Ik heb dat destijds ook precies zo gedaan, alleen het tentamen en niet de cursus. Dat kostte in december '03 maar 80 euro. En als je een examenbundeltje oefent dan heb je overigens een heel aardige kans dat je flink wat van die vragen gaat terugvinden in het JBI-tentamenquote:Op dinsdag 5 april 2005 00:59 schreef Kang-He het volgende:
Hey, ik wil precies hetzelfde gaan doen aan het JBI.
Al het papierwerk al geregeld? En als je alleen examen maakt, is het dan goedkoper?
Van half september tot half december, gemiddeld een uurtje per dag. Maak aan het begin gewoon een goede werkplanning, dan komt het wel goedquote:Op dinsdag 5 april 2005 23:31 schreef Kang-He het volgende:
Hoeveel tijd zelfstudie heb je erin gestoken?
Ik had VWO N&T met M&O. En ik doe nu overigens Geneeskunde in Leidenquote:Op woensdag 6 april 2005 07:26 schreef Billy_Mack het volgende:
wat was jouw achtergrond voordat je aan de testimonia begon?VWO? HAVO? HBO?
k Heb er eigenlijk geen problemen mee gehad, behalve Nectar niks gebruikt. Naja, examenbundeltjes om te toetsen, maar geen leerstof verderquote:Op woensdag 13 april 2005 19:08 schreef Kang-He het volgende:
Zo, net het inschrijfformulier op de post gedaan!
Is overigens de Nectar methode compleet genoeg voor dat tentamen? Ik kan me herinneren dat op de middelbare school Nectar werd gebruikt maar dat mensen stencils (uit Biologie voor Jou) hadden voor onderdelen als zenuwstelsel en fotosynthese omdat die niet compleet in Nectar stonden.
Ik ookquote:Op zondag 1 mei 2005 17:50 schreef Billy_Mack het volgende:
@ intoxicated
hoeveel heb je betaald voor het tentamen? ik 80 euri
Ik moest bij het zaaltje aangekomen ontdekken dat het tentamen op het laatste moment was verplaatst naar een ander zaaltje. Maar verder wel primaquote:hoe verloopt zo'n JBI middag? is er een goede ontvangst of word je meteen in de zaal neergeplempt?
Op de mededeling 'U heeft 3.5 uur de tijd' na kregen we geen uitleg. Ze kwamen zelfs nog even checken of er geen aantekeningen in de Binas/Biodata stonden.quote:uitleg van te voren?
Ik ben er gewoon tot het einde gebleven, maar was al een uurtje eerder klaar. Gewoon nog even alles gechecked, doe ik altijd.quote:hoeveel tijd had je (nodig)?
Het waren eigenlijk zonder uitzondering 17- tot 19-jarige VWO'ers die geen bio in het profiel hadden. De overgrote meerderheid daarvan zat er om GNK te gaan doen. Sprak er een aantal in de bus terug, dus vandaarquote:wat voor mensen komen er?
is vriendje van mequote:
bedoel je daarmee de vragen van de oefenexamens of ook van de "op onderwerp gesorteerde" vragen?quote:Op dinsdag 5 april 2005 15:11 schreef intoxicated het volgende:
En als je een examenbundeltje oefent dan heb je overigens een heel aardige kans dat je flink wat van die vragen gaat terugvinden in het JBI-tentamen![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |