Van geenstijl.nlquote:En dan hebben we het nog niet eens over de Turkse vrouwenclub Milli Görüş die 33.000 euri ontving voor vier voorlichtingsbijeenkomsten voor allochtone dames. Hallo VIER! keer thee drinken in een achterafzaaltje, dat eveneens is gesubidieerd. Wat voor powerpointpresentatie gaat dat wel niet worden.
Je gaat me toch niet vertellen dat je het zelfs hier mee eens bent he?quote:Op vrijdag 15 april 2005 10:47 schreef SCH het volgende:
Waarom geen appeltaart?
Verder echt Telegraaf-nieuws
quote:De stichting Vrijplaats Koppenhinksteeg, die oud-eurocommissaris Frits Bolkestein en vice-premier Zalm in 1999 een taart in het gezicht gegooid heeft, krijgt 40.000 euro subsidie om campagne tegen de Europese grondwet te voeren. De actiegroep uit Leiden heeft onder de namens actiegroep Eurodusnie de aanvraag ingediend. Ze waren ook betrokken bij het taartincident met Pim Fortuyn in 2002.
Ik ben tegen dat referendum dus ook tegen de subsidies.quote:Op vrijdag 15 april 2005 11:03 schreef Menyo het volgende:
[..]
Je gaat me toch niet vertellen dat je het zelfs hier mee eens bent he?
Idd...quote:Op vrijdag 15 april 2005 10:23 schreef CeeJee het volgende:
Als echte anarchisten en anti-kapitalisten verwacht ik dat ze die 40.000 Euro weigeren.
Het lijkt me niet geheel ondenkbaar in dit land.quote:Op vrijdag 15 april 2005 11:25 schreef NightH4wk het volgende:
Hmz, ik ga kogels schieten, wil ook subsidie.
Dus je vindt het wel goed dat groepen die taarten gooien of op een andere (naar mijn mening) verwerpelijke manier actievoeren subsidies krijgen als het over iets anders dan de grondwet gaat?quote:Op vrijdag 15 april 2005 11:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik ben tegen dat referendum dus ook tegen de subsidies.
Als andere groepen subsidie krijgen dan zie ik niet in waarom Eurodusnie geen subsidie zou mogen krijgen. Wat voor argumenten heb je daarvoor?quote:Op vrijdag 15 april 2005 11:30 schreef Menyo het volgende:
[..]
Dus je vindt het wel goed dat groepen die taarten gooien of op een andere (naar mijn mening) verwerpelijke manier actievoeren subsidies krijgen als het over iets anders dan de grondwet gaat?
Ontvoeringen verdienen misschien nog wel beter, ben er nog niet helemaal uit.quote:Op vrijdag 15 april 2005 11:26 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Het lijkt me niet geheel ondenkbaar in dit land.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |