Ja Huub Hangop adembenemende tv.quote:Op donderdag 14 april 2005 21:59 schreef Takje het volgende:
Borka een talentje ja. Samen met die Huub Hangop of niet?
Je hebt gelijk.Ik neem m'n woorden terug.Tien jaar gelden nog wel. Misverstandquote:
JAAA Huub hangop!!quote:Op donderdag 14 april 2005 21:59 schreef Takje het volgende:
Borka een talentje ja. Samen met die Huub Hangop of niet?
Leo Driessen's "Winkel van Sinkel" zegt je zeker ook niets?quote:Op donderdag 14 april 2005 22:36 schreef Takje het volgende:
en die ken ik dan weer niet
En Judith Ansems toch?quote:Op vrijdag 15 april 2005 00:58 schreef dolfg het volgende:
De Winkel van Sinkel was dat ruilprogramma met Wim Rijken.... Bellen en kijken, met Wim Rijken.
Heb je nog caps van toen? Van de beginperiode? Kan ik voor een van m'n sites goed gebruiken (ja inderdaad, in het 'Bulletje'-topic had ik ook al zo'n request geplaatst). Liefst van dat programma met Mike Starink, maar de rest is ook goed.quote:Op vrijdag 15 april 2005 00:15 schreef dolfg het volgende:
Jaa!! Call TV in het begin was echt leuk.
Even denken:
De Wekdienst met ene Ariane
Dat ruilprogramma met Wim Rijken.
Way of Life met Borka Florentinus
Game Time met diverse aanstormende sterren (een Lucille Werner, een Judith Ansems)
En dan van 2 tot 4 Klachten TV met Leo Driessen en Foute Hans.
In het weekend dan nog zaterdag Call Girls met Guusje Nederhorst en Babette van Veen
en zondag Cracks of Kruks met Tim Immers.
En iedere nacht The Lounge met Mike Starink natuurlijk.
Waarom ik deze lijst uit het hoofd kan oplepelen?
Ik was 1 van de regisseurs die vanaf het begin bij Call TV betrokken was.
Het was erg leuk om te maken.![]()
Inmiddels doe ik gezapiger programma's als De Rijdende Rechter, Eigen Huis en Tuin en tot dit jaar ZigZag met Yvon Jaspers.
Call TV het eerste jaar (in september exact 10 jaar geleden gestart) was een feest om te maken.
En van Borka heb ik ook nooit meer iets gehoord.... helaas.
Wat een waanzinnig lekker ding was dat.
Komt er nog een seizoen ZigZag?quote:Op vrijdag 15 april 2005 00:15 schreef dolfg het volgende:
Inmiddels doe ik gezapiger programma's als De Rijdende Rechter, Eigen Huis en Tuin en tot dit jaar ZigZag met Yvon Jaspers.
quote:Op vrijdag 15 april 2005 00:33 schreef dolfg het volgende:
[afbeelding]
Borka.![]()
[afbeelding]
En ze is alleen nog maar mooier geworden...
Nope.... ik heb echt helemaal niks uit die tijd. Jammer!quote:Op vrijdag 15 april 2005 06:39 schreef postinggirl het volgende:
[..]
Heb je nog caps van toen? Van de beginperiode?
Geen idee! Dit jaar staat ZZ in ieder geval in de koelkast en mocht het nog terugkomen dan niet meer met Yvon. Ook Jammer!quote:
Ik vraag me af of je daar door huidige of toekomstige opdrachtgevers nog wel eens op aangesproken wordt. De VPRO zal niet erg enthousiast worden van een regisseur die z'n carrière bij Zimoh begonnen is. Hoe was dat bijvoorbeeld bij de KRO?quote:Op vrijdag 15 april 2005 13:27 schreef dolfg het volgende:
Vreemd om met nostalgie terug te denken aan een fenomeen wat algemeen beschouwd werd als de totale tv verloedering.
Vreemd omdat het eigenlijk ook zo uitgepakt heeft.
Vroeger was het eigenlijk gewoon liveradio op de televisie. Dat was er tof aan. Vooral ook omdat er mensen waren die het presteerden achter elkaar in de uitzending te komen en dan buitengewoon irritant waren.quote:Op vrijdag 15 april 2005 13:27 schreef dolfg het volgende:
Vreemd om met nostalgie terug te denken aan een fenomeen wat algemeen beschouwd werd als de totale tv verloedering.
Vreemd omdat het eigenlijk ook zo uitgepakt heeft.
Call TV was een club gekken en idioten die daarnaast nog wat belspelletjes "moesten" doen.
Voorop stond toch wel de humor.
Nu zijn belspelletjes echt het afvalputje van de tv.
quote:Op donderdag 14 april 2005 22:22 schreef fembol het volgende:
[..]
JAAA Huub hangop!!
Wat ben je lelijk van dichtbijhijhijhij......
Was het niet Eugene van Stempelchem???quote:Op donderdag 14 april 2005 22:30 schreef Nembrionic het volgende:
Starink is echt een duffe eikel.
Foute Hans en Huub Hangop ken ik niet.
Wel Emiel van Stempelchem.
Ja, lachen was dat met Mike en zijn Woerden-West syndroom (waar nooit iets gebeurde).quote:Op vrijdag 15 april 2005 16:47 schreef MarkzMan_X het volgende:
Ja maar Jan, we hadden je net aan de lijn en toen zei je wat anders..
Ook goedquote:Op vrijdag 15 april 2005 16:40 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Was het niet Eugene van Stempelchem???
Die was zó fout! Geweldig gewoon!
owquote:Op vrijdag 15 april 2005 00:58 schreef dolfg het volgende:
De Winkel van Sinkel was dat ruilprogramma met Wim Rijken.... Bellen en kijken, met Wim Rijken.
Valt wel mee hoor. Bovendien is het maar 1 regel tussen heel veel andere programma's.quote:Op vrijdag 15 april 2005 13:34 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik vraag me af of je daar door huidige of toekomstige opdrachtgevers nog wel eens op aangesproken wordt. De VPRO zal niet erg enthousiast worden van een regisseur die z'n carrière bij Zimoh begonnen is. Hoe was dat bijvoorbeeld bij de KRO?
ik heb vandaag gesolliciteerd als junior-regisseur bij die toko. Ik heb toch al erg veel pulp op m'n cv staanquote:Op vrijdag 15 april 2005 20:28 schreef dolfg het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor. Bovendien is het maar 1 regel tussen heel veel andere programma's.
Het heette officieel ook Veronica Live, dus zo staat het ook op mijn c.v.
Ja, er is wat geklooid met die telefoontjes.quote:Op vrijdag 15 april 2005 16:47 schreef MarkzMan_X het volgende:
Misschien weet dolfg dat nog, maar ik kan me gewoon een Call TV aflevering herinneren dat er GEEN winnaar was.
Niemand belde! Of kwam er niet doorheen. Dág prijs. Dat is nu wel anders, waar 100.000 huisvrouwen klaar zitten om die prijs van 100 - nee, ik verhoog 'm - 200 euro in de wacht te slepen.
Ook leuk truukje bij Call TV: in het begin lieten ze wel eens bellers in de uitzending die het foute antwoord vertelden. Op die manier had je dus nog een soort van "quiz" (ipv direct het goede antwoord door een beller). Echter, blijkbaar had een beller dat door, en belde met (expres een fout) antwoord naar Call TV. Uiteraard kwam ie in de uitzending; want er moesten nog wat foute antwoorden komen. Totdat die knaap opeens met het goeie antwoord komt. Presentator heel droog: Ja maar Jan, we hadden je net aan de lijn en toen zei je wat anders..
Call TV![]()
ray cokesquote:Op vrijdag 15 april 2005 20:34 schreef Nickthedick het volgende:
Bij Leo Driessen kwam ook wel eens zo'n 55-plusser die dan Madonna ging nadoen.![]()
De hele stup van dat programma deed me wel wat denken aan het programma dat Ray Cokes in die tijd ook op MTV had, dat was ook totale chaos.
That's my bad motherfucker.quote:
En dan op IRC proberen om het Most Wanted kanaal op te komen.quote:
Jeroen Smitsquote:Op vrijdag 12 september 2008 16:08 schreef planethugo het volgende:
is total touch niet ooit eens 'doorgebroken' in dat programma van Mike Starink
en die ene gast wat eens Moppentoppers had gewonnen presenteerde daar ook een programma, ben alleen z'n naam kwijt. Iets met jeroen toch?
Als je tijd had gehad om overdag tv te kijken, dan was je 'm vast nog wel eens tegengekomen bij een of ander belspelletje. Bij Moppentappers was hij wel veruit de grappgiste.quote:Op vrijdag 12 september 2008 20:37 schreef planethugo het volgende:
ja dat is 'm
ik vond die altijd wel geinig, net als dat moppenprogramma toen. Maar verder nooit meer wat van gezien volgens mij
Nee, die is nog op TV. Alleen weet ik niet waar.quote:Op vrijdag 12 september 2008 16:13 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Jeroen Smits
[ afbeelding ]
Stella Gommans is ook bij Call TV begonnen, geloof ik. Ook geëindigt volgens mij.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |