Ali Bquote:Op woensdag 27 april 2005 09:41 schreef R_Style het volgende:
..... Wie dit programma gaat presenteren is nog niet bekend...
en terechtquote:Op woensdag 27 april 2005 09:55 schreef MouseOver het volgende:
Wat is het voor een ziek idee om je wederhelft specifiek op afkomst te selecteren? Zien ze nederlanders als superieur ofzo?
Zoals? Nederlanders van noordafrikaanse afkomst op zoek naar blonde vrouwtjes?quote:Op woensdag 27 april 2005 10:30 schreef Flurry het volgende:
hoop dat het programma wat vooroordelen kan wegnemen...
misschien blijkt dat mensen van buitenlandse afkomt over het algemeen geen godsdienstfanatistische (godsdiensfanatieke? whateverquote:Op woensdag 27 april 2005 10:31 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Zoals? Nederlanders van noordafrikaanse afkomst op zoek naar blonde vrouwtjes?
Een allochtoon en een buitelander zijn 2 verschillende dingen, een allochtoon woont al in Nederland en een allochtoon van bijv. Spaanse afkomst kan toch ook een Spaanse partner zoeken? Wel leuk om zo een kijkje te krijgen in de huizen van mensen uit andere culturen, kan veel stomme vooroordelen wegnemen.quote:Op woensdag 27 april 2005 10:37 schreef Andrew1985 het volgende:
doet me gelijk denken aan trouwen voor een verblijfsverguning :p
maar dat zal vast wel onzin zijn de makers van het programma zullen vast wel informatie uitzoeken over de personen die zich er voor opgeven
ja je hebt gelijk ik had er te snel over heen gelezenquote:Op woensdag 27 april 2005 10:42 schreef harlingen het volgende:
[..]
Een allochtoon en een buitelander zijn 2 verschillende dingen, een allochtoon woont al in Nederland en een allochtoon van bijv. Spaanse afkomst kan toch ook een Spaanse partner zoeken? Wel leuk om zo een kijkje te krijgen in de huizen van mensen uit andere culturen, kan veel stomme vooroordelen wegnemen.
"Yoyo hier Ali B man weet je *wapper met handjes* vandaag *wapper met handjes* ja vandaag man gaan we even vet kijken naar Hafssan *wapper met handjes* Hij soekt een vrouw weet je, van nederlandsfe afkomfst, weet je *wapper met handjes* ziet hij de liefde bij die hoer Karin? *wapper met handjes* of bij die bitch Rita? *wapper met handjes* Szie het hier, in Allochtoon *wapper met handjes* szoekt vrouw"quote:
Ja, bijvoorbeeld over negers en grote lullen.quote:Op woensdag 27 april 2005 10:30 schreef Flurry het volgende:
hoop dat het programma wat vooroordelen kan wegnemen...
quote:Op woensdag 27 april 2005 11:53 schreef Christine het volgende:
[..]
Ja, bijvoorbeeld over negers en grote lullen.
Daar is echt niks van waar
En welke doos wil nou een Nederlander die zijn eigen taal niet eens fatsoenlijk kan schrijven?quote:Op woensdag 27 april 2005 11:48 schreef Scorpie het volgende:
welke kutslet wil nou een negert die geen nederlands kan praten
Dat ligt aan de makeup en belichtingquote:Op woensdag 27 april 2005 11:56 schreef Flurry het volgende:
[..]![]()
![]()
maar hoe zit dat dan in die filmpjes?
penismascara? damn, zo leer ik nog 's wat nieuwsquote:Op woensdag 27 april 2005 12:01 schreef Christine het volgende:
[..]
Dat ligt aan de makeup en belichting
Tip: probeer eens een seksshop. Gewoon even aan de verkoopster vragen, die weet meestal wel waar je het kan vinden.quote:Op woensdag 27 april 2005 12:09 schreef Flurry het volgende:
[..]
penismascara? damn, zo leer ik nog 's wat nieuws
erm... en waar is dat te koop, bijvoorbeeld?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |