en dat houd je tegen ? ze weet heus wel dat je dat doet , dus ga maar lekker door ...quote:Op vrijdag 8 april 2005 12:40 schreef Habbo het volgende:
Wil ik me net lekker gaan trekken voor de PC met wat geile filmpjes, komt me moeder op bezoek. Grrr![]()
Mits lekkere moeder.quote:Op vrijdag 8 april 2005 12:41 schreef Bioslock het volgende:
Trek je af op je moeder.
Jammer dat het geen bouwvaksters waren, had je een leuke show kunnen weggevenquote:
Wat niet?quote:
Pcies, bovendien zal ze vast wel vaker de vlekken op de lakens en het dekbed herkent hebben.quote:Op vrijdag 8 april 2005 12:45 schreef Big_Gigolo het volgende:
Je moeder is zelf ook jong geweest hoor
ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddquote:Op vrijdag 8 april 2005 12:48 schreef Lucille het volgende:
[..]
de vlekken op de lakens en het dekbed herkent hebben.
precies, tissues bij de hand houden en ga je gangquote:Op vrijdag 8 april 2005 12:45 schreef Big_Gigolo het volgende:
Je moeder is zelf ook jong geweest hoor
ja mijn moeder gaat er ook altijd met een blacklight overheen...quote:Op vrijdag 8 april 2005 12:48 schreef Lucille het volgende:
[..]
Pcies, bovendien zal ze vast wel vaker de vlekken op de lakens en het dekbed herkent hebben.
Moeders weten meer dan je denkt.![]()
Denk niet dat hij ruimte heeft voor 2 handenquote:Op vrijdag 8 april 2005 12:46 schreef Lucille het volgende:
Kan je niet samen trekken dan?
Goh daywalker ik kom jou ook overal tegenquote:Op vrijdag 8 april 2005 12:50 schreef DaYwALKuR het volgende:
Ga gewoon gezellig tussen je vader en moeder inzitten op de bank en dan flink sjorren? ze zijn vroeger ook jong geweest hoor
quote:Op vrijdag 8 april 2005 12:50 schreef -=Bioslock=- het volgende:
[..]
dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Ik geef haar op bij MTV: Roomraidersquote:Op vrijdag 8 april 2005 12:50 schreef Big_Gigolo het volgende:
[..]
ja mijn moeder gaat er ook altijd met een blacklight overheen...
Samen staan we sterkerquote:Op vrijdag 8 april 2005 12:55 schreef Teardrop-nl het volgende:
[..]
Goh daywalker ik kom jou ook overal tegen![]()
Van hem terwijl ie aan het aftrekken is ???????quote:Op vrijdag 8 april 2005 12:57 schreef nossio het volgende:
pics?
Uche uche homo uche uchequote:
wat?quote:Op vrijdag 8 april 2005 13:03 schreef Apekoek het volgende:
wat leuk al zijn topics gaan over aftrekken
tis maar wat je leuk vind hequote:Op vrijdag 8 april 2005 13:03 schreef Apekoek het volgende:
wat leuk al zijn topics gaan over aftrekken
Als je dit al leuk vindt, misschien kun je naderhand foto's uitwisselen met Nossioquote:Op vrijdag 8 april 2005 13:03 schreef Apekoek het volgende:
wat leuk al zijn topics gaan over aftrekken
maak me gekquote:Op vrijdag 8 april 2005 13:09 schreef DaYwALKuR het volgende:
[..]
Als je dit al leuk vindt, misschien kun je naderhand foto's uitwisselen met Nossio![]()
Tis maar waar je gek van kunt wordenquote:
Nee doe er maar een slotje opquote:Op vrijdag 8 april 2005 13:28 schreef buzzer het volgende:
gaat dit nog ergens over ?
En dan spuit je haar in het gezicht?quote:Op vrijdag 8 april 2005 13:46 schreef Metro2005 het volgende:
mijn moeder blijft soms wel eens voor de deur staan omdat ze denkt dat ik zit te rukken![]()
dan zeg ik altijd kom maar binnen hoor! het mag nu![]()
quote:Op vrijdag 8 april 2005 13:51 schreef giscard het volgende:
nee, dan pist ze over hem heen.
een rekenkundige bewerkingquote:
Een rekenkundige bewerking. Overigens gaat vermenigvuldigen voor.quote:
Oh ja ik ken dat ja.quote:
LOL, mijn moeder doet altijd het strijkwerk voor mijn deur, en dan is het altijd extra spannend, want je weet niet waneer ze naar binnen stormt om wat net gestreken boxers (waarom strijkt ze die eigelijk?) op mijn bedje te leggen. Als ik dan bezig ben met mezelf of mijn vriendin dan sta je wel met je mond vol tanden, of in mijn vriendins geval, met een mond vol "iets anders". Soms zijn moeders echt vervelend, ze moet gewoon opbokken als ik lekker bezig ben met sexuele handelingen!quote:Op vrijdag 8 april 2005 13:46 schreef Metro2005 het volgende:
mijn moeder blijft soms wel eens voor de deur staan omdat ze denkt dat ik zit te rukken![]()
dan zeg ik altijd kom maar binnen hoor! het mag nu![]()
ergens vind ik dat best ranzigquote:Op zaterdag 9 april 2005 22:10 schreef LSS het volgende:
[..]
LOL, mijn moeder doet altijd het strijkwerk voor mijn deur, en dan is het altijd extra spannend,
Zoek een psycholoog.quote:Op zaterdag 9 april 2005 22:10 schreef LSS het volgende:
[..]
LOL, mijn moeder doet altijd het strijkwerk voor mijn deur, en dan is het altijd extra spannend,
quote:Op zaterdag 9 april 2005 22:10 schreef LSS het volgende:
[..]
LOL, mijn moeder doet altijd het strijkwerk voor mijn deur, en dan is het altijd extra spannend, want je weet niet waneer ze naar binnen stormt
Geen vieze boekjes?quote:Op dinsdag 12 april 2005 05:42 schreef StefanP het volgende:
Vroegah man, toen hadden we geen PC met porno, ik moest het zelf verzinnen gonvernondeju![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |