quote:Op maandag 18 april 2005 09:53 schreef Bastard het volgende:
[..]
Oh ja... met die uitgemolken chubby loodgieter..
quote:Op maandag 18 april 2005 10:07 schreef twi het volgende:
Geen OP inderdaadmeer. Boeiend, iedereen die een hekel had aan de Xbox heeft er inmiddels al eentje staan, en velen hun PS2 en NGC verkochtWe hoeven niemand meer te overtuigen met wat plaatjes en tekstjes
Wtf ron jeremy echt in een mario pakquote:Op maandag 18 april 2005 10:04 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
[afbeelding].
Maar goed, ff ontopic.
Wel goed dat MS nog tot 2007 nieuwe XBOX titels op de markt brengt.
quote:Op maandag 18 april 2005 10:07 schreef NiteSpeed het volgende:
Die man lijkt heel erg op Ron Jeremy.
kan je dit een beetje onderbouwen???quote:Op maandag 18 april 2005 14:01 schreef Alfa_Boy het volgende:
Die beelden van Gammo waren toch wel zwaar lachtwekkend, als dit GT4 zou gaan moeten worden voor de xbox, hahaha
quote:Ook zijn, op dat ene nieuwe bos-level, de circuits erg kaal vormgegeven.
Gammo heeft waarschijnlijk een oude beta gebruikt (review release is nog geen 2 weken uit), gecombineerd met iemand die niet kan rijden en het ziet er dan gewoon ruk uit.quote:Op maandag 18 april 2005 14:21 schreef Alfa_Boy het volgende:
Na de filmpjes wil ik mijn mening wel wat bijstellen, ik heb ze ff snel bekeken.
Maar wat ik net allemaal vertelde was gebaseerd op de aflevering van gammo. Spelen ze daar soms met oude beta;s ofzo?
Dat laatste filmpje met die audi is zelfs errug mooiDe omgeving ziet er goed uit
Sorry als ik jullie op de pik heb getrapt, maar ja, ik heb jullie wel ff lekker pissig gemaakt, en dat is ook leuk
je kunt de career-mode ook geheel online spelenquote:Op maandag 18 april 2005 14:31 schreef Alfa_Boy het volgende:
Nou, gt4 ziet er ingame anders aardig lekker uit hoor. Ik weet niet of je zelf ook nog een PS2 hebt met gt4.
Maar dat forza zo realistisch wordt kan ik me haast niet voorstellen, maar het is goed mogelijk, aangezien ik het niet in mijn vingers heb gehad.
En het was niet op een filmpje gebaseerd, ik heb oudere filmpjes gezien die zich afspeelde op een oval, bij zowel overdag als 's avond en dat was niet echt iets om naar uit te kijken.
Maar goed, als het over een paar weken uitkomt, dan zullen we wel zien hoe het speelt, ik heb de pre-order toch al een tijd lopen.
Maar klopt het ook dat je je kampioenschappen online kunt racen, want dat had ik ergens gelezen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |