Niet generaliseren. Ben zelf een ex-militair, maar ben nog nooit een mat partij begonnen.quote:Op vrijdag 15 april 2005 14:35 schreef TimmyAsd het volgende:
(ex-)militairen, ik blijf het zeggen: troep en problemen. Schietgrage gastjes die ook graag een robbertje willen matten met alles en iedereen.
Ze hebben er anders aardig patent op. Massale vechtpartijen, supermarkten en families uitmoorden en van die zieke gebeurtenissen op kazernes. Gelukkig bevestig jij niet dat beeld, dat weliswaar zeer realistisch is..quote:Op vrijdag 15 april 2005 14:38 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Niet generaliseren. Ben zelf een ex-militair, maar ben nog nooit een mat partij begonnen.
Tevens zal het hier wel niet gaan om ex-militairen, maar afzwaaiers van de opleiding tot onder-officier. Sergeant dus. Voor zover ik mij kan herinneren zit de OO school van de KL in Weert.
Dus na het afzwaaien zullen ze wel verspreid worden over eenheden elders in NL.
Zo kan ik ook nog wel enkele groepen noemen.quote:Op vrijdag 15 april 2005 14:40 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Ze hebben er anders aardig patent op. Massale vechtpartijen, supermarkten en families uitmoorden en van die zieke gebeurtenissen op kazernes. Gelukkig bevestig jij niet dat beeld, dat weliswaar zeer realistisch is..
Het is een diepe schande. Zonder te generaliseren, want de meerderheid zal vast wel nette gedisciplineerde militairen zijn. Maar soms vraag ik me echt af wat voor een stel mongolen er wel niet worden toe gelaten in het leger. Zitten we echt zo om mensen verlegen dat we elke agressieve vechtgrage proleet, die alleen in het leger wil om legitiem geweld te kunnen gebruiken, binnen laten.quote:Op vrijdag 15 april 2005 14:32 schreef ErwinRommel het volgende:
Militairen op de vuist met politie in Weert
Uitgegeven: 15 april 2005 13:56
WEERT/DEN HAAG - Een groot aantal militairen is in de nacht van donderdag op vrijdag op de vuist gegaan met de politie en de marechaussee voor het politiebureau in Weert. Dat meldden de Koninklijke Marechaussee (KMAR) en de gemeente Weert vrijdag.
De politie Limburg Noord moest versterking oproepen uit Oost Brabant en Zuid Limburg om de gemoederen tot bedaren te brengen. De KMAR arresteerde een 33-jarige militair uit Nieuwveen en sluit meer arrestaties niet uit.
Afzwaaifeest
Het conflict begon vrijdagmorgen rond twee uur tijdens een afzwaaifeest van de KMS-militairen in een kroeg. Daarbij ontstond een handgemeen tussen een nog onbekende burger en een militair. Vervolgens bemoeiden andere militairen zich met de zaak. Toen de politie de 33-jarige militair arresteerde, richtte de woede van de militairen zich op de agenten.
De politie wilde enkele militairen meenemen naar het nabijgelegen politiebureau, maar vervolgens ontstonden schermutselingen. Over en weer vielen er klappen. Vier agenten, twee mannen en twee vrouwen, werden daarbij gemolesteerd. De militairen belegerden het bureau, waarna de politie versterking opriep uit heel Limburg en een deel van Brabant.
Rekkeb
Burgemeester Niederer van Weert heeft naar aanleiding van de rellen overleg gevoerd met de commandant van de Van Hornekazerne in Weert. De militairen zwaaien daar vrijdag af, maar de burgemeester vindt dat de betrokken militairen op hun verantwoordelijkheid moeten worden aangesproken.
Niederer zegt geschrokken te zijn van de agressie door de militairen. "Men mag van militairen meer verantwoordelijkheidsgevoel verwachten", zei hij. Bovendien vindt hij het niet te rechtvaardigen dat mensen zich tegen de politie verzetten.
Het is toch van de zotte dat aanstaande onder-officieren zulk gedrag vertonen?
Als ik commandant was geweest van die kazerne had ik ze allemaal gelijk gecshorst in afwachting van het onderzoek.
Als OO dien je juist een voorbeeld functie, en dien je niet te matten, ook niet met de politie.
Begrijp me niet verkeerd ik probeer dat voorval niet goed te proberen praten, maar het molesteren van politie agenten door militairen is natuurlijk wel wat graden erger dan een uit de hand gelopen kroeg ruzie.quote:Op vrijdag 15 april 2005 14:58 schreef ErwinRommel het volgende:
Waarschijnlijk idd een reprimande. Heb zelf dit soort gevalletjes meegemaakt in Arnhem waarbij militairen op de vuist gingen met burgers. De dag daarna mochten ze op het matje komen bij de BC en CC. Daarmee was de kous af.
Voor ons als normale burger welquote:Op vrijdag 15 april 2005 15:05 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Begrijp me niet verkeerd ik probeer dat voorval niet goed te proberen praten, maar het molesteren van politie agenten door militairen is natuurlijk wel wat graden erger dan een uit de hand gelopen kroeg ruzie.
Brabant?quote:Op vrijdag 15 april 2005 15:48 schreef Den_Dead_Kennedys het volgende:
Ik vind het op zich niet 'vreemd' dat militairen zich afzetten tegen de politie. Ik zou het ook niet serieus nemen als ik dat stelletje agenten in Brabant zie optreden.
Het meest teleurstellend is hun optreden in Venray en Uden tegen rechtsschapen knapen als de Lonsdale jongeren die met een burgerinitiatief bezig zijn de onveiligheid weg te nemen die veroorzaakt wordt door de moslims.
Even leek het een revolutie, jammergenoeg slechts een afzwaaifeest
Tietenavond in de Carte.quote:Op vrijdag 15 april 2005 15:49 schreef jpg97 het volgende:
Komt natuurlijk ook door die achterlijke discotheek hier in Weert waar ze op donderdag happy hour hebben en ranzige, uit de vuilnisbak geraapte naaktdanseressen laten opdraven om die soldaatjes op te geilen.
Waar kom jij vandaan ?quote:Op vrijdag 15 april 2005 16:01 schreef Lithion het volgende:
[..]
Tietenavond in de Carte..
.
"Wat willen jullie zien?!"
"Tietuuuuuuh!!!!!"
Uit de omstreken van Weert en triest is het absoluut. Het gala van mijn middelbare school werd daar altijd georganiseerd (niet op donderdag overigensquote:Op vrijdag 15 april 2005 16:04 schreef jpg97 het volgende:
Waar kom jij vandaan ?
Maar 't is toch triest of niet dan?
De marine is idd nog erger.quote:Op vrijdag 15 april 2005 19:04 schreef Theorist het volgende:
He maar je hebt het hier wel over de landmacht he![]()
En deze uitspraak is al helemaal triestquote:Op vrijdag 15 april 2005 14:35 schreef TimmyAsd het volgende:
(ex-)militairen, ik blijf het zeggen: troep en problemen. Schietgrage gastjes die ook graag een robbertje willen matten met alles en iedereen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |