Ja idd, als ultiem antwoord op de topic opener eigenlijk dan hč...quote:Op zaterdag 9 april 2005 03:13 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik vond het wel een mooie afsluiter voor dat gehele topic eigenlijk.
Weljaquote:maar even goede vrienden toch?
goedzoquote:Op zaterdag 9 april 2005 03:20 schreef MasterPeace het volgende:
[..]
Ja idd, als ultiem antwoord op de topic opener eigenlijk dan hč...
[..]
Welja
quote:Op zaterdag 9 april 2005 02:21 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Ja, het is allemaal de schuld van de instanties.
En de overheid natuurlijk. Het is natuurlijk een gotspe dat je niet gewoon een wietplantage op zolder mag hebben van je zwaar gesubsidieerde huurwoning om je zuur-nietverdiende uitkering wat op te krikken.
Dat wist hij dus wel want die pedo hadden ze al gewaarschuwd om niet thuis te blijven.quote:Op zaterdag 9 april 2005 02:21 schreef Sjakie01 het volgende:
Hmm vind ik een apart verhaal. De rellen braken daar pas echt los toen bekend werd in dat programma probleem wijken dat daar een pedofiel woonde, toen braken de rellen pas echt los. En dat kon dhr. Rombouts niet weten dat die informatie in dat programma verstrekt werd.
Dat weet ik wel zeker, ik ken ze geloof ik allemaal daar.quote:Op zaterdag 9 april 2005 03:08 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Wedje maken dat er veel meer bovengemiddeld begaafden rondlopen dan dat er zwakbegaafden rondlopen bij die rellen?
Ik kan mij de laatste keer dat de ME nodig was in het gebied rond het Zuidplein wegens rellen wel heugen maar dat is verdomd lang geleden. Dat die buurt geen haar beter is als de wijk in kwestie hier staat buiten kijf maar rellen komen er maar zeer zeer zelden voor.quote:Op zaterdag 9 april 2005 06:16 schreef snakelady het volgende:
De laatste keer in de Graafsewijk was eind 2000 met Pierre Bouleij , ik heb vrienden op het Zuidplein wonen in Rotterdam en daar is het veel vaker raak.
Het was allang bekend dat hij de wijk uitgetrapt zou worden....quote:Op zaterdag 9 april 2005 05:30 schreef klootje het volgende:
[..]
Dat wist hij dus wel want die pedo hadden ze al gewaarschuwd om niet thuis te blijven.
Die zwakbegaafden zaten al ondergedoken.
mag ik even vragen waar dat nou weer op slaat? Alsof alles wat er hier in Den Bosch gebeurd met FC Den Bosch of haar supporters te maken heeftquote:Op zaterdag 9 april 2005 12:14 schreef navi het volgende:
En FC Den Bosch-Feyenoord op 13 april as moet maar ff verboden worden.. Meer ellende kunnen we nu eenmaal niet gebruiken!!
Terecht, bij mij kwam hij ook nooit meer terug en dan woon ik een wijk waar niks gebeurd.quote:Het was allang bekend dat hij de wijk uitgetrapt zou worden....
Wie is Roodendaal?quote:Op zaterdag 9 april 2005 23:11 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Roodendaal staat te springen.
Kistjes aan jongens, knuppel mee
Nee, een beetje bijdehand gaan lopen zeiken op een forum, daar spreekt intellegentie uit.quote:Op zaterdag 9 april 2005 18:51 schreef matthijst het volgende:
Wat een kansloos kutvolk daar, niet normaal....
"ja, we worden ons huis uitgezet omdat we wiet kweken, maar een pedo mag hier gewoon wonen"
"ja, die witte boordencriminelen verdienen miljoenen, ik verdien een beetje bij met plantjes omdat ik een uitkering heb"
Tegen de burgemeester, of wethouder, omdat ze uit huis gezet worden:
"ja, en we krijgen ook al die euro die niemand wil"![]()
http://www.get-a-job-slut.nl
Wat een idioot volk.
Die dude die zijn dochter misbruikt had is ook ziek, maar heeft wel 10 maanden gedaan, straf gehad heet zoiets...
Maar nee, die stinkjunkies moeten zonodig wiet verbouwen op hun zolderkamertje (12 gezinnen, goddamn!) en dan janken als ze aangepakt worden. En dan vervolgens het huis van zo'n beetje de enige niet-wiet-verbouwer verbouwen![]()
Neem een bus schoensmeer mee, schmink een paar van die debielen, noem het Al Qaida en brand de hele teringzooi plat![]()
Terechte opmerking overigens.quote:"ja, we worden ons huis uitgezet omdat we wiet kweken, maar een pedo mag hier gewoon wonen"
Ja, ga lekker met mongolen in discussiequote:Op zaterdag 9 april 2005 23:35 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nee, een beetje bijdehand gaan lopen zeiken op een forum, daar spreekt intellegentie uit.Weet je wat jij moet doen....je moet die mening van je gaan staan te verkondigen in de desbetreffende wijk, moet je es opletten wie er hier kansloos is.
yups, maar van allebei valt iets te zeggenquote:Op zaterdag 9 april 2005 23:39 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Terechte opmerking overigens.
Het geweld is wel weer wat minder terecht. Wie zegt overigens dat de beweringen van die man in het TV-programma de waarheid zijn?quote:Op zaterdag 9 april 2005 23:39 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Terechte opmerking overigens.
Tja "ons leger" moet bij een ramp in Amsterdam ook helemaal uit Duitsland komen dus die komen altijd te laat.quote:Op zaterdag 9 april 2005 23:02 schreef Steijn het volgende:
Ik stel voor het leger te mobiliseren, hebben 'onze jongens' ook weer eens wat te doen en het schept wat orde in de chaos.
Hij heeft het zelf verteld, lijkt me nogal sterk dat hij het zelf voor de camera gaat verzinnen.quote:Op zondag 10 april 2005 00:05 schreef Steijn het volgende:
[..]
Het geweld is wel weer wat minder terecht. Wie zegt overigens dat de beweringen van die man in het TV-programma de waarheid zijn?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |