Conjugate the verbs, om precies te zijn. En erg goed nummer, inderdaad.quote:Op maandag 6 juni 2005 17:29 schreef Z het volgende:
Ohw, ook even naar 'Conjugaste The Verbs' van Enon luisteren Tonks! Dat staat op Believo!
Als je nog meer tips wat Spoon betreft wil, of andere indiebandjes, zie ook het lijstje hierboven wat ik voor tonks heb gemaakt. Als je dat allemaal al kent, dan nogmaals welkom. Wellicht heb je dan nog wat tips voor ons, zelfs.quote:Op maandag 6 juni 2005 17:30 schreef mordradead het volgende:
ik luister nu naar `I turn my camera on` van Spoon, dat klinkt mij wel bestprima topique dat ik deze gemist heb zeg
![]()
Op een goede of een slechte manier? En Camera Obscura bestaat sowieso al bijna net zo lang als Belle & Sebastian, dus is het fair om ze volgers te noemen? Al weet ik uiteraard niet hoezeer hun geluid is veranderd sinds hun eerste platen.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:54 schreef methodmich het volgende:
De enige echte B&S-navolgers vond ik vorig jaar Camera Obscura.
Verwachtte ik ook wel.quote:Op maandag 6 juni 2005 19:15 schreef tonks het volgende:
Zoo the postal service is echt
Heb er een paar nummers van "gehaald" ben er erg blij mee
NU het hele album nog "krijgen"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 6 juni 2005 19:19 schreef tonks het volgende:
Heb jij niet toevallig een paar goede liedjes voor me
Voorlopig kun je wel weer even vooruit, toch?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ik zal sowieso later deze week (zo gauw ik mijn server weer een beetje aan de praat krijg
) nog wat jaarlijstjes met mijn favoriete tracks over bepaalde jaren plaatsen, daar zul je wellicht ook wel het een en ander uit kunnen halen.
edit: okay, prohosting lust klaarblijkelijk geen excell htmls. Ik zet ze morgen wel op mijn universiteitsaccount.
[ Bericht 11% gewijzigd door Grobbel op 06-06-2005 19:33:04 ]
Goed. Prima plaat was. Staat ook een review van in dat topic van MUZ-user reviews.quote:Op maandag 6 juni 2005 19:12 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Op een goede of een slechte manier? En Camera Obscura bestaat sowieso al bijna net zo lang als Belle & Sebastian, dus is het fair om ze volgers te noemen? Al weet ik uiteraard niet hoezeer hun geluid is veranderd sinds hun eerste platen.
Art Brut klinkt na enkele luisterbeurten erg lekker, al heb ik wel m'n twijfels over de "houdbaarheid" op langere termijn. Al die one-liners zijn nu nog grappig, maar ik ben benieuwd of dat pakweg aan het eind van de zomer nog zo zal zijn. Live zullen het ongetwijfeld wel geweldige entertainers zijn. Ik hoop dat ik op Pukkelpop geraak, want daar zullen ze zeker spelen.quote:Op maandag 23 mei 2005 13:50 schreef Z het volgende:
Art Brut heeft een debuut CD. Bang Bang Rock and Roll is de naam. Ben erg benieuwd, heb ze eens op LC gezien (of was het een Rough Trade avondje).
quote:Op maandag 6 juni 2005 20:05 schreef methodmich het volgende:
Heb je niet je Eindlijstjes Top 10 per jaar?
Oh, okay.quote:
Moet je zeker doen, al ben ik bang, dat een die-hard B&S fan het te veel als epigoon zal beschouwen. Maar net nog een keertje gedraaid, lekkere luchtige popliedjes met leuke instrumenten (iets meer dan bij B&S denk ik) die niet vervelenquote:Op maandag 6 juni 2005 17:14 schreef DaisyDuke het volgende:
Ik zal er eens naar luisteren!
Klopt, en voor albums daarna voorzie ik ook weinig boeiends eigenlijkquote:Op maandag 6 juni 2005 20:04 schreef de_man_in_beige het volgende:
Art Brut klinkt na enkele luisterbeurten erg lekker, al heb ik wel m'n twijfels over de "houdbaarheid" op langere termijn.
Heb vanmorgen tijdens mijnquote:Op maandag 6 juni 2005 19:52 schreef Grobbel het volgende:
Gelukt. Ik moest wel alle lijsten uit elkaar trekken (alle vier in een tabbladconstructie had ik fijner gevonden), maar zo lukt het ook.
2001
2002
2003
2004
2001 is hier en daar wat conventioneler, maar wel een leuke graadmeter in hoeverre mijn smaak door de jaren heen is veranderd.(lijstjes van '98 tot 2000 heb ik ook, maar niet in excel-formaat voorhanden - misschien dat ik die ooit nog eens online zet, en dan kun je pas echt zien hoe mijn smaak is veranderd in die tijd).
En dit zijn vooral lijstjes met losse nummers (95% CD-singles ook), geven niet echt mijn totale smaak weer (zie daarvoor ook mijn audioscrobblerprofiel, link staat in mijn signature). Maar wel wat ik in die jaren leuke singles vond, dus.
Klopt helemaalquote:Op dinsdag 7 juni 2005 11:19 schreef Z het volgende:
The OC, daar kent tonks waarschijnlijk The Walkmen van.
wel het staat nog steeds niet op de site maar als je ze mailt zeggen ze het gewoon. zijn die gasten lui of zo?? Anyway voorprogramma is Brendan Benson, zegt iemand dat wat? Het lijkt mij weinig bijzonders eigenlijkquote:Op maandag 6 juni 2005 14:08 schreef MadScientist het volgende:
hey weet iemand wat er in het voorprogramma van Beck staat? het is overmorgen maar het staat nog steeds niet op de site van die vermaledijde hmh
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |