babel + harry is wel genoeg hoorquote:Op vrijdag 1 april 2005 18:38 schreef -Vaduz- het volgende:
Kufo is niks voor Ajax, laat Klaas-Jan maar komen!
Het Parool. Ben benieuwd of Esajas de voorkeur dan krijgt boven Boukhari.quote:Zweeds talent langer bij Ajax
MIKE VAN DAMME
AMSTERDAM - Ajax heeft het contract met Rasmus Lindgren met twee jaar verlengd. De Zweed zit volgend seizoen vast bij de A-selectie van de Amsterdamse club.
Lindgren heeft de afgelopen weken met Ajax om de tafel gezeten. De twintigjarige middenvelder wilde alleen bijtekenen als hij komend seizoen tot de A-selectie behoort. ''Die garantie heb ik gekregen,'' aldus Lindgren, die een sterk verbeterd contract ondertekende.
De Zweed is opgelucht dat de Amsterdamse club akkoord is gegaan met zijn eis. ''Ik wilde graag nog bij Ajax blijven. Ik ben blij dat de handtekeningen zijn gezet.''
Lindgren, die in 2003 bij Ajax kwam, speelde dit seizoen vier keer in het eerste elftal. Hij debuteerde op 13 februari in Breda tegen NAC, waar Ajax met 2-1 won. Daarnaast is hij aanvoerder van Jong Ajax, waarvoor hij dit seizoen 29 keer in actie kwam en vijf keer scoorde.
Ajax wil ook het contract met Etienne Esajas verlengen, met één jaar. De linksbuiten van Jong Ajax houdt echter de boot af. Ook hij wil alleen bijtekenen als hij volgend seizoen bij de A-selectie terecht kan. ''Ik weet nog niet wat Ajax precies met me wil,'' zegt Esajas. ''We moeten daar de komende dagen over praten. Maar ik wil niet nog een jaar in een tweede spelen.''
Trainer Danny Blind heeft met Nicolae Mitea, Nourdin Boukhari en Ryan Babel drie opties voor de linkervleugel.
Voor linksachter Filipe Kasmirski is volgend seizoen geen plaats meer. De gehuurde Braziliaan krijgt geen contract aangeboden, laat Ajax op de eigen website weten. Filipe, die dit seizoen wel met de A-selectie meetrainde maar met Jong Ajax speelde, keert terug naar zijn Braziliaanse club Figueirense.
quote:1/4/2005 - Vitesse mag Yakubu kopen voor 750.000 euro
(Gepost door RvN)
BRON: Omroep Gelderland
Ajax heeft de vastgelegde deadline van 31 maart laten lopen om Vitesse te melden dat ze door willen met Yakubu. De Arnhemse club heeft nu contractueel de optie om Yakubu over te nemen voor een bedrag van 750.000 euro. Of Vitesse dat kan opbrengen, is maar zeer de vraag. Om die reden zijn fans inmiddels een inzamelingsactie begonnen.
quote:1/4/2005 - Forbes: Ajax wereldwijd nr 25 qua marktwaarde
(Gepost door RvN)
BRON: Forbes
Jaarlijks berekend Forbes de marktwaarde van de grootste voetbalclubs ter wereld. Vandaag presenteerde het tijdschrift de nieuwe jaarranglijst. Het zal weinigen verbazen dat Manchester United opnieuw bovenaan staat. De club zou maar liefst 1,2 miljard dollar waard zijn. Juventus, AC Milan en Real Madrid volgen op gepaste afstand. Ajax volgt op de 25ste plaats met een geschatte marktwaarde van 125 miljoen dollar. Net boven Ajax staan Leeds (nr 24, 135 miljoen dollar) en Porto (nr 23, 182 miljoen dollar).
quote:1/4/2005 - Esajas wil alleen bijtekenen bij plaats in selectie
(Gepost door RvN)
Het Parool meldt dat Etienne Esajas het hem aangeboden contract alleen wil ondertekenen als hij de stap kan maken naar het eerste elftal. Daarover zal binnenkort duidelijkheid moeten komen. "We moeten daar de komende dagen over praten. Maar ik wil niet nog een jaar in een tweede spelen."
Eens, ook al ken ik deze speler niet goed, wil hem best een kans geven ipv Boukhari.quote:Op vrijdag 1 april 2005 20:25 schreef gras het volgende:
Esajas heeft het wel hoog in de bol. Die jongen mag blij zijn dat Ajax hem uberhaupt contractverlenging aanbied.
Die jongen is het Ajax-shirt niet waard. Voor hem honderd anderen.quote:Op vrijdag 1 april 2005 20:45 schreef The_Hives het volgende:
Hij denkt gewoon dat het voor zijn ontwikkeling niet goed is om nog een jaar in een 2e elftal te spelen. Tja ik vind daar weinig verkeerd aan.
Gefotosoept, kijk die kop, wel mooi gedaan trouwensquote:Op vrijdag 1 april 2005 22:21 schreef P0RN0STAR het volgende:
[afbeelding]
Men zegt dat VDV geblesseerd is...![]()
quote:Op vrijdag 1 april 2005 12:25 schreef SCH het volgende:
Voor jou dan, ik vind het wel een coole actie btw
Niet weeeeeeeeeeeeeerquote:Op vrijdag 1 april 2005 23:01 schreef SCH het volgende:
[..]
Da Sandman is er giga ingetuind en heeft hem op de sport fp geplaatst
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |