abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_26314200
Zal me eerst even voorstellen wie ik ben wat ik doe etc

Naam: Kevin
Leeftijd: 21 geboren in 83 Duh!!
Woon in: Dordrecht (Zuid-Holland) Dah!
Beroep: Industrieel spuiter (meubels/interieurs)
Heb mn rijbewijs rijd in een Opel Astra sport
En woon nog thuis
En een heb lieve vriendin

En heb geen vrienden! Nooit echt vrienden gehad ook eigenlijk waarom dunno...was niet zon vriendjes maker iniedergeval nooit echte vrienden gehad.


Ben goed opgevoed.
Ouders werken beide hard en hebben dat altijd gedaan allebei hun school niet afgemaakt.
Hebben veel voor anderen over als diegene dat verdiend.
Verdien je het dan krijg je het is er bij mij ingegoten en toch heb ik nu niet (alles) wat ik wil.
Omdat het me fokking niet lukt om te doen wat ik echt wil omdat ik niet (zeker) weet WAT ik wil.

Zal nu het verhaal ff duidelijk maken het zal wel lang worden maarja I NEED HELP!!!

Goede jeugd gehad wel éen jaar gepest op de lagere school in groep zeven, ziek er van geweest (ja stress doet een hoop met een mens) heb me letterlijk en figuurlijk leeggekotst.
Hard van me af geschopt (ook letterlijk en figuurlijk)
Kon goed leren al moest ik er wel mn best voor doen en haalde goede cijfers.
Kwam niet zoveel buiten en had niet echt hobbies of sporten ik keek wel graag voetbal en deed het zelf ook graag kon/kan er alleen geen zak van.
Had niet veel vrienden wel éen (.naam.).. vanaf groep drie mee omgegaan tot groep zeven en ik door hem plus wat meelopers gepest werd.. heeft een jaar geduurd en was over.
Werden weer redelijke maatjes maar hield niet over. Heb hem hele tijd terug nogwel eens gezien erg veranderd aardige gozer verder niks.
Heb ook nogwel andere vrienden gehad maar ook niet echt boeiend en belangrijk.

Toen kwam de middelbare school.
Je kent het wel groep acht kiezen welke school blablabla!
En ging verhuizen.
School gekozen werd de Land en tuinbouw (LAS) in Dordrecht dunno why was Vmbo/Mavo
Ik kon Mavo aan alleen deed wat lager omdat ik lui was/ben.
Ging daar wel redelijk allemaal klasgenoot woonde in dezelfde straat mee fietsen werden maatjes (gingen samen vaak vissen) middelbare school ging wel goed was een luie leerling en deed de eerste twee periodes altijd mijn best en de laatste geen FUCK! Zodat mn eind resultaat net voldoende was (ze noemden me en nu nog het zesje)
Toen moest ik weer kiezen verder leren of werken!
Wilde eerst verder leren de (HAS) school ernaast en wilde iets met tuinen gaan doen,
Maar dat leek me ook niks altijd in die bagger van een ander ploeteren.
Ik hielp vaak mn vader en de buurman verder op met timmerklusjes
laminaat leggen, traphuizen betimmeren, etc je kent het wel
Klasgenoot uit de zelfde straat ging Leren/werken via Deltametaal
Werd/is lasser/bankwerker, dat leek me niks!
Hij had folders en alles ik die doorgelezen ik zag staan (.naam.) shipyard zoekt leerling timmerlui/interieur bouwers.
Ik dacht dat is iets voor mij! Lekker met mn handen werken en lekker timmeren!
Ik gebeld hmmm we hebben er net 2 aangenomen en dat is de limiet.
KUT! Dacht ik ze hadden wel mn nummer genoteerd in geval dat er 1 ofzo zou afzeggen.
Dat gebeurde niet... wel belden ze of ik intresse had in een baan als spuiter..
Wist niet wat het was maar wilde wel kijken zo gezegd zogedaan en ik vond het wel wat
En ik werk er nu bijna 6 jaar met daarvan de eerste 2 jaar een leer werk contract en nu ruim 3,5 jaar in dienst maar ben dat nu dus zat! Mijn hele leven zelfs maar daar zo verder meer over.

Ben in de tussentijd mijn Hele lieve vriendin tegengekomen via (ja) internet ze woont ook in Dordrecht en heeft van huis uit de nodige problemen gehad en nogsteeds gaat nu wat beter (ouders eindelijk gescheiden)
Toen ik haar leerde kennen was het niks met haar deed niets aan school was er nooit maar haalde het net door mijn gepush en gepreek (ben zelfs een keer uit mn werk meteen naar dr toegegaan om dr verrot te schelden)
Ging goed tussen ons maar er is al een tijdje een struggle over wat we met elkaar aanmoeten.
We hebben nu 4 jaar, 1e jaar was top 2e minder 3e wel ok 4e weer minder.
Ze is vreselijk lief maar ook koppig,eigenwijs en snel boos.
De laatste tijd gaat het dus erg slecht ik slaap daar veel en ja dat is het eigenlijk we slapen.
En doen de dingen die een bejaard echtpaar doen
Zei gaat nu goed naar school en heeft dr Mbo 4 secretarieel binnen en werkt nu tijdelijk om het gat tussen school en de nieuwe opleiding te vullen in september.

Ik werk elke dag van 7:45 tot 16:30
Al bijna zes jaar (heb je net ookal gelezen)
En ga op maandag en dinsdag avond naar school om nivo 3 erbij te halen waar ik nu een jaar te lang over doe en zoals ik nu doorga nogwel 10 jaar want ik kan me er niet toe zetten om het af te maken en er elke maandag en dinsdag te zijn..
Mijn werk betaald dit en ik moet dit afmaken anders moet ik het hele bedrag (1500,- ongv)
Terug betalen.. wat logisch is.
Alleen ik heb GEEN FOKKING zin meer in m’n werk en dus ook niet in die opleiding!

Ik wil wat doen met mn leven!
Iniedergeval een andere baan iets waar ik me in kan vinden iets met muziek en mensen
Ben gek van hip-hop en ookwel andere muziek die lekker klinkt.
Maar wat kan ik er mee? Wat moet ik met mn leven?!!
Fantaseer vaak over dingen, wat als ik dit wat als ik dat.
Soms loop ik in een winkel en dan denk ik WTF!?! dit wil ik! (in een muziek winkel b.v)
Ik game me helemaal suf Pc,Pstwo, Cube en Xbox heb ze allemaal heb ruim 60 legaal gekochte games.

Ik fantaseer over van alles wat ik wil
Ik haat die je moet kiezen maatschapij!!
Ik heb verkeerd gekozen... en 6 jaar opgefucked.. maar dat vertellen ze je niet als ze zeggen dat je moet kiezen...
Nou ben ik niet meteen zielig want ik heb het goed en breng 1300,- in de maand binnen waarvan ik maar 50,- aan mn ouders (moet) geven om de kast te vullen met snoep enzo (meer hoeft niet ze hebben liever dat ik spaar)

Maar ik ben het gewoon zat ik wil iets doen.. maar als je zoveel geld gewend bent en een baan hebt en het verder goed hebt durf je niet zomaar ineens iets anders te doen....
Ik zit dus met een probleem..wat moet ik doen?!!

Stoppen met mn huidige werk en een andere baan zoeken die mischien wat minder verdient maar wel is wat ik zoek.
Hobbie zoeken wat ik al geprobeerd heb maar niks opleverde?

Ik stop ff het is al laat

Weten jullie iets? Of heb je hetzelfde probleem? Help me!.

En vraag maar raak want ik ben fokking wanhopig..


[ Bericht 1% gewijzigd door Sickert op 18-04-2005 03:12:45 ]
Narf!
pi_26314244
praat er eens irl met een decaan van een school over.. die krijgen vaker mensen die niet weten wat ze willen
je moet iig iets kiezen waar je zelf plezier in hebt.. zo verdergaan, daar wordt jij niet gelukkig van

ik kan ook wel full-time aan de slag in een vleesfabriek, met een zeer lekker loon, maar ik wil toch ècht iets anders, dus ga ik studeren, alleen ook eerst verkeerd gekozen en daardoor 2 jaar versplilt, maar het belangrijkste voor mij is niet het geld dat ik misgelopen ben / misloop, maar dat ik het leuk vind wat ik doe.. geld verdienen kan altijd nog wel, maar dan wèl met iets wat ik leuk vind .
dag
  † In Memoriam † maandag 18 april 2005 @ 06:32:40 #3
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_26314882
quote:
Op maandag 18 april 2005 03:03 schreef Sickert het volgende:

En ga op maandag en dinsdag avond naar school om nivo 3 erbij te halen waar ik nu een jaar te lang over doe en zoals ik nu doorga nogwel 10 jaar want ik kan me er niet toe zetten om het af te maken en er elke maandag en dinsdag te zijn..
Mijn werk betaald dit en ik moet dit afmaken anders moet ik het hele bedrag (1500,- ongv)
Terug betalen.. wat logisch is.
Alleen ik heb GEEN FOKKING zin meer in m’n werk en dus ook niet in die opleiding!

Ik wil wat doen met mn leven!
Iedereen zit wel eens voor lange tijd in een studiedip
Ga praten met een mentor en probeer toch jezelf te dwingen die opleiding af te maken (je schrijft meerdere malen dat je verder wil , toekomst ect. Je toekomst ziet er nu eenmaal veel beter uit als je laat zien dat je doorzettingsvermogen hebt en dús dat papiertje binnenhebt )
quote:
Iniedergeval een andere baan iets waar ik me in kan vinden iets met muziek en mensen
Ben gek van hip-hop en ookwel andere muziek die lekker klinkt.
Maar wat kan ik er mee? Wat moet ik met mn leven?!!


Hobbie zoeken wat ik al geprobeerd heb maar niks opleverde?
Doe iets als vrijwilliger in het jongerenwerk, iets met hip-hop avonden organiseren?
ALS HOBBIE...
  maandag 18 april 2005 @ 07:06:27 #4
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_26314929
LIF--> R&P
pi_26315163
mja weet het echt niet meer hoor heb me vandaag maar ziek gemeld want heb vannacht niet geslapen en kan nu nog niet slapen en toen ik net belde wist ik meteen waarom ik mn werk zo zat ben godver neemt een van de 2 bazen op met een fokking schacherijnige stem door alleen zn naam te zeggen en dan vertel je dat je je ziek gemeld hebt word er gezegd.. Wat hebbie? ik doe mn verhaal dat ik niet geslapen heb en beroerd voel ok beterschap dag! met een stem van ja het zalwel
nou dan krijg je echt zin in je werk..

@ Loedertje

je hebt gelijk ik moet mn opleiding afmaken en dat wil ik ook ookal lukt het voor geen meter en is het in het vakgebied wat ik nu doe en waar ik niet mee verder wil het is industrieel spuiten nivo 3 en ik wil gewoon ander werk niet meer in een fabriek... niks meer met chemische troep dus mja daar moet ik over nadenken

@petre

het geld boeit me ook niet zoveel wil best minder gaan verdienen om een leukere baan te hebben
ben zelfs bereid om mn auto weg te doen.
Ik heb het altijd naar mn zijn gehad op mn werk tot de laatste maanden, mensen die vervelend doen (bazen) werk dat gewoon gaat vervelen omdat het constant hetzelfde is
wil gewoon iets anders maar wat kan je met je vmbo/mavo diploma? geen fuck!

Narf!
pi_26315164
Ga reizen, lekker de wereld over. Neem de tijd!
...wat een klein burgerlijk gezeik van al die muffe normen & waarden polder mensjes...
pi_26315289
quote:
Op maandag 18 april 2005 08:10 schreef FatherJack het volgende:
Ga reizen, lekker de wereld over. Neem de tijd!
Tja daar zit wat in.. maar ben niet iemand die zo maar zn spullen pakt en opstapt.
en ik zie mn ouders nou niet echt staan springen
nou doe ik het wel voor mezelf maar ik weet dan weer hoe het gaat..
En je werk dan? doe normaal! etc...

fuck man life's a bitch als je niet weet wat je wil.. en moet doen
Narf!
pi_26315317
Staar je niet blind op die kosten van je school. Als je er werkelijk geen kont aanvindt en ervan af wilt, kun je 1500 euro toch wel op een of andere manier betalen?
Maar voordat je zulke rigoreuze stappen gaat ondernemen: Zet alles eens op een rijtje. Is het verschrikkelijk om door te gaan tot je dat diploma binnen hebt? Je kunt toch tot die tijd eens kijken of er andere banen zijn die je leuk lijken en waar je voor gekwalificeerd bent? Je kunt altijd solliciteren, dat kan geen kwaad? Mocht je iets vinden wat je echt super vind, dan is het misschien wel zo dat je nieuwe baas je studieschuld meeneemt (zou er niet al te veel op rekenen, maar het zou kunnen..)..
Triumph starts with a try and ends with an oempfh
  maandag 18 april 2005 @ 08:35:51 #9
65762 ozzyat105
rock&roll high school
pi_26315348
Sowieso is het heel goed dat je er nu uitgebreid bij stilstaat wat je wilt met je leven!
Je bent nog jong zat om eens te proberen wat je allemaal leuk vind om te doen.

Veel geld verdienen is zeker niet het belangrijkste dus laat je daar niet door leiden.
Ik kan je maar 1 advies geven :

volg je gevoel nu en niet je verstand!


succes
reach out and touch faith
  maandag 18 april 2005 @ 08:53:02 #10
108997 Eucalipta
Knibbel Knabbel Knuisje
pi_26315499
Ik zou wat jij voelt niet te licht opvatten. Hoe lang heb je dit gevoel al? Als ik je zo hoor, dan lijkt het wel of ik over mezelf lees.... Ik ben nu overspannen. Niet erg overspannen maar toch..... Als ik jou was zou ik je droom achterna gaan. Probeer bijvoorbeeld werk te vinden op een zaterdag in een muziek winkel... of in een Game shop. Kun je kijken of het echt leuk is. Een vriend van me werkt fulltime in een game shop en hij gaat iedere ochtend fluitend naar zijn werk. Games zijn namelijk zijn passie. Met mij gaat het nu ook stukken beter ik weet wat ik nu wil en ga ervoor. Het is belangrijk dat je kleine doelen voor jezelf stelt. Dus probeer het werk dat je leuk lijkt eens uit op een zaterdag. Ga bij die leuke winkel langs en vraag of ze iemand zoeken voor een zaterdag of een koopavond. Die 1500 euro om je studie terug te betalen heb jij zo bij elkaar gespaard. Aangezien je nog thuis woont? Dus maak je daar niet druk om. Je bent nu nog jong. Als je zo blijft doorgaan ga je er aan onderdoor. Wat heb je liever? Iets minder geld en een goede gezondheid en dat je vrolijk naar je werk gaat. Of iets meer geld en in de ziektewet omdat je een burn out hebt of depressief bent. Je moet uiteraard doen wat je zelf wil, niemand kan namelijk voor jou beslissen wat je moet doen. Jij bent de baas over je eigen leven. Eigenlijk weet je denk ik zelf ook wel wat je moet. Ga er gewoon voor, je leeft maar 1 keer. Niet denken, maar doen! Niet twijfelen. Al ga je op je bek... Als je iets echt wil dan kun je het! Doorgaan is geen optie voor je lees ik uit je bericht. Na 6 jaar zit je niet in een studie dipje dan weet je wel waar je het over hebt. Jij bent nu aan het twijfelen over je "schuld" aan het bedrijf waar je voor werkt , of je wel genoeg zult verdienen en of het werk leuk is. Die schuld kun je makkelijk aflossen! Het is zonde, maar ach geestelijke gezondheid mag was kosten Vraag eens aan iemand die in een muziek winkel werkt wat hij/ zij ongeveer verdient (kijk wel of ze ong jou leeftijd zijn) Ga het werk eens doen op een zaterdag, dan kun je meteen zien of het leuk is!

Heel veel suc6 met wat je doet, maar DOE iets want nu zit je alleen maar te piekeren en van piekeren komt onrust! En dan voel je je KUT........
pi_26315561
Misschien maar eens op jezelf gaan wonen? Heb je andere dingen aan je koppie. Ga sporten oid en leg daar je contacten.
pi_26317028
thnx allemaal
een muziek winkel had ik ook al aan gedacht dat lijkt me ook erg leuk
games winkel lijkt me wat minder, de free recordshop verkoopt ook games en dat lijkt me dan wat beter omdat je dan een beetje van beide hebt
straks eerst maar eens met 1 van mn ouder praten en kijken wat die er van vinden
Narf!
pi_26317096
ik zou een jaar gaan backpacken naar australie ofzo.
en dat is serieus bedoeld.
pi_26317103
Ik zou terug naar school gaan.
pi_26319853
Net met mn ouders gesproken.. die hadden het er over dat het een tijdelijke dip was.. en dat het wel over zou gaan
die reactie had ik wel een beetje verwacht maar ze kunnen zich moelijk verplaatsten in mijn situatie
mijn vader is elke dag buiten mn moeder werkt met verschillende mensen
ik zit elke dag in de zelfde stink ruimte en die is gaan vervelen
en die ben ik echt zat
Narf!
  maandag 18 april 2005 @ 13:38:10 #16
86044 Neverland
Still the same only different.
pi_26321426
quote:
Op maandag 18 april 2005 12:37 schreef Sickert het volgende:
Net met mn ouders gesproken.. die hadden het er over dat het een tijdelijke dip was.. en dat het wel over zou gaan
die reactie had ik wel een beetje verwacht maar ze kunnen zich moelijk verplaatsten in mijn situatie
mijn vader is elke dag buiten mn moeder werkt met verschillende mensen
ik zit elke dag in de zelfde stink ruimte en die is gaan vervelen
en die ben ik echt zat
Hoelang zit je er al mee dan? ik bedoel als je er al maanden mee zit dan zal het echt geen tijdelijke dip zijn hoor! Ik ben zelf een aantal jaar terug een keer gestopt met een opleiding, waarvan mijn ouders eerst ook dachten dat het een tijdelijke dip was, nou niet dus 3 maand later alsnog gestopt.
Maar goed afhankelijk van hoe lang je er al mee zit zou ik het nog een tijdje aankijken en je voelt zelf wel of je zelfs dat niet meer kan/wil...en dan moet je dat ook beslist niet doen en gewoon direct kappen (wel overleggen/uitleggen aan je ouders uiteraard)! Je hoeft niet met heel veel plezier naar je werkt te gaan elke dag maar er tegenopzitten is al helemaal geen optie! Veel succes in ieder geval!
Sometimes I feel like a burned up letter, no one can read me...
pi_26321557
Misschien weer naar school gaan indeed. Ideaal voor nieuwe contacten. En je kan je meteen focussen op een nieuwe carriere...
pi_26323184
quote:
Op maandag 18 april 2005 13:38 schreef Neverland het volgende:

[..]

Hoelang zit je er al mee dan? ik bedoel als je er al maanden mee zit dan zal het echt geen tijdelijke dip zijn hoor! Ik ben zelf een aantal jaar terug een keer gestopt met een opleiding, waarvan mijn ouders eerst ook dachten dat het een tijdelijke dip was, nou niet dus 3 maand later alsnog gestopt.
Maar goed afhankelijk van hoe lang je er al mee zit zou ik het nog een tijdje aankijken en je voelt zelf wel of je zelfs dat niet meer kan/wil...en dan moet je dat ook beslist niet doen en gewoon direct kappen (wel overleggen/uitleggen aan je ouders uiteraard)! Je hoeft niet met heel veel plezier naar je werkt te gaan elke dag maar er tegenopzitten is al helemaal geen optie! Veel succes in ieder geval!
ben het al maanden zat en heb al eerder een dip gehad..
ik zie nu elke dag 50 dezelfde mensen en het zijn bijna allemaal van die simpele mensen die dr eigen dorp nooit uitkomen en het al raar vinden als je je brood in een zakje meeneemt ipv een brood doos
was in het begin wel grappig maar gaat nu vervelen
heb het wel goed op mn werk het is niet super zwaar en ook niet stresvol
alleen ben de situatie zat.. elkde dag in de zelfde loods
moet gewoon goed nadenken.. weet wel dat ik dit niet meer wel wat wel dat weet ik ook niet
Narf!
pi_26340344
quote:
Op maandag 18 april 2005 08:29 schreef Sickert het volgende:

[..]

Tja daar zit wat in.. maar ben niet iemand die zo maar zn spullen pakt en opstapt.
en ik zie mn ouders nou niet echt staan springen
nou doe ik het wel voor mezelf maar ik weet dan weer hoe het gaat..
En je werk dan? doe normaal! etc...

fuck man life's a bitch als je niet weet wat je wil.. en moet doen
Kerel, je moet nog 40 jaar werken. Als je 50 bent ga je ook niet meer met je rugzak door azie.
Je kan er misschien een half jaar er voor uittrekken, nu alvast regelen dat je of terug kan naar je baan of dat je wat anders hebt.
Of een andere baan in een andere stad? Succes iig.
...wat een klein burgerlijk gezeik van al die muffe normen & waarden polder mensjes...
  dinsdag 19 april 2005 @ 10:07:03 #20
86044 Neverland
Still the same only different.
pi_26341931
Als je er echt al maanden mee zit en het gevoel niet weg gaat, zou ik stoppen met werken, of nu nog eventjes doorgaan en ondertussen proberen uit te vinden wat je wilt! Mocht dit niet lukken zou ik er als ik jou was ook een tijdje tussenuit gaan, eventjes helemaal weg! En dan kun je uitgebreid nadenken over hoe of wat..maar wat FatherJack ook zegt, je moet het wel ffies goed regelen vantevoren natuurlijk...
Sometimes I feel like a burned up letter, no one can read me...
pi_26342026
Tja, de meesten die vroeg een keuze moeten maken komen daar op terug.
Jij dus ook.

Dat is niet erg.

Explore je mogelijkheden...
Wat kun je vanaf hier....?

Misschien is dit al gezegd maar ik heb niet alles doorgelezen....
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
  dinsdag 19 april 2005 @ 10:59:18 #22
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_26342950
quote:
Ik heb verkeerd gekozen... en 6 jaar opgefucked.. maar dat vertellen ze je niet als ze zeggen dat je moet kiezen...
Herkenbaar. Ik vind dat studieadviseurs en decanen en al dat soort mensen niet je moeten pushen om, als je het op het einde van je opleiding niet meer weet, zo snel mogelijk een studie te kiezen. Dan is het beter om een jaartje een rustig simpel baantje te nemen zodat je rustig kan kijken wat je nou eigenlijk wil. Anders ben je aan het kiezen om het kiezen en niet om het willen, en dat werkt niet.
  dinsdag 19 april 2005 @ 15:15:02 #23
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_26349453
Ik ben m'n studie ook zat. Vanaf de basisschool vind ik het altijd al leuk om creatief bezig te zijn, cartoons te tekenen, te schilderen, photoshoppen .... en wat doe ik? Bioinformatica (HBO), waar je databases moet bouwen voor eiwitten en moet kijken hoeveel die eiwitten op elkaar lijken.

Ik denk er over om er mee te stoppen en iets grafisch te doen (kunstacademie of zo), maar ik zit al in het derde jaar ... Aan de andere kant vind ik me te jong (20) om nu al te zeggen "ik doe dit werk/studie omdat ik in het derde jaar zit".

Ik bedoel: Straks over 25 jaar, 2030:
Mijn kind:
"Waarom kies je niks anders, papa? Je vindt het toch niks aan?"
Ik:
"Nou in 2005 vond ik het zonde dat ik toen al in het derde jaar zat!"

  dinsdag 19 april 2005 @ 15:16:17 #24
32346 Xebrozius
tactloze lul
pi_26349481
Even serieus, je kunt altijd veranderen. Jij bent zelf degene die beperkingen oplegt door te zeggen dat iets anders wilt maar het niet kunt.
Als je het niet probeert heb je ook geen recht van spreken dat je het zat bent, simpel.
  dinsdag 19 april 2005 @ 15:18:02 #25
32346 Xebrozius
tactloze lul
pi_26349534
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 15:15 schreef -DailaLama- het volgende:
Ik ben m'n studie ook zat. Vanaf de basisschool vind ik het altijd al leuk om creatief bezig te zijn, cartoons te tekenen, te schilderen, photoshoppen .... en wat doe ik? Bioinformatica (HBO), waar je databases moet bouwen voor eiwitten en moet kijken hoeveel die eiwitten op elkaar lijken.

Ik denk er over om er mee te stoppen en iets grafisch te doen (kunstacademie of zo), maar ik zit al in het derde jaar ... Aan de andere kant vind ik me te jong (20) om nu al te zeggen "ik doe dit werk/studie omdat ik in het derde jaar zit".
Wat een non argument... Ik ben 23 jaar en 1e jaars omdat ik eindelijk een opleiding heb die ik leuk vind.
Grafisch gekut, heerlijk
linkje
  dinsdag 19 april 2005 @ 15:23:08 #26
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_26349663
Wat Xebro zegt. Als je het gevoel hebt dat deze studie niet is wat je wilt en je al -zo veel als mogelijk- het idee hebt te weten waar wel je hart ligt, dan moet je dat nastreven en je niet door eventuele beren op de weg laten tegenhouden.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_26350599
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 15:16 schreef Xebrozius het volgende:
Even serieus, je kunt altijd veranderen. Jij bent zelf degene die beperkingen oplegt door te zeggen dat iets anders wilt maar het niet kunt.
Als je het niet probeert heb je ook geen recht van spreken dat je het zat bent, simpel.
Wat heerlijk om jou hier weer tegen te komen

Maar Xebrozius heeft wel helemaal gelijk.

Je kunt alles wat je wilt, maar legt je zelf beperkingen op....
Ga eens naar www.thehungersite.com en klik elke dag een keer.
  dinsdag 19 april 2005 @ 16:17:26 #28
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_26351163
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 15:18 schreef Xebrozius het volgende:

[..]

Wat een non argument... Ik ben 23 jaar en 1e jaars omdat ik eindelijk een opleiding heb die ik leuk vind.
Grafisch gekut, heerlijk
linkje
Inderdaad, vandaar dat ik ook het een belachelijk argument vindt.
  dinsdag 19 april 2005 @ 16:19:40 #29
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_26351211
Maar, ga je er daadwerkelijk iets mee doen of blijft het bij 'had ik maar, zou ik maar'?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  dinsdag 19 april 2005 @ 16:22:25 #30
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_26351271
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 16:19 schreef Copycat het volgende:
Maar, ga je er daadwerkelijk iets mee doen of blijft het bij 'had ik maar, zou ik maar'?
Ik zit nu nog in de "misschien zou ik ... "-fase.
  dinsdag 19 april 2005 @ 16:32:41 #31
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_26351513
Snap ik. Is natuurlijk ook geen beslissing die je van de een op de andere dag maakt.
Zolang je er voor jezelf maar voor waakt dat die misschien-fase niet te lang gaat duren en mettertijd overgaat in een 'had ik nu maar die kans gegrepen'.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_26351634
hmm is bestwel een goed topic geworden zie ik met meer mensen die dit probleem hebben
ben er over na aan het denken op dit moment om iets van een opleiding te gaan doen of om te gaan backpacken samen met mn vriendin die zit nmlk ook een beetje met wat moet ik!?
dus naja kzie het wel ga er in iedergeval over nadenken
Keep this topic alive! want het is erg fijn om alles hier te lezen want ben na 1 dag al best ver en voel me al een stuk beter
Narf!
pi_26351789
ik ben ook na anderhalf jaar gestopt met de opleiding logistiek..
in september begin ik aan bestuurskunde.. hele andere kant op dus, maar dat lijkt me ècht leuk.
ook omdat ik in mijn vrije tijd al met dat soort dingen bezig ben..
so what dat ik 2 jaar verkloot heb.. ik wil wèl iets doen en leren wat ik leuk vindt, ook in de toekomst.
dag
pi_26352336
ja zit zeker wat in ben wel bereid alles wat ik nu heb op te geven zal wel moeilijk zijn want ik ben helemaal weg van mn auto maarja dat geld kan ik mooi gebruiken om te packen daarintegen
Narf!
  dinsdag 19 april 2005 @ 17:07:01 #35
32346 Xebrozius
tactloze lul
pi_26352338
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 16:39 schreef Sickert het volgende:
om te gaan backpacken samen met mn vriendin
= einde relatie. Een lange tijd enkel op elkaar aangewezen zijn terwijl je in een ander land zit is funest voor een relatie.
Ik spreek uit ervaring .

Tenzij zij dominant is in de relatie en jij gedwee zonder ruggegraat achter haar aanloopt?
pi_26352357
hehe hoezo dat vertel eens Xebrozius.. kzie t probleem niet zo we denken over het algemeen veel hetzelfde
Narf!
  dinsdag 19 april 2005 @ 17:11:23 #37
32346 Xebrozius
tactloze lul
pi_26352452
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 17:08 schreef Sickert het volgende:
hehe hoezo dat vertel eens Xebrozius.. kzie t probleem niet zo we denken over het algemeen veel hetzelfde
Je zult zien dat als je voor een periode van een half jaar alles met elkaar deelt van s'ochtends vroeg tot 's avonds laat de irritatie zal groeien als een grote zwerende puswond openknapt op een gegeven moment.
Het zit hem namelijk niet in het feit hoe vaak jullie het met elkaar eens zijn maar in de dingen die jullie NIET met elkaar eens zijn.
Over het algemeen hetzelfde denken wordt zwaar overschat, zeker tijdens vakanties.
  dinsdag 19 april 2005 @ 17:11:32 #38
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_26352453
Waarom zou je trouwens moeten kiezen? Niemand kan je dat opleggen hoor...WIl/kan je niet kiezen, doe dat dan niet. Kloot lekker wat aan, ga jezelf zoeken ...leef
  dinsdag 19 april 2005 @ 17:13:02 #39
32346 Xebrozius
tactloze lul
pi_26352484
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 17:11 schreef SHE het volgende:
Waarom zou je trouwens moeten kiezen? Niemand kan je dat opleggen hoor...WIl/kan je niet kiezen, doe dat dan niet. Kloot lekker wat aan, ga jezelf zoeken ...leef
Is hij dood dan?
Dit valt in de categorie "volg je hart".
pi_26352673
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 17:11 schreef SHE het volgende:
Waarom zou je trouwens moeten kiezen? Niemand kan je dat opleggen hoor...WIl/kan je niet kiezen, doe dat dan niet. Kloot lekker wat aan, ga jezelf zoeken ...leef
2e fase = kiesen, studie keuze = kiezen.. en ja daar wordt je wel toe gedwongen..
dag
pi_26352905
quote:
Op maandag 18 april 2005 03:03 schreef Sickert het volgende:

Heb mn rijbewijs rijd in een Opel Astra sport
Dit is eigenlijk verreweg het belangwekkendst uit de tekst.
High hopes and aspirations, and years, above my station
Maybe
but all this time I've tried to walk with dignity and pride
pi_26353515
que?
Narf!
  dinsdag 19 april 2005 @ 18:09:56 #43
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_26353700
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 17:22 schreef petre86 het volgende:

[..]

2e fase = kiesen, studie keuze = kiezen.. en ja daar wordt je wel toe gedwongen..
niks moet?

ook kiezen is een keuze hoor
  dinsdag 19 april 2005 @ 19:55:31 #44
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_26356496
quote:
Op dinsdag 19 april 2005 17:22 schreef petre86 het volgende:

[..]

2e fase = kiesen, studie keuze = kiezen.. en ja daar wordt je wel toe gedwongen..
Idd. Daarom vind ik dat ook verkeerd. Tempo, tempo, tempo lijkt het wel. Daarom switchen er ook zo veel mensen van studie.

In Engeland is het heel gebruikelijk dat je na je middelbare schooltijd even afstand neemt en gaat reizen of werken. Een gap year. Hier doen mensen dat ook wel, maar die mensen in mijn omgeving kan ik maar op 1 hand tellen.
pi_26395967
Hallo ff een update hier
Ben informatie aan het zoeken omeen halfjaar/jaar naar Australie te gaan samen met mn vriendin
en daar rond te trekken/werken
vertelde het tegen mn ouders en die reageerde niet echt blij..
maarja ben 21 en kan heus wel zelf beslissen natuurlijk
Narf!
pi_26405029
Heerlijk voor je dat je iets heb gevonden wat je graag zou willen doen!
Dat je ouders niet blij reageren... Ja logish denk ik dan... Ik zou me kind ook niet een halfjaar/jaar willen missen... Maar ik denk dat ze dan toch blijer zullen zijn (Uiteindelijk) Dat je het dan een jaar naar je zin heb dan dat je nog een jaar hier blijft en er niet happy van word.

Wens je veel plezier en veel genieten!
Weet Het Voor Een Ander Wel Zo Mooi Te Vertellen... Maar Ondertussen...
  donderdag 21 april 2005 @ 15:40:30 #47
119096 Lenter
Come on over
pi_26405629
He Sickert,

Ik heb 2 jaar geleden, was toen 20/21 ook gedaan. Beetje om dezelfde reden. Was na 2e jaar van m'n studie.
Ik kwam er tijdens mijn 8 maanden OZ en 1 maand Thailand achter dat het met m'n studie wel goed zat en dat ik er wel mee verder willde.

Ben nu aan het afstuderen en zie de toekomst goed in.
Ik zeg natuurlijk niet dat het bij jou ook zo gaat en dat je ineens het licht ziet ofzo, maar zo'n reis is ideaal omdat uit je dagelijkse invloeden bent en caak hele indrukkwekkende ontmoetingen doet.

Suc6
G'day Mate!
pi_26406433
De situatie waar jij in zit wil ik dus voorkomen . (zal wel komen door mn bijbaan, kut werk).

Maargoed iig zou ik toch wel alles op alles zetten om HBO binnen te halen. Je kunt bijna alle opleidingen (zowel MBO als HBO) duaal doen, dus lekker 3 dagen werken en 2 (halve?) dagen school. Als ik je goed begrijp ben je inteligent genoeg om het te kunnen en je zou ook graag willen.

Doe anders eens gek en ga zitten zoeken bij opleidingen: http://www.hanze.nl bijv. Check wat je leuk lijkt en ga daar een beetje op richten. (doel stellen). Ook al duurt het misschien nog 3 jaar voor je er toegelaten kan worden, je hebt een doel.
  donderdag 21 april 2005 @ 16:13:40 #49
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_26406519
Stel jezelf een doel/ een aantal doelen, iets wat je wilt behalen/ war je naartoe streeft. Mensen worden ongelukkig zonder doelen
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_26409171
kies een baan met wat meer perspectief... Als dokkie kan ik echt alle kanten uit. ik zou er niet aan moeten denken dat ik geen groei potentieel meer had.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')