Wij eten er met 3 man van.quote:Op woensdag 22 april 2009 01:34 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Voor hoeveel personen is die pasta carbonera ?
Recept ff opgeslagen op pcquote:
Nog een toevoeging @ carbonara saus:quote:
... is zonder room.quote:Op woensdag 22 april 2009 01:09 schreef Chokeme het volgende:
Pasta carbonara:
Is dat zo ? Ik heb hier meerdere kookboeken met carbonara sauzen waar room in moet.quote:
En deze heb ik vandaag gemaakt. Om eerlijk te zijn was de citroensmaak nogal overweldigendquote:Op zondag 8 juni 2008 23:54 schreef Marije het volgende:
Superlekker recept ( althans dat vinden mijn vriend en ik dan :-) ) Lekker fris voor in de zomer...pasta met citroen!
Voor 3 personen:
- pasta ( geen gevulde, maar bijv. penne of van die vlindertjes)
- rasp van 1 citroen
- sap van 1 citroen
- vruchtvlees van 1 - 2 citroenen
- hamblokjes of gerookte kip
- paar stengels lente ui
- pakje creme fraiche ( 125 ml)
Je kookt de pasta gaar. Ondertussen rasp je de citroen, pers je sap uit een citroen ( of makkelijker: gebruik je gewoon kant en klare citroensap die je bij de super kunt halen) en haal je het vruchtvlees uit 1 of 2 citroenen. Dit kun je het beste doen door de citroen in 4 delen te snijden en dan met een lepeltje het vruchtvlees er uit te halen.
Als de pasta bijna klaar is gooi je de gerookte kip of hamblokjes even in de pan, samen met de lente ui en de citroensap. Als dit een minuutje ongeveer warm is geworden doe je er de creme fraiche + vruchtvlees + citroenrasp bij. Laat het weer even warm worden, totdat de creme fraiche vloeibaarder is geworden. Gooi het vervolgens over de pasta.
Voor de vitamientjes kun je er een salade bij serveren
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |