Na het zien van je topic-titel moest ik gewoon een flauwe lemming postenquote:Op maandag 25 april 2005 00:57 schreef livEliveD het volgende:
Ik verwachte een leuk topic: Verklaar de dame op de foto's
Het lijkt er inderdaad op dat deze afbeeldingen op de muur geschilderd zijn. Hopelijk zijn er wat getuigen die dat kunnen bevestigen. Als er niets is dan denk ik dat het allemaal maar een illusie is, wat veroorzaakt is door het genuttigde bier.quote:Op maandag 25 april 2005 01:02 schreef ThE_ED het volgende:
Ik vind het er zelf nogal plat uitzien.. Het lijkt inderdaad een schilderij of iets wat beschilderd is... Iemand die er geweest is, heeft die gezien wat er wel/niet is op die plaats, of heeft men daar niet zo op gelet?
Whehehehequote:Op maandag 25 april 2005 01:03 schreef The_Terminator het volgende:
Na het zien van je topic-titel moest ik gewoon een flauwe lemming posten![]()
Ik was laatst op de desbetreffende bruiloft in deze ruimte (dat weet ik zeker door de schilderijen die er hangen). Helaas kon ik de afbeelding/pop niet terugvinden en blijkbaar was de ruimte dus opgeruimd (eventueel om meer gasten plaats te kunnen bieden). Best jammer anders had ik foto's kunnen nemen. Of is er toch meer aan de hand (en staat er dus een geestverschijning op de virtuele tour)?quote:Op maandag 25 april 2005 01:12 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Het lijkt er inderdaad op dat deze afbeeldingen op de muur geschilderd zijn. Hopelijk zijn er wat getuigen die dat kunnen bevestigen. Als er niets is dan denk ik dat het allemaal maar een illusie is, wat veroorzaakt is door het genuttigde bier.
Knippen en plakken is okquote:Op maandag 25 april 2005 01:13 schreef ThE_ED het volgende:
Ik was laatst op de desbetreffende bruiloft in deze ruimte (dat weet ik zeker door de schilderijen die er hangen). Helaas kon ik de afbeelding/pop niet terugvinden en blijkbaar was de ruimte dus opgeruimd (eventueel om meer gasten plaats te kunnen bieden). Best jammer anders had ik foto's kunnen nemen. Of is er toch meer aan de hand (en staat er dus een geestverschijning op de virtuele tour)?
Dan is het wel een lekkere geestverschijning, moet ook maar een keer naar deze ruimten gaan om beter onderzoek te kunnen verrichten.quote:Op maandag 25 april 2005 01:13 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
en staat er dus een geestverschijning op de virtuele tour)?
Ach, na die bruloft heb ik wel ff genoeg gehad.quote:Op maandag 25 april 2005 01:16 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Dan is het wel een lekkere geestverschijning, moet ook maar een keer naar deze ruimten gaan om beter onderzoek te kunnen verrichten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |