Is het iemand die het echt zou kunnen menen of iemand die misschien gewoon even zijn/haar dag niet heeft?quote:
Zulk soort uitspraken altijd mee uitkijken he.quote:Op zondag 27 maart 2005 23:41 schreef boebiedoe het volgende:
[..]
Succes wensen..
mensen die dat daadwerkelijk willen doen verkondigen dat niet
Dat is zo ja, het is een schreeuw om aandacht volgens mij.quote:Op zondag 27 maart 2005 23:41 schreef boebiedoe het volgende:
[..]
Succes wensen..
mensen die dat daadwerkelijk willen doen verkondigen dat niet
haha dit klinkt erg droog, doet me denken aan een scène uit "Girl, Interupted"quote:Op zondag 27 maart 2005 23:50 schreef Dizer het volgende:
Is het iemand die het echt zou kunnen menen of iemand die misschien gewoon even zijn/haar dag niet heeft?
quote:Op zondag 27 maart 2005 23:54 schreef boebiedoe het volgende:
En vraag anders of 'ie het live voor de cam wil doen, ik pak de chips alvast.
Neen, mensen moeten anderen niet met dit soort slap gelul opzadelen, als je problemen hebt moet je daar maar over proberen te praten, niet zo drastisch en overwachts iemand voor het blok zetten door zulke uitspraken te doen, notabene via msn.quote:Op zondag 27 maart 2005 23:51 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Zulk soort uitspraken altijd mee uitkijken he.
Dan kan dat op een andere manier. Zie bovenstaande.quote:Dat is vaak wel zo maar soms zijn er ook mensen die het dan vertellen aan een persoon die ze vertrouwen omdat het gevoel zegt dat ze het wel willen doen maar het verstand zegt nee en eigenlijk onbewust roepen ze dan om hulp zo dat ze tegen gehouden kunnen worden en dat doen ze dan door middel het te gaan verkondigen.
Defineer "gevaarlijk". Als iemand uit het leven wilt stappen, zie ik niet in wat daar gevaarlijk aan is. Je hebt de keuze in eigen hand ..quote:
Ik vind trouwens dat wij hier allemaal daar niet over moeten oordelen zo iets als zelfmoord is heel gevaarlijk en veel te serieus straks doet dit persoon het wel of juist niet en gebeurd er wat anders en dan voel je je toch schuldig .
Ey kerel je kan ook de ver gaan hoorquote:Op zondag 27 maart 2005 23:54 schreef boebiedoe het volgende:
En vraag anders of 'ie het live voor de cam wil doen, ik pak de chips alvast.
Maar niet als hij het vooraf meldt via msn aan iemand. Tegen die tijd heeft hij er al lang weer helder over nagedacht. En het melden via MSN is imho nogal een lullige actie, gezien de ander er dan weinig aan kan doen en zich dan lekker druk kan maken.quote:Op zondag 27 maart 2005 23:59 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Nee iemand kan die keuze ook te overhaast maken zonder na te denken aan het leven wat hij of zij nog voor zich heeft.
Mwah, ik denk dat als iemand die keuze gemaakt heeft daar toch wel wat langer dan een uurtje over heeft nagedacht hoor. Elk individu heeft wel een eigen karakter met eigen opvattingen en ideëen maar iedereen heeft en houdt een eigen keuze.quote:Op zondag 27 maart 2005 23:59 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Nee iemand kan die keuze ook te overhaast maken zonder na te denken aan het leven wat hij of zij nog voor zich heeft.
Opzich best mooi, ik zou alleen die lelijke turk rechtsonder wegshoppen, dat verpest het geheel een beetje.quote:Op maandag 28 maart 2005 00:10 schreef Dizer het volgende:
Ik heb nu dit
http://www.songwriters-guild.net/Firas/dizv5.jpg
hm dat wit knalt er wel erg uit hoor....quote:Op maandag 28 maart 2005 00:10 schreef Dizer het volgende:
Ik heb nu dit
http://www.songwriters-guild.net/Firas/dizv5.jpg
Dat is inderdaad waar dat het vrij lullig is want je blijft er dan natuurlijk mee in je hoofd .quote:Op maandag 28 maart 2005 00:05 schreef ZOWIEE het volgende:
[..]
Maar niet als hij het vooraf meldt via msn aan iemand. Tegen die tijd heeft hij er al lang weer helder over nagedacht. En het melden via MSN is imho nogal een lullige actie, gezien de ander er dan weinig aan kan doen en zich dan lekker druk kan maken.
Ik moest lachenquote:Op maandag 28 maart 2005 00:12 schreef boebiedoe het volgende:
[..]
Opzich best mooi, ik zou alleen die lelijke turk rechtsonder wegshoppen, dat verpest het geheel een beetje.
Met een PI kan je alles zeggen hehquote:Op maandag 28 maart 2005 00:12 schreef boebiedoe het volgende:
[..]
Opzich best mooi, ik zou alleen die lelijke turk rechtsonder wegshoppen, dat verpest het geheel een beetje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |