Ja, best redelijk ze haalden de halve finale. Maar in de eerste ronde speelden ze drie keer gelijk en tegen Kameroen in de tweede ronde werden ze best weggespeeld maar door de naiviteit van Kameroen wonnen ze toch. En tegen de Belgen hadden ze een lucky shot nodig in de laatste minuut.quote:Op donderdag 30 juni 2005 17:24 schreef Da_Sandman het volgende:
In '90 waren ze best goed bezig natuurlijk...
Good old Stuart Pearce mistte dacht ik...quote:Op donderdag 30 juni 2005 17:30 schreef Da_Sandman het volgende:
Die wedstrijd tegen Nederland was echt een draak van een partij natuurlijk...
En in de halve finale gingen ze eraf na pingels, dat is dan weer sneu voor ze...
Huizenhoog overquote:Op donderdag 30 juni 2005 17:34 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Good old Stuart Pearce mistte dacht ik...
-laat maar-quote:Op donderdag 30 juni 2005 20:33 schreef trepper het volgende:
Er is een nieuwe oefeninterland gepland op 12 november 2005 tussen Nederland en Italie hier in Nederland.
Mooie graadmeter.quote:Op donderdag 30 juni 2005 20:33 schreef trepper het volgende:
Er is een nieuwe oefeninterland gepland op 12 november 2005 tussen Nederland en Italie hier in Nederland.
Ja gelukkig wel. Prachtig om straks al die topspitsen tegen elkaar te zien voetballen. Hopelijk weten Henry, Raul, Ibrahimovic, Drogba, C.Ronaldo, Kezman en Vieri zich ook te plaatsen.quote:Op zondag 4 september 2005 09:42 schreef Leatherface het volgende:
Mooi, Sheva eindelijk eens op een groot toernooi
Volgens mij komen er nogal wat verassende clubs bij dit WKquote:Op zondag 4 september 2005 13:33 schreef Ixnay het volgende:
Andere teams die zich deze week nog kunnen kwalificeren:
Ghana als ze vandaag winnen van Uganda
Ivoorkust als ze vandaag van Kameroen winnen zodat ze het betere onderlinge resultaat hebben (in Kameroen werd het 2-0 voor Kameroen)
Angola Als ze vandaag winnen van Gabon en Nigeria verliest van Algerije.
Ik heb pas geleden Iran-Japan gezien, daar werd voor de volksliederen ff door 100.000 man keihard een gebed opgezegd, de Japanners waren zichtbaar 'geshockt en geintimideerd', dat hadden ze niet verwacht volgens mijquote:Op zondag 4 september 2005 15:53 schreef jpzegthallo het volgende:
Alsof wedstrijden met Bahrein en Iran leuk zijn om naar te kijken..
Ik denk dat het voor Oezbekistan nog niet zo mee zal vallen om in Bahrein te winnen en om dan Guatemala of Trinidad uit te schakelen. Zo'n wereldploeg is Oezbekistan niet.quote:Op zondag 4 september 2005 12:08 schreef Falco het volgende:
Oezbekistan heeft trouwens ook een goeie stap richting het WK gedaan door te winnen met 1-0 van Bahrein. Volgens mij hebben die dan nog een return in Bahrein zelf en dan nog een play-off tegen de nummer 4 van de CONCACAF-zone. Die play-off lijkt me ook redelijk te doen, omdat ze waarschijnlijk tegen Guatemala of een ploeg van dat kaliber uit zullen komen. De return tegen Bahrein lijkt me totnutoe de grootste hobbel.
Dat zeg ik ook nietquote:Op zondag 4 september 2005 16:05 schreef Ixnay het volgende:
Nee, maar met die Afrikaanse landen meestal wel.
Maar de wedstrijd zelf vond ik maar matigjes hoor..quote:Op zondag 4 september 2005 16:17 schreef NLweltmeister het volgende:
[..]
Ik heb pas geleden Iran-Japan gezien, daar werd voor de volksliederen ff door 100.000 man keihard een gebed opgezegd, de Japanners waren zichtbaar 'geshockt en geintimideerd', dat hadden ze niet verwacht volgens mij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |