newbiequote:Op zondag 17 april 2005 15:29 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Feyenoord had eigenlijk die 18jarige newbie die boos bij Ajax wegliep hadden moeten inzetten.
Ik zie alle wedstrijden live hoor.quote:Op zondag 17 april 2005 15:28 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, want hoeveel minuten studio sport heb je al met Harry gezien?
doe het dan tenminste met je zorrozwaardquote:Op zondag 17 april 2005 15:15 schreef Zorro het volgende:
Als er nog 1 ajaxer durft te roepen dat ze NIET fucking lucky zijn sla ik zijn kop eraf
Hoge binnenkant voet om babos kruising ik gekquote:Op zondag 17 april 2005 15:30 schreef Nashje het volgende:
Hoe ging die goal van Grygera dan?
Goal tegen Heerenveen was een goeie. Verder heeft ie alleen in een slecht-draaiend-Ajax meegespeeld.quote:Op zondag 17 april 2005 15:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik zie alle wedstrijden live hoor.
En hij voetbalt gewoon niet mee...... Ik schrijf hem nog niet af, maar feit is dat het zonder hem gewoon beter gaat... jammer voor hem..
tuurlijk, hij moet ook nog wel een kans krijgen hoorquote:Op zondag 17 april 2005 15:34 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Goal tegen Heerenveen was een goeie. Verder heeft ie alleen in een slecht-draaiend-Ajax meegespeeld.
Gun hem eens z'n minuten nu het allemaal loopt, en je zal zien dat ie zelf een stuk stabieler zal zijn.
Babel scoort vooralsnog het meest op links, dus waarom dan geen voorhoede met Babel-Harry-Steven?
Soms? Die vent heeft niks goed gedaanquote:Op zondag 17 april 2005 15:36 schreef methodmich het volgende:
Vonk deed soms raar
TCFKAB Ik ben er zwaar ziek van, maar feyenoord heeft het gewoon wegegeven....quote:Op zondag 17 april 2005 15:36 schreef methodmich het volgende:
Leuk hoor, kijken met m'n zwager die voor Feyenoord is. Ik ging toch vrolijker weg dan hij achterbleef, maar hij vond het wel verdiend. Logisch, dat was het ook.
Grygera prima, Pienaar, De Jong, Maduro, Babel, Sneijder, Maxwell, Trabelsi en Escudé deden goede dingen, alleen Vonk deed soms raar en Mitea had het lastig.
Wat betekent die afkorting? Feyenoord heeft niks weggegeven joh, gewoon een slechte ploeg.quote:Op zondag 17 april 2005 15:38 schreef Muis_84 het volgende:
[..]
TCFKAB Ik ben er zwaar ziek van, maar feyenoord heeft het gewoon wegegeven....
Oneens, niet balvast, niet dreigend en ook niet scorend... wat deed ie dan wel goed??quote:Op zondag 17 april 2005 15:39 schreef methodmich het volgende:
Babel een drama? Rare uitspraak van Heatwave. Deed precies wat een nummer 9 van Ajax moet doen.
Van Raaijquote:Op zondag 17 april 2005 15:39 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Wie is nou die Harry?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |