Ik herken wel ongeveer een normale orgasme tussen een heerlijk gevoel, ik zeg voorzichtig ongeveer, want dat is natuurlijk nooit te schattenquote:Op maandag 18 april 2005 21:30 schreef speknek het volgende:
Lijkt me gewoon typisch zo'n meisje die eigenlijk nog nooit is klaargekomen. En denkt dat over je hele lichaam beginnen te trillen en een lekker gevoel krijgen hetzelfde is.
Dank je voor deze normale reactiequote:Op maandag 18 april 2005 21:32 schreef erodome het volgende:
Full body orgasm noemen ze dat, is absoluut mogelijk, nek is daar vrij gevoelig voor...
Ik ben honderd procent man, dank uquote:
Discovery Channel 23:00-23:30 Sex sense: Sexual healingquote:Op dinsdag 19 april 2005 09:53 schreef Tha_Flash het volgende:
Was gisteravond om een uurtje of half 1 op Discovery Channel een heel item over.
Uhhhh, ja zou kunnen.quote:Op dinsdag 19 april 2005 10:45 schreef teckna het volgende:
[..]
Ik ben honderd procent man, dank u![]()
[..]
Discovery Channel 23:00-23:30 Sex sense: Sexual healing
Discovery Channel 23:30-00:00 Sex sense: Sex and disabilities
Ik vermoed die laatste maar zeker weten doe ik het niet. Mogelijk kan het ook komen door Kataplexie? aangezien het onderwerp sex and disabilities is![]()
M.a.w. dat doet ze nooit?quote:Op donderdag 21 april 2005 15:24 schreef RM-rf het volgende:
Ik kan klaarkomen als mn vrouw voor me kookt, of stofzuigt ...
sterker nog, dat is beter dan sex zelf
integendeel, ik ben een viriel persoon, en heb vaak weer zin kort na een orgasme, alhoewel dat dan bij vrouwen toch wat langer duurt ...quote:
NOOOO geen resetquote:Op donderdag 21 april 2005 15:11 schreef Yashaaaaa het volgende:
OMFG TECKNA
moeten wij jou nog serieus nemen
RESET
jammer dat het zolang gelee is maar moet ff reagerenquote:Op maandag 18 april 2005 21:27 schreef kikoooooo het volgende:
Ik kom al klaar als ik gewoon loop, kun je nagaan
Yeah right...quote:Op maandag 18 april 2005 21:01 schreef teckna het volgende:
Iemand die ik ontmoet heb heeft dus dat ze echt kan klaarkomen doordat er iemand in haar nek/keel/rug masseert/kietelt. zelfs tot meerdere keren achter elkaar. Ik heb hiervoor dus nooit iets over gehoord en vind het op zich wel raar maar aan de andere kant ook zelf erg erotisch door haar op deze manier te stimuleren (Ikzelf ben nogal euh, ik raak nogal geil doordat ik iemand anders zie genieten, dat is mijn get hot on punt)
Ik vroeg mij af of meerdere mensen dit hebben of herkennen aangezien ik hier voorheen nog nooit over gehoord heb.
Niet dat ik niet geloof dat het bestaat hoor, maareh, je weet dat het op tv nogal makkelijk faken is? Dat die seksuoloog niet eens een seksuoloog hoeft te zijn, of dat dat orgasme gewoon echt hartstikke nep is...quote:Op vrijdag 17 juni 2005 13:58 schreef erodome het volgende:
Heb het op tv gezien dat een sexuoloog het bij iemand deed en het werkte...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |