Als je die lijst bekijkd, en je ziet wat de auto's kosten, met 25000 kapitaal om te starten, vind ik de clio wel leuk. Ziet er ook meteen dik uitquote:Op vrijdag 6 mei 2005 20:21 schreef gijsje79 het volgende:
Rijd altijd wel goed.
Ik zie wel waar ik mee begin.
Wat nou weer niet?quote:Op vrijdag 6 mei 2005 20:22 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Jammer, maar dat kan alleen niet.Je kunt hem wel unlocken na een aantal races.
Fuck it, ik jat gewoon meteen een Zonda,quote:Op vrijdag 6 mei 2005 20:25 schreef Bastard het volgende:
[..]
Als je die lijst bekijkd, en je ziet wat de auto's kosten, met 25000 kapitaal om te starten, vind ik de clio wel leuk. Ziet er ook meteen dik uit
En jij bent begonnen met een?quote:Op vrijdag 6 mei 2005 20:33 schreef Fillipe het volgende:
Sommige auto's moet je gewoon eerst unlocken voordat je ze uberhaupt kan aanschaffen. Zo ook de Clio v6 sport die heb ik nog steeds niet unlocked en heb al aardig wat gereden.
quote:Op vrijdag 6 mei 2005 20:32 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Fuck it, ik jat gewoon meteen een Zonda,.
Ja daar ben ik ook mee begonnen, k*t auto.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 20:36 schreef Bastard het volgende:
[..]
En jij bent begonnen met een?
Ik las ook van een TT, maar die bak spreekt me niet aan.
Zal wel niet maar je weet het nooit. Ik sluit het niet uitquote:Op vrijdag 6 mei 2005 20:41 schreef twi het volgende:
Je kunt kiezen uit een bepaald aantal decals om je auto te verfraaien, maar daar zitten (natuurlijk) geen Star Wars en FFX dingen bij.
Niet kunnen quoten, das pas nerdyquote:Op vrijdag 6 mei 2005 22:26 schreef donald_dick het volgende:
[quote]Op vrijdag 6 mei 2005 20:41 schreef twi het volgende:
Je begint met een Golf, Focus, 206 en auto's in die sfeer.
Je kunt kiezen uit een bepaald aantal decals om je auto te verfraaien, maar daar zitten (natuurlijk) geen Star Wars en FFX dingen bij.
[/quote[ hoe nerdy benje dan wel niet
Ik ga voor de Golfquote:Op zaterdag 7 mei 2005 09:19 schreef taart het volgende:
De beste auto's om mee te beginnen (in europa iig) zijn:
Tiburon GT
Golf R32
Civic Type R Hatch
TT 3.2 Coupe Quattro
Nee, zoiets wil je niet op je auto geplakt hebben, ik neem het eventjes mee naar achteren, of er niet iemand een één of andere mooie games.fok.nl logo kan maken.quote:
Die Golf R32 wil nog wel van zn plek komen.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 09:27 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik ga voor de Golfkut auto,... maar wel cool !
Als je auto's in arcade mode unlocked kan je ze gewoon in arcade mode gebruiken en in time trials enzo, of online. Misschien worden ze ook unlocked in career mode, maar als jij een mclaren f1 unlocked in arcade moet je toch eerste een bepaald level in career komen om ze daar te kopen/gebruiken.....quote:Op zaterdag 7 mei 2005 15:45 schreef Heintje het volgende:
In arrcade mode kan je ook auto's unlocken. Alleen zie ik de auot;s die ik daar unlocked heb nergens terug. Niet in mijn garage. Het is niet zo dat ze nou ineens wel te koop zijn en voor zover ik weet kon in er al mee racen dus daar komen ze volgens mij ook niet beschikbaar.
Allen bijhet kopen staan de auto's die ik bij arcade unlocked heb nou dubbel.
Weet iemand hoe het zit met de arcade mode en wat je daarmee kan berijken?
De link zegt dat het een GT4 plaatje isquote:
quote:
Van wat ik gelezen heb maken ze dit allemaal zelf in het spel. Je werkt zoals in Photoshop met lagen. Elke kant van de auto (links en rechts 2 kanten dus) mag maximaal 100 lagen hebben. Je kan objecten roteren, vergroten, snijden etc. Je kan dus alle kanten op met je creativiteit en een auto voorzien van 200 lagen.quote:Op zondag 8 mei 2005 09:56 schreef Klonk het volgende:
weet iemand hoe dat user created spul in z'n werk gaat ?
zitten er nu een paar mensen heel creatief te zijn met hun controler of kun je met fotoshop o.i.d. iets maken wat je op een centrale server kunt dumpen en het daar van af kunt plukken met Live ?
Hebben 200 lagen lak geen invloed op de luchtweerstand van je auto?quote:Op zondag 8 mei 2005 10:04 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Van wat ik gelezen heb maken ze dit allemaal zelf in het spel. Je werkt zoals in Photoshop met lagen. Elke kant van de auto (links en rechts 2 kanten dus) mag maximaal 100 lagen hebben. Je kan objecten roteren, vergroten, snijden etc. Je kan dus alle kanten op met je creativiteit en een auto voorzien van 200 lagen.
ja, maar waarom niet eigenlijk, het zou erg cool zijnquote:Op zondag 8 mei 2005 10:36 schreef Chocobo het volgende:
Kan je eigenlijk schrijven op je auto.... ik hoorde van niet
Kan je nu wel of niet schrijven op je autoquote:Op zondag 8 mei 2005 10:40 schreef taart het volgende:
[..]
ja, maar waarom niet eigenlijk, het zou erg cool zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |