Fred hoort bij het bestuur.quote:Op zondag 24 april 2005 19:59 schreef TerroRobbie het volgende:
De 2-2 tegen Roda inderdaad.
Je vergeet trouwens Fred van der Hoorn in je op tong80. Die de trainingen vaak leidt en eigenlijk alles bepaald.
Jij heb echt iets met Fred he??? Jantjequote:Op zondag 24 april 2005 19:59 schreef TerroRobbie het volgende:
De 2-2 tegen Roda inderdaad.
Je vergeet trouwens Fred van der Hoorn in je op tong80. Die de trainingen vaak leidt en eigenlijk alles bepaald.
Was dat niet een Reijn van Duijnhoven achtig iets?quote:Op zondag 24 april 2005 20:55 schreef Soul79 het volgende:
Maar deze goal is echt legendarisch, hoewel hij in mijn herinnering aan de andere kant van het veld was.
Maar hoe zit het met die andere goal? Daar staat me niks van bij.
Ik heb ook veel met jan en willem hoor...quote:Op zondag 24 april 2005 20:35 schreef LadyFCDB het volgende:
[..]
Jij heb echt iets met Fred he??? Jantje![]()
Maargoed verder over onze sliert!quote:Fred van der Hoorn zou -diep in zijn hart- misschien het liefst alles zelf doen bij FC Den Bosch, maar de afgelopen jaren heeft hij geleerd dat dat niet mogelijk is.
Na het ontslag van Henk Wisman nam hij wel zelf de teugels van het eerste team in handen, hoewel hij dat naar buiten toe niet wil laten blijken. „Jan en Wim doen de groep“, wil hij steevast doen geloven. Tijdens de wedstrijden klopt dat ook wel. Dan zitten Jan (van Grinsven) en Wim (van der Horst) op de bank en Van der Hoorn op de tribune. Maar bij het bepalen van de opstelling heeft Van der Hoorn een hele dikke vinger in de pap. Als hij het nodig vindt, daalt de technisch directeur tijdens de rust af naar de kleedkamer om bij te sturen. En na afloop van een wedstrijd overlegt Van Grinsven altijd eerst met Van der Hoorn voordat hij de pers te woord staat. „Ach, het lijkt misschien alsof ik veel naar me toetrek, maar uiteindelijk moeten de jongens op het veld het toch doen. Wij zijn er om de voorwaarden voor hen zo goed mogelijk te maken.“
Onze timmerman uit Den Dungenquote:Op zondag 24 april 2005 22:33 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hij kreeg ook de goal tegen van Van Duijnhoven.
Maar een speler uit Den Dungen is per definitie een held
ik ook,was er zelfs bij.quote:Op maandag 25 april 2005 00:01 schreef Yeahinho het volgende:
Hup Jan. Die goal van Van Duijnhoven kan ik me ook nog goed herinneren
.
Heb een paar keer met hem gebabbeld, maar vond hem lang niet zo interresant als zijn statistieken doen vermoeden..quote:Op maandag 25 april 2005 20:27 schreef DutchGooner het volgende:
Fried is zwaar OK maar je moet hen kennen
quote:Op maandag 25 april 2005 21:51 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Heb een paar keer met hem gebabbeld, maar vond hem lang niet zo interresant als zijn statistieken doen vermoeden..
Mij staat er iets van bij dat het ook zo'n goal was uit een uittrap, maar kan me ook vergissen in die goal die hij op die manier tegen kreeg.quote:Op maandag 25 april 2005 16:02 schreef DutchGooner het volgende:
Maar goed tong,wat is zijn 2e goal dan?
Prachtig inderdaadquote:Op maandag 25 april 2005 00:01 schreef Yeahinho het volgende:
Hup Jan. Die goal van Van Duijnhoven kan ik me ook nog goed herinneren
.
Tering zeg,wat een schop.quote:
Record als hij daadwerkeling invalt?quote:Den Bosch heeft 47-jarige keeper op de bank
Als de spelerslicentie van Jan van Grinsven nog geldig is zit de 47-jarige oud-keeper woensdag op de bank als reservekeeper van FC Den Bosch. De Brabantse club moet een beroep op hem doen vanwege een groot keepersprobleem.
Het Brabants Dagblad meldt dat Van Grinsven, assistent-trainer én keeperstrainer bij Den Bosch, op de bank plaats neemt achter de jeugdige Brahim Zaari.
De nummer vijf uit de Jupiler League moest afgelopen weekend een beroep doen op derde keeper John Vos vanwege blessures van de eerste twee goalies. Zowel Niki Mäenpää als Gino Coutinho waren niet in staat te spelen. Vos raakte in het duel met Helmond Sport echter ook geblesseerd.
Zaari viel zondag één minuut voor tijd in voor de geblesseerde Vos. Mocht Van Grinsven geen toestemming krijgen van de KNVB, dan zit er naast de 18-jarige Zaari nog een doelman uit de jeugd bij de selectie.
quote:Paul van der Meeren is de oudste speler ooit in het Nederlandse betaalde voetbal. Hij was op 7 september 1991 keeperstrainer bij Telstar, toen hoofdtrainer Niels Overweg wegens blessures van vier doelmannen een beroep op hem deed voor de thuiswedstrijd tegen RBC (4-4). Van der Meeren was toen 47 jaar. Hij speelde profvoetbal voor RCH, Telstar, FC Amsterdam, FC Twente, Go Ahead Eagles en opnieuw Telstar. Van der Meeren was aanvankelijk kapper, werkte in de beveiligingsbranche en is nu receptionist bij accountantskantoor KPMG in Amstelveen. Hij woont in zijn geboorteplaats Haarlem.
Inmiddels is zijn overschrijving goedgekeurd.quote:Rentree past in de carrière van Sliert van de Vliert
Wat begon als een dolletje tussen trainer van het tweede Jan Fleuren en die van het eerste Theo Bos, is gisteren bloedserieus opgepakt. De 47-jarige Jan van Grinsven heeft de overschrijving van vierdeklasser Den Dungen naar FC Den Bosch op de bus gedaan.
Keeper Jan van Grinsven wordt door René van Eck beschermd tegen PSVer Willem Kieft. Helemaal rechts kijkt Ruud Brood toe. FC Den Bosch verloor in Eindhoven op 16 augustus 1987 met 6-1, maar het seizoen 87/88 werd afgerond met een knappe zevende plek. Foto Frans van der Linde/ANP
Dinsdag moet er van de KNVB uitsluitsel komen of de keeper morgen op de bank mag zitten bij de wedstrijd tegen Volendam. Maar dat zal waarschijnlijk het geval zijn, omdat overschrijvingen van een amateurclub naar een betaald voetbalclub tot 31 januari zijn toegestaan. "Ik had zelf helemaal niet aan deze optie gedacht toen John Vos gisteren (zondag, red.) uitviel. Maar later op de middag vroeg Bos me heel serieus of het een idee was", reageert de Dungenaar redelijk laconiek.
En dat was het. Want om nu nog een jeugdkeeper bij de selectie te trekken, dat ging Bos en Van Grinsven te ver. "Dan leg je een enorme druk op zo'n jongen. Dat moet je hem niet aan willen doen."
En fit is de assistent- en keeperstrainer toch nog wel. "Ik laat reservespelers op de dag na de wedstrijd wel vaker op mij afwerken en speel partijtjes mee. Bij Den Dungen speel ik niet voor niets op het middenveld. Mijn lichaam vraagt gewoon om arbeid, ik heb een groot sporthart en twintig jaar op het hoogste niveau gespeeld."
De overschrijving betekent waarschijnlijk wel einde seizoen bij Den Dungen. "Jammer. Maar misschien dat de KNVB ook inziet dat dit een extreme situatie is en mijn overschrijving terug naar Den Dungen straks goedkeurt. Spelen in het eerste zal ik daar volgend seizoen toch niet meer, als ik er zelf trainer word." En dat voor misschien maar één of twee wedstrijden. "We verwachten dat Gino Coutinho er niet al te lang meer uitligt. "
Van Grinsven, goed voor 414 duels in achttien jaar FC Den Bosch en MVV, zegt ook helemaal niet bezig te zijn met zijn rentree op de bank. "Ik vind het belangrijker om A-keeper Brahim Zaari, die ik twee jaar heb getraind, voor te bereiden op z'n echte debuut. Wij hebben alle vertrouwen in hem."
Mocht de bizarre keeperssoap nóg gekker worden bij FC Den Bosch, en Van Grinsven móet de handschoenen aantrekken, dan wordt hij de oudste speler in het Nederlandse betaalde voetbal. Nu is dat nog keeper Paul van der Meeren van Telstar. Hij was in 1991 bij zijn laatste wedstrijd 47 jaar en 63 dagen. Van Grinsven, die in 1999 afscheid nam, telt een paar honderd dagen meer. "Ik denk niet dat een andere club ooit zoiets heeft meegemaakt. Maar het past wel bij mijn carrière. De doelpunten die ik heb gemaakt, de omhaal van Van Basten, de oproep voor Oranje. Alleen maar extreme dingen. Hier had ik vier of vijf jaar geleden al niet meer op gerekend."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |