abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_27045107
Dat zeg ik,dat BBC programma met over gebleven zooi, House Invaders!
Am I evil? Yes I am!
Am I evil? I am man!
pi_27045899
quote:
Op maandag 16 mei 2005 01:37 schreef Martijn_77 het volgende:
Bij de klusprogramma's zie je ook 10 keer in een seizoen dezelfde soort klus voorbij komen.

En daarnaast leggen ze de klussen zo uit dat als jou situatie afwijkt van de gene die zij geschetst hebben je er niks meer van snapt als je zelf niet handig bent.
jah, wat valt er nog meer te verprutsen...
De Puta Madre
  maandag 16 mei 2005 @ 10:35:53 #43
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_27047694
quote:
Op maandag 16 mei 2005 02:55 schreef Killer_Mom het volgende:

[..]

jah, wat valt er nog meer te verprutsen...
Je kunt je hele huis gaan doen op die manier maar dan ben je wel een paar seizoenen bezig.
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
pi_27072256
jah, om te latex van je houtwerk te schrobben, of om naar je gesmolten houten ombouw van je BBQ te kijken, die deze week.
als je die zo stookt als wij de onze? erna stoken we er een kampvuur in , lekker warm... als je die van hun gewoon stookt, vliegen de tegels je om je oren.
De Puta Madre
pi_27075568
latex kan best op hout, als je eerst maar een universele grondverf gebruikt... daar kan je zelfs je tuinstoelen mee schilderen
pi_27075755
Ik keek toen we nog TV hadden altijd DIY-SOS (ook BBC), die presentator was hilarisch en het was nog hilarischer te zien wat voor gruwelijke dingen andere van enige kennis gespeende huisknutselaars allemaal verkeerd deden (ben ik tenminste niet de enige ). Weet niet of dat nog steeds bestaat eigenlijk.
  dinsdag 17 mei 2005 @ 12:42:14 #47
3542 Gia
User under construction
pi_27079928
Die ene klussert van EH&T praat zo in stukjes, daar word je zo moe van. En dan stopt hij ook nog op de verkeerde momenten. Ongeveer zo:

Je tekent met een duimstok.....de juiste afmetingen......af en je zaagt het.......dan in gelijke delen.

pi_27104360
topic lezen, stond , maar dat was over die tuinman t zelfde...

---------

en dan gan we nu de... heg zetten...die.......zetten we op.......2 meter........afstand van.........de schutting, zodat...........
ergens is er een topic over, maar de secrch........doet t .............niet,
De Puta Madre
  woensdag 18 mei 2005 @ 18:09:03 #49
3542 Gia
User under construction
pi_27123239
quote:
Op woensdag 18 mei 2005 00:43 schreef Killer_Mom het volgende:
topic lezen, stond , maar dat was over die tuinman t zelfde...

---------

en dan gan we nu de... heg zetten...die.......zetten we op.......2 meter........afstand van.........de schutting, zodat...........
ergens is er een topic over, maar de secrch........doet t .............niet,
Ja, kan ook de tuinman zijn, die klust soms ook in de tuin. Maakt ie bijvoorbeeld zo'n rare opklapbare tafel die dan te zwaar is om omhoog te trekken.
pi_32932565
Even een schopje!
Ben benieuwd wat de meningen nu zijn.

Er is werkelijk een overload aan klus en stylingprogramma's.
Ziet iemand het bos nog door de bomen of haken we massaal af?
[i]Rare jongens, die Nederlanders....[/i]
pi_32933302
ik haak af, zapp af, behalve die tuinkabouter, met spaties tussen zijn woorden kijk ik nog wel eens,
omdat mijn hele voortuin leeg is. helemaal leeg dus, een stuk van 18 lang, bij 9 meter. ik weet er geen raad mee. met een mooi nieuw hekje, van iets over de 2000 Euro. ... geen geld,
om er parkeerplaatsen van maken zie ik nooi t in dat programma, of hoe je dat moet doen, daar wacht ik op .
met 4 auto's aan de deur lijkt me dat goedkoper, als dat ze bomen planten van ? hoeveel, minstens meer als de prijs van ons hekje, per stuk,
zo kan ik ook mijn tuin aanleggen, met een budget van een vakantiewoning in Turkije, of Italie....
En t zal ook wel geen parkeerplaats worden, ik zal moeten schoffelen, en werken, en zweten om er een tuin van te maken.
dat t een hoekhuis is is er genoeg plaats voor al dat blik. misschien kan ooit iemand me helpen, maar niet die TV programma's, zeker niet.
De Puta Madre
pi_32937118
Wij kijken al die programma's wel. Maar alleen omdat we zelf aan het verbouwen zijn. Klusprogramma's schijnen helemaal 'in' te zijn.

Leukste vind ik wel 'Het Blok' of 'Help, mijn man is een klusser'. Maar dat heeft meer met het 'leed van anderen te maken wat goeie tv oplevert' . Programma's waar kinderen een huis verbouwen vind ik duf: kun je een bepaald resultaat verwachten....
  vrijdag 9 december 2005 @ 10:44:47 #53
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_32939366
Ik kijk zo weinig tv dat ik het vaak allemaal vergeet, maar als ik kijk vind ik ze nog steeds wel leuk.
Of het is omdat je er iets van op steekt of omdat je dat wat ze maken/doen zo lekker kan afkraken.
***
pi_32947109
We blijven er niet voor thuis, maar mogen er graag naar kijken. Vooral voor de inspiratie, want er zijn nog wel wat klussen over in ons eigen klushuis. Klussen en Wonen was ons favoriet, maar die zijn we kwijt sinds het naar RTL is verhuisd. (En Ellemieke doet ook al niet meer mee.....). Nu dus eigenlijk alleen nog EHeT.

Daarnaast blijft Het Blok idd. mega vermaak. Ze hadden volgens mij dit jaar de stellen gecast op confrontaties. Die Paul en Mascha, wat een loosers. Jammer dat het weer bijna afgelopen is.
  vrijdag 16 december 2005 @ 21:56:42 #55
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_33146290
Vroeger vond ik ze echt tof. Ik spreek nu van de woelige jaren negentig van den vorigen eeuw. Naar mijn idee bóuwden ze toen nog echt wat. Schuren en bijkeukens en dakkapellen und so weiter.

Nu zie ik het zoveelste hittepetitje (ik kijk altijd meteen naar de nagels... weet je snel genoeg of mevrouw écht van klussen houdt) een ganse straat in Nederland lastigvallen met haar gesponsorde tamponeersetje en schuif ik altijd snel de gordijnen dicht! Als ze mij maar niet aandoet voor een spontane sjabloneer-, tamponeer- of figuurzaag-je-eigen-disneylamp-metamorfose.
Snobs have more fun!
KLIK!
  zondag 25 december 2005 @ 17:26:15 #56
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_33397483
ik deel de mening van Duderinnetje!
Vroeger maakte EH&T er écht iets van, met hun klushuis, heel handig. Misschien niet voor elke situatie toe te passen,maar wel voor inzicht te krijgen. Als ik er nu naar kijk, erger ik me af en toe eraan hoe ze 't doen. Dan denk ik hardop dat het zo écht niet kan...

Vroegâh toen het logo nog in computergraphics was en RTL4 nog gewoon RTL4 was... zonder belspelletjes tussendoor! Toen ze complete trappenhuizen, keukens, woonkamers en badkamers aanpakten zoals het hoorde, met brute kracht een muur eruit sloegen en ook lieten zien hoe het vooral niét moest! Da's namelijk ook belangrijk!
Jammer jammer...
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
pi_33407719
Ik mag het van mijn vrouw niet meer kijken, ik erger me werkelijk groen en geel aan de sluik reclames. Ik ga er zelfs schreeuwend voor de tv van zitten.

Nou ja sluik reclames, laat dat sluik maar weg.
  maandag 26 december 2005 @ 10:47:48 #58
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_33409743
quote:
Op maandag 26 december 2005 02:33 schreef Marsepein het volgende:
Ik mag het van mijn vrouw niet meer kijken, ik erger me werkelijk groen en geel aan de sluik reclames. Ik ga er zelfs schreeuwend voor de tv van zitten.

Nou ja sluik reclames, laat dat sluik maar weg.
Ja en wat dacht je van die "Klussen" die ze tegen woordig hebben?

Waar zijn de echte klussen gebleven?
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
pi_33409844
meestal kijk ik wel, soms steek je nog wel eens wat op, maar over het algemeen is het maar matig. Alles gaat altijd goed, terwijl dat natuurlijk niet zo is
  dinsdag 27 december 2005 @ 10:10:44 #60
120777 Saabmobiel
Hopsieflopsie!
pi_33432965
Vroeger waren er inderdaad meer grote klussen en complete verbouwingen. Tegenwoordig bepalen volgens mij de sponsoren de klus, zodat hun artikelen erin gebruikt kunnen worden.

Zie ik in EH&T een accuboormachine met een lampje: "Ja, tegenwoordig hebben ze met boormachines met een lampje. Dan kun je tenministe zien waar je boort. Heel handig". Oh ja, vroeger niet natuurlijk, dan boorde je een gat en dan hopen dat het gat op de goed plaats zit.

U geeft mij het gevoel alsof ik met één been in de stijgbeugel ben blijven hangen en mijn paard me door een met wilde bijen bevolkt brandnetelveld sleurt.
The pain was enough to make a shy bald buddhist reflect and plan a mass murder.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')