quote:
Op dinsdag 12 april 2005 15:06 schreef ASroma het volgende:ik denk dat het een beetje spot is op de echte real-life. Want als dit serieus bedoelt is, is het wel heel zielig. Neem Bijvoorbeeld die Ellen, die loopt de hele tijd te zeiken is nooit positief, na ja iedereen kent wel zijn persoon in zijn omgeving. En die Kim zo'n onzeker type dat alle doet wat gevraagd wordt.
Nee.
Dat zou inhouden dat de makers van dit wangedrocht nog iets van intelligentie bezaten. Ik weiger dat te geloven, dat is ketterse propaganda, een vuile leugen waar zelfs de duivel nog van zou blozen.
Het script is echt van het niveau waterige stront, het is zo slecht in elkaar gezet dat je bijna niet weet waar je moet beginnen met afkraken en afzeiken. Zelfs met je verstand op nul erger je je nog aan de meest debiele verhaallijnen die er lopen.
Als ik Jezus was, dan zou ik mijn super-Jezus-krachten gebruiken om terug in de tijd te reizen en ervoor zorgen dat de makers van dit programma nooit geboren zouden worden, daarna gebruik ik mijn super-Jezus-krachten om mezelf in een neger te veranderen. En dan, als ik een super-jezus-neger ben, dan geef ik het meest coole feestje ooit, en iedereen is uitgenodigd, behalve jij dan, want jij vond Kicken nog ergens in de verte eigenschappen hebben die het noemen waard waren.
There Is No Gravity.
The Earth Sucks.
--Brett Easton Ellis