Dat drukken van stempels aan de hand van een aantal posts.quote:Op zondag 17 april 2005 23:01 schreef Chocobo het volgende:
Strol is een koude klootzak
Heerlijk om soms die harde opmerkingen te lezen van hem.... stink yup.
Gijs niet huilie zijn.... heb het al vaker meegemaakt... iedereen zal het beamen... je bent een koude !quote:Op zondag 17 april 2005 23:03 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Dat drukken van stempels aan de hand van een aantal posts.
quote:Op zondag 17 april 2005 23:04 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Gijs niet huilie zijn.... heb het al vaker meegemaakt... iedereen zal het beamen... je bent een koude !
Brown:quote:
Kan het wel hebben hoor Gijsquote:Op zondag 17 april 2005 23:05 schreef Chocobo het volgende:
Maar ik hou van je Gijs........Dat is een feit !
He,... ik was wat te snel zie ikquote:
mr. Freezequote:Op zondag 17 april 2005 23:08 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Kan het wel hebben hoor Gijs
Je vind me misschien een koude, maar voor de Gijsjes voel ik warmte in mijn hart. Net zoals Mr.Freeze nog van zijn vrouw hield.
Mulignanquote:Op zondag 17 april 2005 23:05 schreef O-Ren het volgende:
Brown:
WHOEHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA![]()
![]()
![]()
sooooo true
Ja johquote:Op zondag 17 april 2005 23:05 schreef O-Ren het volgende:
[..]
Brown:
WHOEHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA![]()
![]()
![]()
sooooo true
Doe nou `s niet joh.....quote:Op maandag 18 april 2005 07:39 schreef FlyingFox het volgende:
Ik was al bijna bang dat jullie in jullie incestueuse kwebbelkliek een nieuwe user hadden toegelaten.
Goddank.
Nee wij zijn heel frigide, daar beginnen we niet aan.quote:Op maandag 18 april 2005 07:39 schreef FlyingFox het volgende:
Ik was al bijna bang dat jullie in jullie incestueuse kwebbelkliek een nieuwe user hadden toegelaten.
Goddank.
quote:Op maandag 18 april 2005 08:33 schreef O-Ren het volgende:
Ik wens iedereen weer een fijne werk week
Hoe lang nog voordat ik op vakantie ga?
Piiiiiiiiiiiiiiiiiik...quote:
Pfew... das klap zeg!!quote:Op maandag 18 april 2005 09:03 schreef Chocobo het volgende:
StrolLara scan
[afbeelding]
[afbeelding]
Prachtig ...quote:
quote:Op maandag 18 april 2005 09:06 schreef Strolie75 het volgende:
Ze maken meteen een XBox 2 versie toch?
Zo danquote:Op maandag 18 april 2005 09:03 schreef Chocobo het volgende:
StrolLara scan
[afbeelding]
[afbeelding]
Ja fucking moeilijk ook bedoel jequote:
Dat las ik ooit ergens, maar ik kan me vergissen.quote:
Ik had een stuk gevonden waar ik de hele tijd sprong.... was een jump duik van een rots in het water.... zooooo gaaf... dat spel toenquote:Op maandag 18 april 2005 09:09 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ja fucking moeilijk ook bedoel je
Vooral omdat die gfx toen niet duidelijk waren, zag je een richel niet goed.
Weet nog goed dat ik in een grot kwam en steeds omhoog klom tegen een muur, om vervolgens te springen. Mooi geluid gaf dat
En ik gunde het haar ook.
Dat levenquote:Op maandag 18 april 2005 09:07 schreef QueenR het volgende:
Mogguh!
Weer terug naar de orde van alledag. Lekker bakkie, even onzin kwebbelen en dan maar eens kijken hoe we wat weer gaan doen vandaag.
Ja misschien wel zelfde grot.. 1 of andere tompe stond er, en voor het eerst krokodillen ergens in de buurt.quote:Op maandag 18 april 2005 09:17 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik had een stuk gevonden waar ik de hele tijd sprong.... was een jump duik van een rots in het water.... zooooo gaaf... dat spel toen
Met een bepaalde toetsencombinatie sprong ze niet gewoon maar maakte ze een olympische duik.quote:Op maandag 18 april 2005 09:17 schreef Chocobo het volgende:
Ik had een stuk gevonden waar ik de hele tijd sprong.... was een jump duik van een rots in het water.... zooooo gaaf... dat spel toen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |