Dit is wat op hun site staat:quote:Op zondag 10 april 2005 19:10 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet, waarom zouden ze hun leden willen verplichten tot les nemen? Bel ze eens op zou ik zeggen, volgens mij scheelt dat dan ook wel behoorlijk in de prijs.
Ik vind het zelf ook een beetje vreemd, maarjah.quote:De contributie bedraagt momenteel voor senior-leden ¤ 100,- incl. vrijwilligersbijdrage per jaar. Ook jeugd-leden betalen ¤ 100,- per jaar maar dat is inclusief de wekelijkse groepslessen. Deze lessen zijn verplicht.
Alle nieuwe senior-leden dienen minimaal vijf (groeps-)lessen van onze trainer af te nemen. Dit om blessures zoveel mogelijk te voorkomen.
In overleg met de trainer worden hiervoor groepjes samengesteld.
Is misschien wel een idee, ik moet maar eens horen een dezer dagen.quote:Op zondag 10 april 2005 20:50 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
Je zou misschien ook als volwassene kunnen ofzo?
Pruts0r.quote:Op zondag 10 april 2005 21:06 schreef errrrr het volgende:
Kees, dierenbeul
Godver, wat een geklooi met die pc... ik dacht ipv dat krokodillenstekkertje maar wat vast te solderen, nu doen z'n IDE kanalen het niet meer. Er een ISA-hdd-controller ingestopt, werkt (gelukkig), kom ik erachter dat ik vanmiddag een scandinavische windows 98 se heb zitten downloaden
Nouja, ik zet 'm er wel gewoon op, met engelse software dan... de menu's enzo hebben we toch niet nodig
Gentoo Linux.quote:Op zondag 10 april 2005 21:39 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Zo bedoelde ik het niet, het was meer een knipoog naar het vakjargon wat je daar eventjes gebruikte,.
[..]
Tja, de skin ziet er iig goed uit, zolang het maar simpel genoeg is dat iedereen er mee om kan gaan.
8.4 moet maar even genoeg zijn, dan heb je 7 tot 7.5 gieg voor muziek. Dat is veel meer dan er op 1 avond gedraait word. En mocht er iets niet zijn gewoon ff cd'tje branden, naar de hdd kopieëren en indien nodig wat oude zooi verwijderen.quote:Op zondag 10 april 2005 22:12 schreef errrrr het volgende:
[..]
Dat is het probleem, 8,4 gigIk heb hier niks groters (beschikbaar) liggen, dus dat moeten we of kopen, of iemand moet het hebben... Ach, er kunnen wel wat uurtjes mp3 op hoor, maar zo af en toe zal je wat weg moeten gooien... Buiten dat is het helemaal een oud/brak/traag ding, maar het speelt vast mp3-tjes af, beter dan nisk
En winamp is zo'n kleine-lettertjes menu-based ding. Je wilt iets wat met de pijltjes en enter te bedienen is zegmaar...
Mag ik vragen aan wie je dan denkt?quote:Op zondag 10 april 2005 22:42 schreef errrrr het volgende:
[..]
Traag, P200MMX, heb ook nog een P2-400 staan, maar daarvan is de voeding tebarst... Als iemand nog een voeding heeft liggen... want ik merk nu dat dit wel ERG traag is.
Sneltoetsen zijn te moeilijk voor een aantal mensen in het hok.
En er zit één USB poort op het moederbord, maar ik weet niet of die werkt, nooit gebruikt...
Zekering.quote:Op zondag 10 april 2005 22:47 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik heb hier nog een doorgefikte voeding van m'n PC liggen, misschien dat je daar wat aan hebt? Of is één doorgebrand draadje vinden in een voeding als zoeken naar de spreekwoordelijke naald in de hooiberg?
Bedoel je die Compaq Proliant? Tsja, als je hem gratis gaat weggeven.quote:Op zondag 10 april 2005 23:27 schreef NerdoNielso het volgende:
mensen mensen mensen, neem dan ook een geile dual procesoor mp3 bak ofzo.. daar heb je tenminste wat aan
2 mp3's tegelijk luisteren, divxje erbij pakken, dj-spelen etc. etc. (H)
ik heb nog wel een mooie server waar 2 processors in kunnen te koopje moet alleen even een power module regelen
2e proc. heb ik wel
Probeer deze ook eens!quote:Op zondag 10 april 2005 23:45 schreef NerdoNielso het volgende:
http://fun.drno.de/flash/BigRedButton.swf
Ik wil niet weten waar jij naar zoekt Niels. En trouwens, die grijs op het eind lijkt wel wat op Thomas.quote:Op zondag 10 april 2005 23:46 schreef NerdoNielso het volgende:
[afbeelding]
Op de weblog kom je nog is wat tegen
Precies, al gaat ie wel wat lang door.quote:
Nee, hij begint na een tijdje gewoon weer opnieuw, had hem helemaal doorgekliktquote:
Ja doh, dat snap ik ook nog wel. Alleen evengoed duurde ie behoorlijk lang, voordat je hem een keertje helemaal rond had.quote:Op maandag 11 april 2005 15:13 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Nee, hij begint na een tijdje gewoon weer opnieuw, had hem helemaal doorgeklikt.
Wat moest je doen voor gym-test?quote:Op maandag 11 april 2005 16:20 schreef DearPrudence het volgende:
blub, gym-test ging niet zo geweldig goed. Maar what the heck.
Nu eten, drummen, drumles, buiten zitten, bladiebla..
quote:5VB 5 du1 BRU h08 h17
Dat zag ik, maar wiskunde blijkt dus ook opeens niet meer uit te vallen.quote:Op maandag 11 april 2005 16:38 schreef NerdoNielso het volgende:
check dehogeberg.nl > roosterwijzigingen
Duits valt niet uit maar is verplaatst naar een ander lokaal
[..]
activeren ook gelukt ?quote:Op maandag 11 april 2005 16:04 schreef MrAli het volgende:
Zo, dvd-brander werkt dus gelukkig nog prima.
En ik zit in Windows XP Proffessional 64 bit Edition.
Japz, werkt prima.quote:
Ja, dat was mij ook opgevallen. Mooi geen hele middag vrijquote:Op maandag 11 april 2005 16:44 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
Dat zag ik, maar wiskunde blijkt dus ook opeens niet meer uit te vallen.
Het stond ook zo op de tv-schermen.quote:Op maandag 11 april 2005 17:13 schreef NerdoNielso het volgende:
Het is nog even afwachten, Arjen is nogal aan het kloten in IPS en het is mogelijk dat de gegevens niet helemaal 100% goed door worden gestuurd
tv-schermen kloppen, website niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |