Ik blij dat niet alle vrouwen zoals jullie zijnquote:Op zaterdag 23 april 2005 10:42 schreef Brighteyes het volgende:
Idd een gevalletje van ontwennen dus!
Ik ben het verder wel met Ero eens, heerlijk om te zien dat een man ineens een stijve krijgt als je alleen maar naar hem kijkt!
Hoho, ik zeg niet dat ik iemand gelijk afwijs als het niet gebeurd!quote:Op zaterdag 23 april 2005 11:47 schreef Jeff1981 het volgende:
Ik blij dat niet alle vrouwen zoals jullie zijn(beetje zoals een vrouw die al nat wordt als je naar d'r kjikt, nou, dat hoeft voor mij niet, mag best wel wat werk voor gedaan worden)
Idd, dat is gewoon leuk, dan weet je dat je begeert wordt en een stijve ziet er nu eenmaal lekkerder uit dan een slappe, dat is gewoon een feit...quote:Op zaterdag 23 april 2005 12:12 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Hoho, ik zeg niet dat ik iemand gelijk afwijs als het niet gebeurd!
En daarnaast... ik zie dat toch wel als een soort van compliment hoor, als iemand zo overduidelijk op je reageert...
Is dat weleens anders gweest, of is dit tijdens je vroege jeugd al zo? Vooral jongens van zo'n 16 jaar krijgen toch om de haverklap een stijve?quote:Op vrijdag 22 april 2005 13:32 schreef Jeff1981 het volgende:
Ben benieuwd of ik de enige ben die 'm niet zonder handwerk echt omhoog en hard krijgt.
w00t.. dan heb ik op me 16de heel wat gemist...quote:Op zaterdag 23 april 2005 21:52 schreef Aventura het volgende:
[..]
Is dat weleens anders gweest, of is dit tijdens je vroege jeugd al zo? Vooral jongens van zo'n 16 jaar krijgen toch om de haverklap een stijve?
0-5 graden en beetje wasverzachter dan ?quote:Op maandag 25 april 2005 14:59 schreef longinus het volgende:
Bij mij wordt ie van koud water al stijf
en die is?quote:Op woensdag 27 april 2005 18:46 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
Ik heb mijn conclusie over de TS al getrokken![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |