hey, ik woon er, daarom kom je toch ook elke keer langsquote:
Ik was vandaag in Groningen voor een theaterwedstrijd. Heb het liedje over de Dom gezongen en heb ze herhaaldelijk gefeliciteerd met hun Martinitoren maar er telkens fijntje bij vermeld dat onze reus net iets hoger is..quote:Op donderdag 21 april 2005 23:30 schreef dribbel79 het volgende:
ik krijg altijd kippenvel als ik vanaf de mariaplaats naar de Zadelstraat loop...dan draai je de Zadelstraat in en daar staat ze...De Dom...
* dribbel79 zucht
ren je snel terug naar staiway voor een biertje om het ritueel vervolgens te herhalen...
Het is iets minder met de inbraken momenteel. De afgelopen 3 jaar is alleen mijn antenne gebroken (toevallig 2 weken geleden) maar inbraken en diefstal is sterk afgenomen hier in Wittevrouwen...klop, klop,klopquote:Op zaterdag 7 mei 2005 21:22 schreef ButcherBird het volgende:
Heb 4 jaar in Wittevrouwen gewoond, ik vond het daar absoluut. Goede sfeer , zou er zo weer gaan wonen. Wel erg veel autoinbraken , bij mij 3x
.
Prima hoorquote:Op donderdag 21 juli 2005 07:30 schreef DennisMoore het volgende:
En hoe is 't rond station Overvecht?
Tuindorp?quote:Op donderdag 21 juli 2005 14:29 schreef Naamah het volgende:
De centrumkant van station Overvecht is echt een supermooie wijk!
Dat is voor starters onbetaalbaar.. En naar mijn mening in prijs/kwaliteit verhouding te duur.quote:
En bedankt, he? Ik woon ook in een flat in Kanaleneiland en kom toch weinig tuig tegen hierquote:Op vrijdag 22 juli 2005 11:56 schreef SlaadjeBla het volgende:
Ik woon in hartje Kanaleneiland en heb niet zoveel te klagen. Ga er alleen NIET in een flatje wonen, want dan woon je tussen het tuig. Aangezien al het tuig uit de flats komt en daartussen verzamelt, heb ik het relatief rustig.
quote:Op vrijdag 22 juli 2005 12:05 schreef Chevalric het volgende:
[..]
En bedankt, he? Ik woon ook in een flat in Kanaleneiland en kom toch weinig tuig tegen hierMaar ik neem aan dat je de flats in het midden van Kanaleneiland bedoeld, en niet de grotere flats aan de zuidwest kant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |