uhm, snoep wat ondertussen overdatum is, zakken chips die bol zijn, schroeven die je al maanden kwijt was en huiswerk wat je vorige week had moeten inleveren?quote:Op zaterdag 23 april 2005 17:57 schreef MrAli het volgende:
Damn, wat je zoal niet tegen komt als je je kamer opruimt zeg.
Dat eerst is wel waar, maar dan op mijn bureau. Zakken chips worden niet bol, hooguit de chip die erin zitten / zaten. En die laatste twee kloppen wel aardig jah.quote:Op zaterdag 23 april 2005 18:01 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
uhm, snoep wat ondertussen overdatum is, zakken chips die bol zijn, schroeven die je al maanden kwijt was en huiswerk wat je vorige week had moeten inleveren?
Hey, idioot, ookal ga je dan fietsen (denk ik), ik moet nog eten gek!quote:
Had toch meteen een mail teruggestuurd? Maar ik ben dus aanwezig.quote:Op zaterdag 23 april 2005 12:33 schreef NerdoNielso het volgende:
aan: Esmé, Ruben, Suuz, Kees, Marcus
1 mei 2005:
[..]
m.a.w. Komen jullie 1 mei of niet
Fargo komt zo 'ns op TV, die wil ik zien. Geen zin om uit te gaan, volgende week doen we het wel dubbel overquote:Op zaterdag 23 april 2005 20:16 schreef -Mzraki- het volgende:
Terug van Rick, was wel aardig maar Joep en Patrick gingen ook, en verder kende ik daar niemand, dus ik vond het ook wel welletjes.
Vanavond ga ik iig nog even langs Cel 4, maar uit ga ik denk ik niet.
Mooi gezegt, en goed gebracht!quote:Ik wens u goede nacht, u allemaal.
Houd u van Puck, klap dan uit alle macht,
dan slaapt ze goed, zeer goed vannacht!
*plieing* (camera aan)quote:Op zondag 24 april 2005 04:49 schreef MrAli het volgende:
Dit is dus Puck, gespeeld door Esmé Deppe!
[afbeelding]
(Owja, wat me opviel is dat je pa volgens mij de hele uitvoering door de camera heeft gevolgt, maar dat zal je zelf van te voren ook al wel geweten hebben denk ik.)
Sorry Kees, mijn fout, foutief beschuldigd van niet terug mailenquote:Op zaterdag 23 april 2005 19:35 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
Had toch meteen een mail teruggestuurd? Maar ik ben dus aanwezig.
Ik heb mijn camera tijdens de voorstelling zelf niet gebruikt Niels, ik had het veel te druk met het stuk volgen.quote:Op zondag 24 april 2005 04:51 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
*plieing* (camera aan)
pause
*poeing* (camera uit)
Die geluiden vielen best wel op
Wie was z'n sleutel nou verloren?quote:Op zondag 24 april 2005 05:07 schreef MrAli het volgende:
Verder was de Koog wel grappig, kwam al snel Vliet tegen, die er al was, nog even terug naar de fiesten omdat hij wat moest wegbrengen en ik mijn bak nog op slot moest zetten. Toen we weer bij de Wijsneus stonden, stonden Boom etc. nog maar 2 meter voor ons in de rij. Dat schoot dus niet op, en hij wou ook niet naar de Danze totdat er iemand naar buiten kwam, toen stonden we opeens heel snel in de Danze.Daar ons prima vermaakt en toen nog even nadat hij zijn fietssleuteltje verloren was, de fiets bij Boom achterop en hij bij mij achterop naar huis gebracht, en toen met Marcus, Boom en Niels hier nog even een eitje gebakken.
Special effects voor m'n verjaardagquote:Kaliumchloraat zit vaak in kunstmest, vooral in Belgie makkelijk in de boerenwinkel te verkrijgen. Koop kunstmest met een groot percentage kaliumchloraat (staat gewoon op de verpakking). Sommige drogisten verkopen het ook. Mengen (een deel) met twee gewichtsdelen fijne suiker en twee delen salmiak (NH4CL) dat kun je gewoon bij de drogist kopen.
Pas op, kaliumchloraat en suiker bij elkaar is zeer brandbaar. Meng het in plastic of houten kommen, met idem roerdingen, geen ijzer (een vonk kan genoeg zijn…). Salmiak vertraagt de branding juist, het best kun je eerst salmiak en suiker mengen en dat weer met het kaliumchloraat. Als je alles goed gemeng hebt kun je het in een verpakking stoppen (plestik zak, stukje afgezaagde plestik rioolpijp, melkpak, afekapt bierblikje… met een paar bossen prei er bovenop valt het dan niet eens meer op) dat je met plakband dichtplakt. Probeer even een vingerhoedje van je mengesel in het park om te zien of het lekker rookt. Om de boel te laten ontbranden volstaat het duwen van een sigarettenpeuk door het plakband, als je het goed gedaan hebt krijg je geen steekvlammen en dat soort enge dingen, maar een regelmatig ontwikkelende reusachtige witte wolk…
Dat is ook wel aardigquote:neem aluminiumpoeder en kaliumnitraat, meng dit met zwavel en houtskool plus wat magnesiumpoeder.
dan krijg je een soort opgewaardeerde buskruit.
> "Ja hij bakt aan"quote:Op zondag 24 april 2005 05:07 schreef MrAli het volgende:
.. hij bij mij achterop naar huis gebracht, en toen met Marcus, Boom en Niels hier nog even een eitje gebakken.
Als je serieus bezig wilt zijn moet je rode fosfor met kaliumnitraat mengen, dacht ikquote:
Ach, ik kan wel werken in een ruimte waar het -20 is (H)quote:Op zondag 24 april 2005 11:50 schreef -Mzraki- het volgende:
Als je serieus bezig wilt zijn moet je rode fosfor met kaliumnitraat mengen, dacht ik.
*knip*
Dus.
http://www.pharmacy-onlin(...)SODIUM%20BICARBONATEquote:Op zondag 24 april 2005 11:52 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
Ach, ik kan wel werken in een ruimte waar het -20 is (H)
maar uhm... hoe kom ik nou weer aan bicarbonaat (H)
> "Dude, waarom staat er 'explosiegevaar' op die tonnen daar?"quote:Op zondag 24 april 2005 11:56 schreef -Mzraki- het volgende:
Of, als je het nu echt goed en groot wilt aanpakken:
http://www.alibaba.com/ma(...)aceutical_Grade.html
100 ton.
ik mag het toch gewoon kapot slaan en daarna bij gedestileerd water mengen dusquote:Op zondag 24 april 2005 11:55 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
http://www.pharmacy-onlin(...)SODIUM%20BICARBONATE
Wel in pilvorm, maar dat werkt misschien ook wel, 61 dollars voor 1000 500mg pillen.
Dat is toch gewoon 50 mililiter?quote:SODIUM BICARBONATE 8.400% (50 ML)
Dat is de grap, die stoffen an sich doen geen reet, het is het genitreerde glycerine wat zo gevaarlijk is, sodium bicarbonaat helpt gewoon met dat nitratieprocesquote:Op zondag 24 april 2005 11:58 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
> "Dude, waarom staat er 'explosiegevaar' op die tonnen daar?"
< "Uhm misschien omdat het redelijk ontbrandbare explosieven zijn"
Damn, ja, die stond eronderquote:Op zondag 24 april 2005 11:59 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
ik mag het toch gewoon kapot slaan en daarna bij gedestileerd water mengen dus
maar uhm:
[..]
Dat is toch gewoon 50 mililiter?
Goed dat je het zegt, anders was ik het vergeten -> ik zit ook in de tuinquote:Op zondag 24 april 2005 12:01 schreef -Mzraki- het volgende:
Maar goed, genoeg de mad chemist uitgehangen, ik ga in de tuin duits lezen.
quote:
Van Vliet natuurlijk, who else.quote:
En jullie pikken mij niet eens even op..quote:Op zondag 24 april 2005 13:51 schreef -Mzraki- het volgende:
Right, voetballen dus, to texelveld we march.
Ik heb eigenlijk geen drol gedaan, zat niet echt fut in vandaagquote:Op zondag 24 april 2005 16:36 schreef -Mzraki- het volgende:
Ja, was erg lekker, ben nu alleen wel best moe moet ik zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |