quote:Op donderdag 28 juli 2005 19:07 schreef Yildiz het volgende:
Als absolute noob.
CO methode, is dat de conditioner only?
Uit de OPquote:Op dinsdag 3 mei 2005 23:12 schreef DarkElf het volgende:
Haarverzorging op een andere manier dan wassen alleen:
Conditioner only!
[..]
Perfect Samson! Ben een weekje op vakantie geweest, vandaar de late reactie.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 21:37 schreef Samson het volgende:
[..]
Ha Debby, nogmaals dank voor je tip, ik kan het vrijdag al ophalen in Adam en het is toevallig ook nog vlakbij mn werk! Komt heel goed uit dus.![]()
ik weet niet hoe het bij anderen is, en elk hoofd is anders natuurlijk maar bij mij leek het idd alsof mijn haar er even aan moest wennen.quote:Op maandag 1 augustus 2005 11:45 schreef PiperMaru het volgende:
Heb vanochtend voor het eerst CO geprobeerd. Als eerste conditioner Andrélon zomertarwe, en als tweede conditioner Lush American Cream.
Ik ben gematigd enthousiast, mijn haar voelt idd zacht aan, maar de slag die ik erin heb normaal, is er bijna helemaal uit. Het ziet er dus nu een beetje slap en futloos uit. Wordt dit nog beter als ik het vaker ga toepassen of is het normaal?
Ik heb het btw wel goed uitgespoeld dus dat kan het niet zijn.
no problemos, ik heb t trouwens nog niet, ze heeft de levering pas gisteren binnen gehad dus ik moet nog even wat afspreken. Hopelijk had je een lekker weekjequote:Op dinsdag 2 augustus 2005 07:32 schreef debby1973 het volgende:
[..]
Perfect Samson! Ben een weekje op vakantie geweest, vandaar de late reactie.
Pakjes zijn idd leuk, ik moet t deze keer echter zelf halen maar het is gelukkig in de buurtquote:Op dinsdag 2 augustus 2005 19:56 schreef debby1973 het volgende:
Vakantie was erg leuk, vliegen met onur air een stuk minder. Toen ik thuis kwam stond mijn pakje met jessicurl voor me klaar. Altijd leuk pakjes!!!
quote:Op dinsdag 28 juni 2005 22:43 schreef -moi- het volgende:
[..]
wat ook héél fijn is voor droog haar --> Silk therapy (biosilk). Ik heb em een paar maanden geleden besteld bij www.haarshop.nl en het is echt geweldig!! je hoeft maar een paar druppels in je haar te doen na het wassen en als je het dan fohnt is het heel snel droog, en zo zacht!! kappers gebruiken het ook geloof ik.. en het ruikt ook echt lekker
kost iets van 20 euro, maar je gebruikt zo weinig dat je er echt heel lang mee doet!
Ik ga lekker meedoen!quote:Op woensdag 11 mei 2005 11:23 schreef Oblivion het volgende:
DARKELF!!!! IK GA JE HEEL HARD KUSSEN!!!!![]()
![]()
![]()
Ik heb dus een hoofdhuid als er maar iets verkeerd gaat zit er gelijk berg op zit...![]()
De baby ziekte ja...![]()
En dit werkt! HET WERKT GEWOON!
Ik heb nog nooit NIET mijn hoofdhuid gevoeld.
Al na 1 keer werkt het!
Godsamme waar was je 10 jaar geleden...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |