Top voetballers in Nederland zijn ook BN'erquote:Op zaterdag 30 april 2005 22:20 schreef Svensational het volgende:
Geen voetballers erin lijkt me toch...
Dan moet je iemand als kees van koten of een Ronald Giphart of een groot deel van de musical steren die toch echt bekend zijn ook niet nomineren want die komen ook niet echt voor in het gooise wereldjequote:Op zaterdag 30 april 2005 22:24 schreef Svensational het volgende:
Ja, maar het gaat hier meer om SHOwbizz mensen.
Dan kunnen er waarschijnlijk nog wel een paar uit de lijst
nou eigelijk is alleen vd vaart shobizz omdat hij de man is van Silvie Meisquote:Op zaterdag 30 april 2005 22:22 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Top voetballers in Nederland zijn ook BN'er
Ik snap wel dat je meneer henk die linksback speelt bij Cambuur geen BN'er kan noemen maar iemand als Mark Van Bommel , Van Der Vaar of Kuijt en van Galen komen toch vaak genoeg in de media om ze beroemd te noemen
Van Bommel schuift ook vaak genoeg aan in progamma's op rtl5 die worden gepresenteert door de zelfde presentator die ook boulevard presenteertquote:Op zondag 1 mei 2005 10:36 schreef keijz het volgende:
[..]
nou eigelijk is alleen vd vaart shobizz omdat hij de man is van Silvie Meis
van bommel hoort er niet bij imo
En terecht.quote:Op maandag 2 mei 2005 18:15 schreef tong80 het volgende:
Twee jaar geleden zo'n tournament gehouden op Fok. Pino kwam als meest geliefde BNer te voorschijn.
Daarom vraag ik het ook want Victoria is een rusquote:Op maandag 2 mei 2005 22:28 schreef BVO het volgende:
Dat zijn Belgen, wijsneus.
Maar heeft de Nederlandse nationaliteit.quote:Op maandag 2 mei 2005 22:31 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Daarom vraag ik het ook want Victoria is een rus![]()
En Erik van Muiswinkel?quote:
Die mogen meteen wel weg.quote:Op maandag 2 mei 2005 23:35 schreef BVO het volgende:
Alain Clark
Andries Knevel
Beertje van Beers
Boris
DJ Jean
DJ Tiësto
Dominique van Hulst
Eric Dikeb
Erik de Vogel
Erik van der Hoff
Gordon
Hannah Tokkie
Ivo Niehe
Jack Spijkerman
Jacques D'Ancona
Jan Paperazzi
Joop Braakhekke
Juan Wells
Jurgen Raymann
Marijke Helwegen
Mariska Hulscher
Pieter Storms
Reinout Oerlemans
Rene Muthert
Robert Jenssen
Willibrord Frequin
Wilma Nanninga
Wytske Kenemans Wie?
Van Do(minique van Hulst) krijg ik uitslag, jeuk, kotsneigingen en woedeaanvallen.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:45 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Wat is er mis met ? :
Dominique van Hulst
Erik de Vogel
Jack Spijkerman Jurgen Raymann
Marijke Helwegen
En Reinoout !
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |