Dan ren je nog door als een stormram. Als je staat kan Kalou de hoek uitzoeken en dat deed hij dan ook goed.quote:Op zondag 17 april 2005 21:25 schreef HeatWave het volgende:
tja, als een spits van het kaliber Kalou recht op de keeper afkomt weet je dat ie erin gaat, het was meer de schuld van de laaste man.
Bij de goal van Kuyt ben ik het idd met je eens....
Ben jij geen Graafschap-supporter?quote:Op zondag 17 april 2005 21:31 schreef manny het volgende:
ik ben best blij !
Ik snap het ook niet. Ok, hij heeft een mindere wedstrijd. Maxwell heeft een minder seizoen. Over Raffie zwijg ik liever.quote:Op zondag 17 april 2005 21:37 schreef Mar10Segovia het volgende:
Waarom meteen al roepen om Lobont op doel?
Oke, Vonk maakt geen sterke indruk vandaag, maar nog niet zo lang geleden was zon beetje iedereen het erover eens dat ie het prima deed, niet waar?
quote:Op zondag 17 april 2005 21:39 schreef PJORourke het volgende:
Ik heb wel genoten. Vooral van dat "koppen".
Pienaar en Babel stapte inderdaad beide opzijquote:Op zondag 17 april 2005 21:41 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
je zag Babel nog echt zo kijken van zal ik er naartoe gaan, en toen hield ie toch maar in en toen pats
Die vriendin heb je dus ieder geval van na afgelopen EK-zomerquote:Op zondag 17 april 2005 18:54 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Mijn vriendin keek me aan en zei; Jezus retard! Het is maar voetbal hoor.
Na wat vermanende woorden begreep ze de ernst
Dan leef je volgens mij ergens andersquote:Op zondag 17 april 2005 21:42 schreef HeatWave het volgende:
Ja precies, zo slecht was Vonk zeker niet, en over het falen van Maxwell hoor je ook niemand. Ik zal Maxwell echt niet missen volgend seizoen. Vd vaart wel, maar meer om de potentie een hele grote speler te worden die hij heeft dan om zijn prestaties dit seizoen.
Ik heb het over vandaagquote:Op zondag 17 april 2005 21:43 schreef S-Two het volgende:
[..]
Dan leef je volgens mij ergens andersVolgens mij zegt bijna iedereen al een mooie tijd dat Maxwell drama speelt...
Maxwell is inderdaad aan het aanklooien.. Maar VDV laat al een paar seizoenen niks zien, laat hem maar lekker weggaan. Zal hem niet missen, zeker niet met het middenveld wat er nu staat.quote:Op zondag 17 april 2005 21:42 schreef HeatWave het volgende:
Ja precies, zo slecht was Vonk zeker niet, en over het falen van Maxwell hoor je ook niemand. Ik zal Maxwell echt niet missen volgend seizoen. Vd vaart wel, maar meer om de potentie een hele grote speler te worden die hij heeft dan om zijn prestaties dit seizoen.
Precies. En draai die lampen een poot uit.quote:Op zondag 17 april 2005 21:45 schreef VoreG het volgende:
Maxwell is inderdaad aan het aanklooien.. Maar VDV laat al een paar seizoenen niks zien, laat hem maar lekker weggaan. Zal hem niet missen, zeker niet met het middenveld wat er nu staat.
Boer zoekt hoer.quote:
Barcelona wil hem niet hebben. En Ajax heeft niet veel te willen, want als Ajax hem in de zomer niet verkoopt, dan loopt VDV gratis de Arena uit.quote:Op zondag 17 april 2005 22:00 schreef Radegast het volgende:
Als VDV dan echt weg moet, stuur hem dan maar naar Frenk en Henk.
Liever gratis de Arena uit dan naar die kut lampen. Maar dat gevoel moet je wel kennen met van Bommel toch?quote:Op zondag 17 april 2005 22:25 schreef cultheld het volgende:
[..]
Barcelona wil hem niet hebben. En Ajax heeft niet veel te willen, want als Ajax hem in de zomer niet verkoopt, dan loopt VDV gratis de Arena uit.
Moreno waarschijnlijk niet.quote:
Ben jij zijn zaakwaarnemer?quote:Op zondag 17 april 2005 22:34 schreef twi het volgende:
PSV heeft zich nog niet gemeld voor VDV.
Die is welkomquote:Op zondag 17 april 2005 22:49 schreef StarGazer het volgende:
Volgens Hugo Borst gaat Kenneth Perez naar Ajax.
kutheldquote:
Een maar van mij laatstquote:Op zondag 17 april 2005 22:49 schreef StarGazer het volgende:
Volgens Hugo Borst gaat Kenneth Perez naar Ajax.
FC Utrecht maken ze wel in , Utrecht wint nix meer laatste tijdquote:Op zondag 17 april 2005 16:32 schreef Shreyas het volgende:
Na dit weekend is de kans om 2e te worden weer een stuk groter. Ajax heeft nog een lastige uit-wedstrijd tegen Vitesse, de rest is wel te doen. AZ heeft 3 lastige uitwedstrijden, tegen FC Utrecht, RKC en FC Twente. Daarin zullen ze echt wel een keer punten laten liggen. Dus er is nog goede hoop om tweede te worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |