Precies.quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:17 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Ben er al enige keren op vakantie geweest en ik mocht de meeste portugezen wel eigenlijk, stuk sympathieker volk dan spanjaarden..
Laat die jongen nou. Als AZ ook de finale niet haalt, slaapt ie binnenkort onder de brug.quote:Op donderdag 5 mei 2005 18:49 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Je bedoelt toch niet na die 2-1 tegen Groningen
En als iemand een paar euro meer aan je biedt voor je kaartje dan wat je er voor betaald hebt, verkoop je die natuurlijk weer om je vervolgens bij de plaatselijke horeca in Alkmaar weer klem te zuipen?quote:Op donderdag 5 mei 2005 14:49 schreef DutchGooner het volgende:
Maar goed,ga nu naar Alkmaar waar de plaatselijke AZ die Portugese homo's met lege handen naar huis gaat sturen
CSKA wint de UEFA-Cup gewoon.quote:Op donderdag 5 mei 2005 19:56 schreef methodmich het volgende:
Met Moskou 1-0 voor lijkt CSKA de tegenstander van de winnaar van deze duels te worden.
Zoals ik al voorspelde. CSKA is gewoon een hele goede ploeg.quote:Op donderdag 5 mei 2005 20:10 schreef VoreG het volgende:
2-0 zelfs
3-0 trouwensquote:Op donderdag 5 mei 2005 20:10 schreef VoreG het volgende:
2-0 zelfs
Ja inderdaadquote:Op donderdag 5 mei 2005 20:12 schreef cultheld het volgende:
Aldonin, Daniel Carvalho, Olic en Akinfeev zouden ook zo mee kunnen spelen in het eerste elftal van PSV, dus dat zegt genoeg over de kwaliteiten van dat team.
Olic deed het ook aardig op het EK vind ik. Eigenlijk de uitblinker van Kroatië. Akinfeev is de toekomstige keeper van Rusland; Een topper in wording en pas 19 jaar of zo. Aldonin is een soort Vogel, maar dan veel beter en Daniel Carvalho is een toekomstig Portugees international.quote:Op donderdag 5 mei 2005 20:13 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ja inderdaad
Olic is wel een aardige bij FM en Akinfeev is het grootste keeperstalent
Knap, voor een speler van Jong Brazilië.quote:Op donderdag 5 mei 2005 20:16 schreef cultheld het volgende:
[..]
en Daniel Carvalho is een toekomstig Portugees international.
Is dat geen Portugees dan? Ik dacht toch echt dat hij uit Portugal kwam.quote:Op donderdag 5 mei 2005 20:21 schreef methodmich het volgende:
[..]
Knap, voor een speler van Jong Brazilië.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |