Alex van PSV heeft nog geen interlands hoor...quote:Op vrijdag 15 april 2005 00:23 schreef cultheld het volgende:
Ik hoop uiteraard op Nederland, maar ik weet bijna zeker dat Brazilië wereldkampioen gaat worden.
Gomes, Dida, Alex (PSV), Robinho, Ronaldinho, Adriano, Baptista, Lucio, Maxwell, Kaka, Dedé, Edu, Alex (Fenerbahce), Edmilson, Roberto Carlos, Belletti, Roque Junior, Renato, Juninho, Maicon, Ronaldo, Juan en César. Daar kan geen land aan tippen.
Eusebio, Platini en Milla ook niet en toch zijn het legendarische spelers. Kijk, je hoeft niet perse een wereldbeker te hebben gewonnen wil je als legendarisch door het leven gaan.quote:Op vrijdag 15 april 2005 05:11 schreef klootje het volgende:
Wat doet die Cruyff tussen de legendarische spelers?Ik kan me niet herinneren dat ie ooit een wereldbeker heeft gewonnen? En Platini en die afrikaan ?in het tweede rijtje ook niet.Zidane,Ronaldo en Henry horen er meer in.
In 2006 wel.quote:Op vrijdag 15 april 2005 17:17 schreef methodmich het volgende:
[..]
Alex van PSV heeft nog geen interlands hoor...
Holy shitquote:Op vrijdag 15 april 2005 05:11 schreef klootje het volgende:
Wat doet die Cruyff tussen de legendarische spelers?Ik kan me niet herinneren dat ie ooit een wereldbeker heeft gewonnen?En Platini en die afrikaan ?in het tweede rijtje ook niet.Zidane,Ronaldo en Henry horen er meer in.
Waar de John Frederikstadt award wel niet goed voor isquote:Op vrijdag 15 april 2005 19:02 schreef methodmich het volgende:
In 1998 deed Henry wel degelijk mee. Scoorde tegen Z-Afrika, nam volgens mij ook een pingel tegen Italië in de serie.
Als je wereldkampioen wordt krijg je een sterretjequote:Op donderdag 21 april 2005 04:12 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Weet iemand waar ik uitleg kan vinden over de wereldkampioensterren op de voetbalshirts van de winnaars? Wat precies de regels ervan zijn enz.
Vind je het gek, je hebt er bijna geen over gelatenquote:Op donderdag 21 april 2005 15:17 schreef Asskicker14 het volgende:
Om deze 60 spelers zal het draaien bij de (voor-)selectie van het Nederlands Elftal voor het WK 2006. De kans is klein dat er buiten deze 60 kandidaten een andere speler wordt opgeroepen.
Nee raar hequote:Op donderdag 21 april 2005 15:17 schreef Asskicker14 het volgende:
Om deze 60 spelers zal het draaien bij de (voor-)selectie van het Nederlands Elftal voor het WK 2006. De kans is klein dat er buiten deze 60 kandidaten een andere speler wordt opgeroepen.
Dezen maken normaliter 0 % kans op een selectie. Sommigen spreekwoordelijk zelfs nog minder dan 0%.quote:Op donderdag 21 april 2005 15:17 schreef Asskicker14 het volgende:
Mijn Oranje voorselectie voor WK 2006, misschien wat vroeg maar deze 60 man zou ik zeer zeker voorselecteren:
4. Ronald Waterreus(Rangers)
6. Edwin Zoetebier(PSV)
7. Patrick Lodewijs(Feyenoord)
19. Pascal Bosschaart(Feyenoord)
20. Serginho Greene(Feyenoord)
21. Gianni Zuiverloon(Feyenoord)
22. Urby Emanuelson(Ajax)
24. Arnold Kruiswijk(FC Groningen)
25. Theo Lucius(PSV)
34. Clarence Seedorf(AC Milan)
36. Nick Hofs(Feyenoord)
37. Edwin de Graaff(Feyenoord)
38. Barry van Galen(AZ)
39. Rick Kruys(FC Utrecht)
42. Robin van Persie(Arsenal)
44. Salomon Kalou(Feyenoord)
50. Patrick Kluivert(Newcastle)
52. Klaas-Jan Huntelaar(Heerenveen)
54. Quincy Owusu-Abeyie(Arsenal)
55. Jerrel Hasselbaink(Middlesbrough)
56. Collins John(Fulham)
57. Daniël de Ridder(Ajax)
58. Dave van den Bergh(FC Utrecht)
59. Kevin Bobson(Willem II)
60. Romano Denneboom(NEC)
Kruijs en Van Persie zie ik zeker nog in Oranje komen, goede voetballers.quote:Op zaterdag 23 april 2005 17:30 schreef methodmich het volgende:
[..]
Dezen maken normaliter 0 % kans op een selectie. Sommigen spreekwoordelijk zelfs nog minder dan 0%.
Gezellig op mijn verjaardag naar een WK wedstrijdquote:Dear Mr. Ralf Bosz,
We are delighted to inform you that you have been allocated individual match tickets
for the following match in the draw for ticket sales phase 1 of the 2006 FIFA World
Cup Germany (TM):
2 tickets for match no. 10, on 12.06.2006, in the city of Gelsenkirchen, price
category 1, price (number x single price) 200,00 EUR
Total amount (excluding shipping charges) 200,00 EUR
Shipping charges 18,00 EUR
Invoice/ payment amount 218,00 EUR
A separate draw was conducted for each match, which is why you may not have been
allocated tickets for all the matches you specified. If you have been allocated
tickets in a different price category, the alternative options you selected were
taken into account.
The payment for the tickets was successful and the sum of 218,00 EUR has been
debited from your MasterCard.
This confirmation does not authorise you to attend the matches of the 2006 FIFA
World Cup Germany (TM). Admission is via original tickets only. Provided further
security checks are successful, the original tickets will be sent to you 6-8 weeks
before the start of the 2006 FIFA World Cup Germany (TM). Please ensure that the
delivery address we have for you is up to date. You can make changes to your address
free of charge on the Internet *****
Kind regards,
Your 2006 FIFA World Cup (TM) Ticketing Center
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |