Mja die had de vorige week al griep naar het schijnt.quote:Op maandag 6 februari 2006 23:40 schreef Biene het volgende:
[..]
Maar over Acda kan ik niets vinden hoor.
Urggg, als ze woensdag maar beter zijn.quote:Op maandag 6 februari 2006 23:48 schreef meami het volgende:
[..]
Mja die had de vorige week al griep naar het schijnt.
Ja klopt!quote:Op maandag 6 februari 2006 23:48 schreef meami het volgende:
[..]
Mja die had de vorige week al griep naar het schijnt.
ik ga ook.. laten we samen hopenquote:Op dinsdag 7 februari 2006 10:03 schreef meami het volgende:
ik ga vanavond, dus ik hoop dat het doorgaat
Waar zit je ergens? (als het door gaatquote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:25 schreef Blumchen het volgende:
[..]
ik ga ook.. laten we samen hopen![]()
als het goed is rij 4quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:27 schreef meami het volgende:
[..]
Waar zit je ergens? (als het door gaat)
4! Beter, ik zit op rij 20.quote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:28 schreef Blumchen het volgende:
[..]
als het goed is rij 4ik het de kaartjes bij mijn lief.. dus kan t ff nie zien
![]()
jij?
ach ja.. je bent er iig he!quote:
Dat is waar. Ben jij al ooit eerder bij het muziekcentrum geweest? En zo ja, hoeveel rijen zijn er in totaalquote:
nee, ik ben er nog niet geweest, en dus ook erg benieuwd! Ik weet niet hoeveel rijen er zijn, maar wel dat er 1250 zitplaatsen zijnquote:Op dinsdag 7 februari 2006 11:55 schreef meami het volgende:
[..]
Dat is waar. Ben jij al ooit eerder bij het muziekcentrum geweest? En zo ja, hoeveel rijen zijn er in totaal
ook leukquote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:01 schreef Klingon het volgende:
Ik zit morgen ergens op het balkon volgens mij
Owquote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:04 schreef Blumchen het volgende:
[..]
nee, ik ben er nog niet geweest, en dus ook erg benieuwd! Ik weet niet hoeveel rijen er zijn, maar wel dat er 1250 zitplaatsen zijn![]()
ja, das dan wel te hopen ja.. vast wel hoorquote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:05 schreef meami het volgende:
[..]
OwDan zal ik wel niet helemaal achteraan zitten
Als we maar goed geluid hebben. Las in het gastenboek dat sommige geen goed geluid hadden
We gaan met de trein vanuit Sittard (waarom komen ze toch niet in Limburgquote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:07 schreef Blumchen het volgende:
[..]
ja, das dan wel te hopen ja.. vast wel hoorhoe lang moet jij rijden?
aah okequote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:10 schreef meami het volgende:
[..]
We gaan met de trein vanuit Sittard (waarom komen ze toch niet in Limburg) en daar doen we 45 min. over
Tuurlijk gaat het doorquote:Op dinsdag 7 februari 2006 10:03 schreef meami het volgende:
ik ga vanavond, dus ik hoop dat het doorgaat
Hoe weet je dat je op het balkon zit?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 12:01 schreef Klingon het volgende:
Ik zit morgen ergens op het balkon volgens mij
Staat in het gastenboekquote:Vanavond gaat niet door! [ 7-2-2006 15:03:46 ]
I.v.m. ziekte van Thomas Acda kan de voorstelling vanavond in Muziekcentrum Frits Philips van Acda en de Munnik niet doorgaan. De vervangende datum is dinsdag 14 maart a.s. Reeds gekochte kaarten blijven geldig. Vooralsnog gaat de voorstelling morgen (eveneens in Eindhoven) gewoon door. Meer informatie over de verplaatsing via www.muziekcentrum.nl
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |