Opsparen voor een ahphro kapselquote:Op vrijdag 1 april 2005 18:32 schreef SHE het volgende:
Je kent het wel, zo'n miezerig schaap wat je uit je navel frummelt
Wat doe jij ermee?
Een trui breien, duh.quote:Op vrijdag 1 april 2005 18:40 schreef Leannetjuh-gurl het volgende:
Wat kun je ermee doen volgens jou dan SHE?
dan had je dit topic in tru moeten plaatsen en erbi zetten dat navelpluis eigenlijk een zieltje van eenkanariepietje isquote:Op vrijdag 1 april 2005 18:38 schreef SHE het volgende:
Jammer dat jullie er niet serieus mee om kunnen gaan
quote:Op vrijdag 1 april 2005 18:38 schreef SHE het volgende:
Jammer dat jullie er niet serieus mee om kunnen gaan
Ik vind niet dat je kunt spotten met navelpluis..het blijft immers een verrekt vernuftig fenomeenquote:Op vrijdag 1 april 2005 18:41 schreef bonke het volgende:
[..]
dan had je dit topic in tru moeten plaatsen en erbi zetten dat navelpluis eigenlijk een zieltje van eenkanariepietje is![]()
tis gewoon spul wat uit je kleren vandaan komtquote:Op vrijdag 1 april 2005 18:43 schreef SHE het volgende:
[..]
Ik vind niet dat je kunt spotten met navelpluis..het blijft immers een verrekt vernuftig fenomeen
Vrouwen hebben dat toch helemaal niet? Navelpluis?quote:Op vrijdag 1 april 2005 18:32 schreef SHE het volgende:
Je kent het wel, zo'n miezerig schaap wat je uit je navel frummelt
Zie onder je..ik heb het niet, maar ik wil het!quote:Op vrijdag 1 april 2005 18:47 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Vrouwen hebben dat toch helemaal niet? Navelpluis?
Een vriendingetje had er wel een theorietje over waarom.
zo`n babybuikje??quote:Op vrijdag 1 april 2005 18:53 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
ik heb het nauwlijks omdat ik zo een uitpuil navel heb
Gaat niet.quote:Op vrijdag 1 april 2005 18:51 schreef SHE het volgende:
maar ik wil het!
anders lees je ff een paar posts terugquote:Op vrijdag 1 april 2005 18:55 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Gaat niet.
Het heeft te maken met o.a. het hebben van tieten.
Daardoor 'daalt' het pluis/stof niet neer in je navel maar elders..
Het heeft ook te maken met het gebruik van een droger. Maar in principe hebben vrouwen geen navelpluis. Ja, dat is onderzocht en ik kan het onderzoek even niet vinden. Blind op mijn ogen.
nou heel vroeger toen meisjes nog geen tieten hadden en drogers nog niet bestonden was er ook navelpluisquote:Op vrijdag 1 april 2005 18:56 schreef Xenomaniac het volgende:
Ah, Bonke!
Maar er waren definately ook tieten en drogers in het spel..
open een topic over oorsmeerquote:Op vrijdag 1 april 2005 18:57 schreef SHE het volgende:
Jammer dat het mysterie nu is opgelost...ik dacht toch er dat er een spannendere oorzak aan ten grondslag lag
Stoppen met die tieten en je droger, dan heb je het ook.quote:Op vrijdag 1 april 2005 18:57 schreef SHE het volgende:
Jammer dat het mysterie nu is opgelost...ik dacht toch er dat er een spannendere oorzak aan ten grondslag lag
Nou, als ik naar de schilderijen van Ruysdael en Steen kijk....quote:Op vrijdag 1 april 2005 18:58 schreef bonke het volgende:
nou heel vroeger toen meisjes nog geen tieten hadden
Je bent een jongetje..quote:
quote:Op vrijdag 1 april 2005 18:47 schreef SHE het volgende:
Ik had gehoopt op wat pics van pluis
nope want anders had het een plaatje van borsten moeten zijn hequote:Op vrijdag 1 april 2005 19:03 schreef SHE het volgende:
[..]
Ook verkrijgbaar met symmetrische tepels!
Ow Kasta!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |