quote:1/4/2005 - Vitesse mag Yakubu kopen voor 750.000 euro
(Gepost door RvN)
BRON: Omroep Gelderland
Ajax heeft de vastgelegde deadline van 31 maart laten lopen om Vitesse te melden dat ze door willen met Yakubu. De Arnhemse club heeft nu contractueel de optie om Yakubu over te nemen voor een bedrag van 750.000 euro. Of Vitesse dat kan opbrengen, is maar zeer de vraag. Om die reden zijn fans inmiddels een inzamelingsactie begonnen.
quote:1/4/2005 - Forbes: Ajax wereldwijd nr 25 qua marktwaarde
(Gepost door RvN)
BRON: Forbes
Jaarlijks berekend Forbes de marktwaarde van de grootste voetbalclubs ter wereld. Vandaag presenteerde het tijdschrift de nieuwe jaarranglijst. Het zal weinigen verbazen dat Manchester United opnieuw bovenaan staat. De club zou maar liefst 1,2 miljard dollar waard zijn. Juventus, AC Milan en Real Madrid volgen op gepaste afstand. Ajax volgt op de 25ste plaats met een geschatte marktwaarde van 125 miljoen dollar. Net boven Ajax staan Leeds (nr 24, 135 miljoen dollar) en Porto (nr 23, 182 miljoen dollar).
quote:1/4/2005 - Esajas wil alleen bijtekenen bij plaats in selectie
(Gepost door RvN)
Het Parool meldt dat Etienne Esajas het hem aangeboden contract alleen wil ondertekenen als hij de stap kan maken naar het eerste elftal. Daarover zal binnenkort duidelijkheid moeten komen. "We moeten daar de komende dagen over praten. Maar ik wil niet nog een jaar in een tweede spelen."
Eens, ook al ken ik deze speler niet goed, wil hem best een kans geven ipv Boukhari.quote:Op vrijdag 1 april 2005 20:25 schreef gras het volgende:
Esajas heeft het wel hoog in de bol. Die jongen mag blij zijn dat Ajax hem uberhaupt contractverlenging aanbied.
Die jongen is het Ajax-shirt niet waard. Voor hem honderd anderen.quote:Op vrijdag 1 april 2005 20:45 schreef The_Hives het volgende:
Hij denkt gewoon dat het voor zijn ontwikkeling niet goed is om nog een jaar in een 2e elftal te spelen. Tja ik vind daar weinig verkeerd aan.
Gefotosoept, kijk die kop, wel mooi gedaan trouwensquote:Op vrijdag 1 april 2005 22:21 schreef P0RN0STAR het volgende:
[afbeelding]
Men zegt dat VDV geblesseerd is...![]()
quote:Op vrijdag 1 april 2005 12:25 schreef SCH het volgende:
Voor jou dan, ik vind het wel een coole actie btw
Niet weeeeeeeeeeeeeerquote:Op vrijdag 1 april 2005 23:01 schreef SCH het volgende:
[..]
Da Sandman is er giga ingetuind en heeft hem op de sport fp geplaatst
quote:AT5: Vonk in de basis tegen Heerenveen
Doelman Vonk heeft tegenover de Amsterdamse zender AT5 laten weten dat hij inmiddels van coach danny Blind te horen heeft gekregen dat hij tegen Heerenveen in de basis zal staan. Hij krijgt de voorkeur boven Lobont en Stekelenburg.
Dat idee heb ik ook inderdaad. Laten we Vonk maar opstellen, tekent 'ie z'n contract en dan kijken we wel weer naar de anderen.quote:Op zaterdag 2 april 2005 11:50 schreef HeatWave het volgende:
tja, om Vonk te laten blijven, en dat lijkt me beter, moet hij wel speeltijd krijgen.....
Dat is inderdaad de indruk die ik krijgquote:Op zaterdag 2 april 2005 11:54 schreef Suijk het volgende:
[..]
Dat idee heb ik ook inderdaad. Laten we Vonk maar opstellen, tekent 'ie z'n contract en dan kijken we wel weer naar de anderen.
Mocht Ajax onverhoopt winnen vandaag, dan lag het natuurlijk aan Vonk.quote:Op zaterdag 2 april 2005 12:00 schreef SCH het volgende:
[..]
Was het maar waar. Ik baal er goed van, heb liever 1 van die 2 kneuzen op goal natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |