Om terug te komen op wat posts:
quote:
Belangrijkste in deze vind ik vooral: is ze aan de pil?
Zo ja ==> Fetherlite is makkelijker om te doen, en voelt beter....
zo nee ==> zorg dat ze aan de pil gaat of neem gewone topsafe
Btw, nog wat tips:
- noem het geen ploplop doen, niet echt erotisch
- Oefen vantevoren met rubber...
Als het goed is gaat ze de pil deze week nog bij de apotheek halen..
Ik noemde het 'plopplop doen' omdat het een citaat van giphart is waar ik aan moest denken, en om het allemaal wat minder beladen over te laten komen. Het is zeker niet erotisch maar ach, ik vond dat m'n vraag wel enigzins ludiek gebracht mocht worden.. Verder heb je volkomen gelijk..
En oefenen ga ik ook zeker doen.. sterker nog, heb ik al gedaan, maar nog niet met fetherlights..
Over snel klaarkomen:
Ik heb geen idee of ik snel of niet ga klaarkomen.. Aan de ene kant zou het me helemaal niet verbazen als ik zeer snel klaar zou komen, aan de andere kant zou het best kunnen dat ik het even volhoud.. Verder heb ik ook gemerkt dat bij een heel intense stimulatie, m'n orgasme juist langer uitblijft, hoe vreemd dat ook klinkt..
Over pasvorm:
Ik ben, zoals dat zo genuanceerd en politiek correct heet, 'bescheiden geschapen'.. Condooms zitten voor mij dus nooit bijster strak maar toch strak genoeg om niet af te gleiden.. voor zover ik weet toch.. Volgens mij zitten ze echt strak genoeg maar ik heb geen flauw idee hoe gevoelig ze blijken te zijn voor afgleiden in de praktijk, bij de gemeenschap dus zegmaar.. Als ze afgleiden, zullen we dat alleen op het moment zelf kunnen merken, maar ik denk niet dat het zal gebeuren..
Over kruidvat winkelmerk vs. Durex:
Nu heb ik al een paar keer een durex open gehad maar om nou te zeggen dat die dingen zo stinken.. toegegeven, echt gecharmeerd van de geur was ik niet, maar ik vond het echt niet storend..
En is het echt zo dat die van het kruidvat minder irriteren? Je zou van Durex toch enig kwalitatief verschil (mogen) verwachten niet?
En als laatste nog even, waar KOPEN jullie je condooms? gewoon bij de drogist of bij de seksshop of bij de apotheek misschien zelfs?
gewoon, uit nieuwsgierigheid..
en bedankt voor al jullie reacties..
[ Bericht 14% gewijzigd door TheArowana op 04-05-2005 10:59:25 ]