!quote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:09 schreef Chara het volgende:
ehhh wat is er eigenlijk gebeurd vandaag. Ging Valerie weer hyperen toen ze Janine en Ludo zag? En wat is er met Nick gebeurd.....
Stefano heeft wel belachelijk veel sporen achter gelaten.. Ik bedoel het minste wat je kan doen is dat witte poeder van 't blad afschuiven lijkt me..quote:Op vrijdag 6 mei 2005 09:34 schreef Dizer het volgende:
Wow, Nick is ECHT klein! Als anderhalf trede van de trap meer dan de helft is van je beenlengte, dan moet je wel heel erg klein zijn! Helemaal naast Ludo en Stefano
"papa gsm"quote:Op donderdag 5 mei 2005 22:20 schreef Nano het volgende:
quote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:04 schreef Beach het volgende:
Over dat Dennis zei dat zn hoofd leeg is.
Dat was toch altijd al zo
De sukkelquote:Op vrijdag 6 mei 2005 14:02 schreef Nano het volgende:
Valerie betrapt Janine en Ludo als ze op bed liggen te zoenen. Ze is woedend op hen. Ludo heeft er spijt van en wil Valerie niet kwijt. Valerie stelt Ludo voor de keuze: hij mag Janine nooit meer zien, of hun relatie is ten einde. Ludo kiest voor Valerie. Vanaf nu verloopt alle contact met zijn ex-vrouw via de telefoon en als hij haar tegenkomt, keert hij haar de rug toe.
Dennis wil weten waarom hij in het ziekenhuis ligt. Ray vertelt hem dat hij in elkaar is geslagen. Hij vertelt hem echter niet dat hij dit op zijn geweten heeft. Hij verzint dat Dennis door 3 mannen in elkaar is geslagen en dat hij hem heeft gered. Laura is woedend op Ray.. hij liegt tegenover Dennis! Uiteindelijk vertelt ze Dennis zelf de waarheid: 'Ray heeft jou in het ziekenhuis geslagen...'
Nick is in een diepe slaap terechtgekomen nadat Stefano bepaalde pillen in zijn drinken heeft gegooid. Hij komt te laat bij een belangrijke presentatie voor een klant. Hierdoor moet Stefano voor hem invallen en maakt hij een goede indruk bij Ludo en de klant. Ludo is trots op zijn broer. Wat Stefano niet weet, is dat hij Nick met de medicijnen in levensgevaar heeft gebracht. In zijn haast en de werking van de medicijnen, struikelt Nick op de trap en valt op de grond... hij is bewusteloos en bloedt als een rund...!
Bron: soapmail
Let op je woorden, want anders word ik wel eventjes Ludoquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |