quote:Op donderdag 7 april 2005 10:51 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
teeeering een vrouw hier. Kan ze niet samen met ivetje(dat sjagarijnige geval) de catering hiero verzorgen? Of die nieuwe Legioen-zaal schoonhouden... Vrouwen en voetbal is 'n slechte combi.
Nog 10 daagjes en 't feest kan beginnenKomen onze lievuh vriendjus uit 020 weer langs.
"sla die knuppel op die jood z'n neus ..... "
Nou nog ff bijtekenen...quote:08-04-2005: Kalou: Graag deze zomer bij Oranje
[Bron: AD]
Feyenoorder Salomon Kalou hoopt op tijd tot Nederlander te zijn genaturaliseerd om met Oranje deel te kunnen nemen aan het WK voor spelers onder 20 jaar dat komende zomer in ons land wordt gehouden.
,,De aanvragen zijn inmiddels allemaal ingediend'', zegt de geboren Ivoriaan, die deze week zijn vader in Rotterdam op bezoek heeft.
,,Het duurt lang voordat zoiets helemaal rond is, maar ik heb geduld. Misschien lukt het op tijd voor het WK, wellicht niet. Maar ik hoop echt nog van harte komende zomer met Nederland mee te kunnen spelen'', aldus Kalou. Bondscoach Marco van Basten heeft al meerdere malen laten weten dat hij de Feyenoorder beschouwd als een interessante optie voor het Nederlands elftal mocht hij beschikbaar komen.
Ik kom hier wel vaker hoor. Al een jaar ofzoquote:Op vrijdag 8 april 2005 12:31 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Nou nog ff bijtekenen...
Volgens mij zijn er nog nooit zoveel neusjes in ons topic geweest, waar hebben we dat aan te danken?
Stond afgelopen maandag in het AD.quote:Op vrijdag 8 april 2005 13:37 schreef Cart_man het volgende:
Las onlangs een nieuwsbericht, waarin Kalou zei nog niet zeker te weten of hij een nieuw contract wilde tekenen. Zou het schandalig vinden, mocht dat zo zijn...
Zal wel onderdeel van het spelletje zijn. Hij heeft nu wrsch een relatief 'armzalig' jeugdcontractje en als ie gaat roepen dat Feyenoord zn cluppie is en dat ie nog minstens een paar jaar wil blijven, is dat niet zo goed voor zn onderhandelingspositie.quote:Op vrijdag 8 april 2005 13:37 schreef Cart_man het volgende:
Las onlangs een nieuwsbericht, waarin Kalou zei nog niet zeker te weten of hij een nieuw contract wilde tekenen. Zou het schandalig vinden, mocht dat zo zijn...
Je kunt volgens mij beter de 18e vrij nemen om de kater te verwerken.quote:Op vrijdag 8 april 2005 13:37 schreef Cart_man het volgende:
17 april komt dichterbij hè, dan worden de spanningen tussen de supporters wat hoger. Heb daarom ook al vrij genomen 16 april, dan ben ik helemaal niet te genieten.
Van de hoeveelheid die na de overwinning genuttigd gaat worden ja.quote:Op vrijdag 8 april 2005 13:52 schreef golfer het volgende:
[..]
Je kunt volgens mij beter de 18e vrij nemen om de kater te verwerken.
Goed ingekoptquote:Op vrijdag 8 april 2005 13:52 schreef golfer het volgende:
[..]
Je kunt volgens mij beter de 18e vrij nemen om de kater te verwerken.
Swart is iedereens bron binnen Feyenoord.quote:Op vrijdag 8 april 2005 09:34 schreef Luni het volgende:
[..]
Schijnt geloof ik wel zo te zijn dat Swart Derksen's bron is binnen Feyenoord.
ik ben blij dat ik je aan 't lachen heb gemaakt.quote:
Zo! Da's niet mis, bij een inflatie van 1,6% oidquote:08-04-2005: Seizoenkaart 2005/2006 gemiddeld 2% duurder
[Bron: FR-Fans.nl]
De seizoenkaarten voor het seizoen 2005/2006 zijn gemiddeld 2% duurder dan afgelopen seizoen. De vakken op de Stadion tribune (Q/R/S/T/U/QQ/RR/TT/UU/x), zijn 2,2 % duurder (oud=197,50 nieuw=202,-). Voor de vakken op de Marathontribune (E/J/EE/JJ) geldt het zelfde (oud=197,50 nieuw=202,-).
De vakken op de eerste en 2e ring (niet zijnde een hoekvak) van de Olympiatribune (O/N/C/NN/BB/CC) zijn de seizoenkaarten 2,0% duurder (oud=395,- nieuw=403,-). Dit zelfde geldt voor vak M op de Maastribune.
De andere vakken op de Maastribune (V/VV/K)zijn 1,8% duurder. (oud=280,- nieuw=285,-).
De vakken W en Z ondergaan de grootste prijsstijging. Moest een seizoenkaart houder vorig seizoen nog 192,50 betalen, betaald hij voor deze vakken nu 197,-, dat is een stijging van maarliefst 2,3%.
Jammerquote:Mauro Rosales is twee tot vier weken
uitgeschakeld.De Argentijnse aanvaller
van Ajax viel donderdag in het duel met
Willem II uit met een beschadiging aan
de enkelband van zijn rechterenkel.Hij
mist daardoor de wedstrijden tegen AZ
(zondag) en Feyenoord (zondag 17/4).
En daar komen de play offs nog bij a ¤ 70quote:Op vrijdag 8 april 2005 16:58 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Zo! Da's niet mis, bij een inflatie van 1,6% oid
Precies, snap niet wat ze hier nou helemaal mee willen bereiken. Een paar duizend euro van die geldboete af? Advocaten en vliegreizen daarheen kosten al meer. En 1 wedstrijd zonder publiek blijft toch wel staan.quote:Op vrijdag 8 april 2005 19:21 schreef twi het volgende:
Jullie gaan inberoep tegen de straf van de UEFA. Dan mag je in je handjes knijpen als je er met dezelfde straf vanaf komt.
Ja, maar dat staat daar los van. Wat seizoenskaarten bbetreft hebben we niet echt reden tot klagen. Ik zit dit jaar voor 12¤ per wedstrijd, 5 meter van het veld, lekker in het zonnetje. Volgens mij ben je in adam of ehv meer kwijtquote:Op vrijdag 8 april 2005 19:35 schreef Luni het volgende:
[..]
En daar komen de play offs nog bij a ¤ 70![]()
Hebben ze te danken aan dat stuk schurft van een voorzitter.quote:Op vrijdag 8 april 2005 19:21 schreef twi het volgende:
Jullie gaan inberoep tegen de straf van de UEFA. Dan mag je in je handjes knijpen als je er met dezelfde straf vanaf komt.
Damn! Jij bent nog trager (en luier) dan Vision in dat geval!quote:Op vrijdag 8 april 2005 13:59 schreef Cart_man het volgende:
Kon het maar...zit dan helaas in de tweede week van mijn afstudeerstage. En daar moet ik me houden aan mijn brave verschijning als goede en nette stagiair.![]()
Maakt het uit, ben voor het eind van de zomer afgestudeerd.quote:Op zaterdag 9 april 2005 10:32 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Damn! Jij bent nog trager (en luier) dan Vision in dat geval!
tis pompidomquote:Op zaterdag 9 april 2005 12:45 schreef mister_popcorn het volgende:
pomdiedom nog 8 daagjes
quote:09-04-2005: Patrick Paauwe in belangstelling Fc Köln
[Bron: Voetbalplus.nl]
Patrick Paauwe staat in de belangstelling van het Duitse 1. Fc Köln, zo meldt het Algemeen Dagblad. De middenvelder behoort bij Feyenoord niet langer tot de toekomstplannen. Feyenoord zal komende zomer zodoende ook meewerken aan een transfer van haar voormalig aanvoerder.
Al eerder werd er bericht over de interesse van enkele Duitse clubs, daartoe behoort dus ook de belangstelling van 1. Fc Köln. Mocht de ploeg uit Keulen promoveren naar de Bundesliga dan behoort Paauwe tot de mogelijke versterkingen. Huub Stevens is nog altijd werkzaam als coach van Fc Köln.
En hoger beroep aantekenen kost ook 10.000 euro omdat al die gasten vanuit de gehele wereld weer naar Zwitserland moeten vliegen,reken daarbij je eigen kosten en je komt op 15.000.quote:Op vrijdag 8 april 2005 19:45 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Precies, snap niet wat ze hier nou helemaal mee willen bereiken. Een paar duizend euro van die geldboete af? Advocaten en vliegreizen daarheen kosten al meer. En 1 wedstrijd zonder publiek blijft toch wel staan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |