Is het ook mogelijk voor je om de situatie los van je politieke voor- danwel afkeur te bekijken?quote:Op donderdag 21 april 2005 13:07 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ach, niets zo stemmentrekkend als de martelaar uithangen en Wilders blinkt daarin uit.
het valt dus toch wel mee hoe hypergevoelig er gereageerd wordt op jouw laatste zin. zie post van elgigante hierboven voor een mooie uitleg. ik heb niet zo veel zin om als een gebroken plaat te klinken.quote:Op vrijdag 22 april 2005 06:12 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Hmm nou democratie en vrijheid van meningsuiting horen bij elkaar imo. Maar in deze tijd kan zoiets misschien niet nee. Nu mensen zo hypergevoelig voor alles zijn.
(deze laatste zin is bijvoorbeeld alweer genoeg voor sommigen om over te vallen)
Dat is het ook maar er zijn ook veel mensen die zich zeer onveilig doen door de uitspraken die deze meneer Wilders doet, dat is dan weer de andere kant van het verhaal.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:19 schreef Elgigante het volgende:
Het is gewoon van de zotte dat je achterom moet kijken omdat je als volksvertegenwoordiger uitspraken doet die niet iedereen apprecieert.
waardoor voelen ze zich onveilig dan?quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:29 schreef Coone het volgende:
[..]
Dat is het ook maar er zijn ook veel mensen die zich zeer onveilig doen door de uitspraken die deze meneer Wilders doet, dat is dan weer de andere kant van het verhaal.
Ik heb zelf niet het idee dat Wilders een groot roerganger is, de mensen waar jij op doelt zien zich alleen politiek gesteund door sommige uitspraken die Wilders doet (bijv alle stratterroristen van marokkaanse afkomst het land uit), terecht dat Wilders daar op aangesproken wordt en niemand deze uitspraak ooit in een wet vertegenwoordigd zal zien.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:29 schreef Coone het volgende:
[..]
Dat is het ook maar er zijn ook veel mensen die zich zeer onveilig doen door de uitspraken die deze meneer Wilders doet, dat is dan weer de andere kant van het verhaal.
Door zijn uitspraken over moslims en zijn nogal harde opstelling richting moslims en de islam onder andere, denk ik. Ik zou me daar tenminste niet zo happy bij voelen als ik moslim zou zijn.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:31 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
waardoor voelen ze zich onveilig dan?
Mischien even teruglezen in dit topic? Ik heb duidelijk gesteld dat als dit een bedreiging is aan het adres van Wilders dit absoluut niet door de beugel kan noch dat het op enige wijze acceptabel is. Geen enkele bedreiging.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:19 schreef Elgigante het volgende:
Is het ook mogelijk voor je om de situatie los van je politieke voor- danwel afkeur te bekijken?
Deze situatie wens je niemand toe, ongeacht wat voor politieke ideeen Wilders er op na houdt, ik dacht dat we het daar wel over eens waren.
Als een GL kamerlid met de dood wordt bedreigd door fanatieke automobilisten (SUVrijders bijv) en zich beklaagd dat ze in een cel moet overnachten kan ik hem/haar moeilijk gaan bestempelen als martelaar.
Het is gewoon van de zotte dat je achterom moet kijken omdat je als volksvertegenwoordiger uitspraken doet die niet iedereen apprecieert.
Happy zou ik ook niet zijn en ik kan het wel begrijpen aangezien er een grote verbroedering is in de Islamitische gemeenschap, vandaar ook de ongelimiteerde steun aan de palestijnen in het conflcit terwijl er hier nauwelijks palestijnen wonen.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:35 schreef Coone het volgende:
[..]
Door zijn uitspraken over moslims en zijn nogal harde opstelling richting moslims en de islam onder andere, denk ik. Ik zou me daar tenminste niet zo happy bij voelen als ik moslim zou zijn.
Ik vind niet dat Wilders dit tactisch aanpakt nee en hij heeft in de gaten hoe belangrijk de media zijn als het gaat om naamsbekendheid en idee-verspreiding ivm een op te richten partij.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:41 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mischien even teruglezen in dit topic? Ik heb duidelijk gesteld dat als dit een bedreiging is aan het adres van Wilders dit absoluut niet door de beugel kan noch dat het op enige wijze acceptabel is. Geen enkele bedreiging.
Dat laat onverlet dat imho Wilders ieder incident aangrijpt om in een slachtofferrol te kruipen en te roepen hoe zielig hij is in zijn cel zonder daglicht (terwijl de foto's bewijzen dat er wel degelijk daglicht is en dat was waar ik op reageerde, niet op de bedreiging an sich) en hoe bedreigd hij wel niet is.
Theo van Gogh kroop niet in de slachtofferrol.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:41 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat laat onverlet dat imho Wilders ieder incident aangrijpt om in een slachtofferrol te kruipen en te roepen hoe zielig hij is in zijn cel zonder daglicht (terwijl de foto's bewijzen dat er wel degelijk daglicht is en dat was waar ik op reageerde, niet op de bedreiging an sich) en hoe bedreigd hij wel niet is.
Daar heb je wellicht gelijk in maar dat is natuurlijk rationeel. Gevoelsmatig kan het heel anders liggen. Mensen reageren toch vaak op een atmosfeer en een klimaat, niet zozeer op hele rationele zaken. En Wilders draagt in mijn ogen wel bij aan een klimaat waardoor moslims zich minder prettig voelen, hoe keurig en beschaafd ze ook zijn.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:41 schreef Elgigante het volgende:
Toch hoef je je als Islamitische burger die zich aan de wet houdt en zich een beetje redzaam maakt in de maatschappij (zoals jij en ik bijv) absoluut geen zorgen te maken hoor.
Je lsaat de spijker op de kop. De groep die Wilders als uitgangspunt neemt om zijn politiek op te baseren (hij heeft uiteraard meer in zijn program staan, maar dit bezorgt hem zijn 'status') beredeneert mijns inziens teveel op emotie en dat gaat uiteraard botsen i een Calvinistische nuchtere samenleving als de Nederlandse, waar Wilders een exponent van is en dit in extreme doorvoert.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:53 schreef Coone het volgende:
[..]
Daar heb je wellicht gelijk in maar dat is natuurlijk rationeel. Gevoelsmatig kan het heel anders liggen. Mensen reageren toch vaak op een atmosfeer en een klimaat, niet zozeer op hele rationele zaken. En Wilders draagt in mijn ogen wel bij aan een klimaat waardoor moslims zich minder prettig voelen, hoe keurig en beschaafd ze ook zijn.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:45 schreef Elgigante het volgende:
Ik vind niet dat Wilders dit tactisch aanpakt nee en hij heeft in de gaten hoe belangrijk de media zijn als het gaat om naamsbekendheid en idee-verspreiding ivm een op te richten partij.
Hij wil vaste voet aan de grond.
En terecht als hij zich daarover beklaagt maar waarom details erbij gaan lopen verzinnen als 'ik zie geen daglicht blabla' terwijl er op foto's duidelijk te zien is dat er wel degelijk daglicht is. Dat noem ik slachtoffergedrag en zielig doen om aandacht te trekken.quote:Hij mag zich wel beklagen dat ie in een cel zit, vind ik niks slachtofferigs aan.
Zonder meer waar, Donner is imho dan ook een van de slechtse ministers in dit kabinet.quote:En bovendien vind ik dat Donner deels debet is aan deze situatie door onzin te verkondigen die Wilders dan via de media weer weerspreekt, waardoor sommigen dát weer zien als de slachtofferrol.
In de Kamer is hij anders aardig veilig gebleken, sterker nog, Hirsi Ali werdt er op aangesproken dat zij dat als voorwendsel gebruikte om niet in de Kamer aanwezig te zijn om die reden.quote:De media zijn het klankbord van Wilders, kan ik inkomen als je veiligheid in de Kamer nauwelijks gegarandeerd kan worden.
Dan zijn we het over de meeste zaken wel eens denk ik, en dan hoop ik dat de storm rond en vanuit Wilders zsm weer gaat liggen.quote:Op vrijdag 22 april 2005 13:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Inderdaad.
[..]
En terecht als hij zich daarover beklaagt maar waarom details erbij gaan lopen verzinnen als 'ik zie geen daglicht blabla' terwijl er op foto's duidelijk te zien is dat er wel degelijk daglicht is. Dat noem ik slachtoffergedrag en zielig doen om aandacht te trekken.
[..]
Zonder meer waar, Donner is imho dan ook een van de slechtse ministers in dit kabinet.
[..]
In de Kamer is hij anders aardig veilig gebleken, sterker nog, Hirsi Ali werdt er op aangesproken dat zij dat als voorwendsel gebruikte om niet in de Kamer aanwezig te zijn om die reden.
vind ik ookquote:Op donderdag 21 april 2005 13:30 schreef PLAE@ het volgende:
Die man krijgt veels te veel aandacht als je het mij vraagt.
(van ander forum)quote:Foto's Wilders duiken op meer plekken op
Opnieuw zijn er foto's van het onafhankelijke Kamerlid Geert Wilders opgedoken. Ditmaal verschenen ze in Rotterdam en Den Haag. Daar werden deze ochtend bij de foto's waxinelichtjes, rouwbloemen en speelgoedbeertjes aangetroffen. Wilders heeft wederom bij de politie aangifte gedaan.
In het park bij de Euromast in Rotterdam werden circa veertig afbeeldingen aangetroffen van het bedreigde Kamerlid. Alle spullen zijn door de politie meegenomen voor sporenonderzoek. "We hebben nog geen idee wie deze plakker is en waarom hij dit doet", aldus een woordvoerder.
Eerder doken in Rotterdam-Zuid ook al foto's van Wilders in drie straten op. Ook daar brandden waxinelichtjes en lagen er knuffelbeertjes. Daarvan deed de politicus al aangifte en zei geschokt te zijn. Sinds de moord op Theo van Gogh zit Wilders ondergedoken. Vrijwel de gehele periode bracht hij door in een cel op Kamp Zeist. Dinsdag zal hij verhuizen naar een extra beveiligd appartement.
Vandaag zal Wilders zijn nieuwe boek 'Kies voor Vrijheid' signeren in Den Haag. Eerder werd een signeersessie afgeblazen, omdat het personeel risico's zou kunnen lopen. Nu zijn er extra maatregelen getroffen, waardoor het wel doorgang kan vinden.
quote:De plaatser van de foto's van het Onafhankelijke Kamerlid Geert Wilders heeft zich gemeld bij de politie. Dat meldt RTV Rijnmond. Een Rotterdamse kunstenaar heeft de verantwoordelijkheid voor de plaatsing opgeëist. Bij een aantal foto's lagen knuffelbeertjes, rouwbloemen en brandden waxinelichtjes. De man is aangehouden.
De foto's werden op diverse plaatsen in Rotterdam en Den Haag verspreid. Naar eigen zeggen had de kunstenaar geen politiek doel met het plaatsen van de foto's. Het waren volgens hem decorstukken voor een geschiedenis die nooit heeft plaatsgevonden, behalve in de beleving van de toeschouwer.
Lange tijd was onduidelijk wie de foto's had geplaatst. De afbeeldingen schokten Wilders. Hij deed in beide gevallen aangifte bij de politie.
Weer een vooroordeel niet bevestigdquote:Op dinsdag 3 mei 2005 18:53 schreef HarigeKerel het volgende:
Ah een kunstenaar, het was weer eens zo'n linkse uitkering vanger!
Het land uit met die gochem!![]()
Want een Marokkaan kan niet kunstzinnig zijn?quote:
Indrukwekkend!quote:Op dinsdag 3 mei 2005 18:50 schreef Mutant01 het volgende:
De foto's werden op diverse plaatsen in Rotterdam en Den Haag verspreid. Naar eigen zeggen had de kunstenaar geen politiek doel met het plaatsen van de foto's. Het waren volgens hem decorstukken voor een geschiedenis die nooit heeft plaatsgevonden, behalve in de beleving van de toeschouwer.
En? Hoe zie je het nu?quote:Op donderdag 21 april 2005 00:50 schreef zoalshetis het volgende:
een kleuter kan de was doen tenaanzien van dit "grapje". kom op zeg, als het sympathisanten waren geweest hadden die zich wel gemeld en bleek het allang een storm in een glas water. nu zie ik het idd nog als aanval op de rechtstaat en democratie. onze meningen zijn idd basaal heel anders.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |